Glavni meni

Zubar

Započeo Dr. Pop, 08 Maj, 2011, 13:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dr. Pop

Nisam siguran kako se kreæu cene kod zubara , ali koliko znam retko gde ima da se popravi zub ispod 20 jevreja, Tako je i kod mog drugara Vese na Novom Beogradu , medjutim juèe kad sam kod njega popravljao kljove dogovorim se da za Èlanove foruma radi popravke za cenu od 1000-1500 din , u zavisnosti kolika je plomba.

Ako neko ima potrebu za zubara njegov telefon je 064/18-48-191, recite da ste sa Foruma Moto Manijaci i da vam je broj dao Pop.

Zubar se zove Veselin
MK Arhangel

K_A_W_A

Druze, moj cale ima privatnu ordinaciju i ja znam kako se krecu cene. Tako da ima tog i jeftinije. A za MM pogotovo ;)

DaChaS

Citat: K_A_W_A poslato 08 Maj, 2011, 19:31
Druze, moj cale ima privatnu ordinaciju i ja znam kako se krecu cene. Tako da ima tog i jeftinije. A za MM pogotovo ;)

pa nismo mi uopste gadljivi na konkurenciju ako ima ti lepo napisi broj koja je cena i to je to.

Dutchman

po beogradu sharolike cene i to mnogo sharolike burazer moj ide kod neke zene na dorcolu gde su cene 3 puta manje nego inache , ja idem pak kod porodichnog prijatelja tj sad kod njegovog sina jbg placam punu cenu al idem na isto mesto od 89godine i necu da menjam , glupo brate pijemo zajedno , on pravi nameshtaj kod mene a ja da ne popravljam zube kod njega opet on ima neke popuste za stare pacijente ... al pak ko nece da placa zubara a oce kvalitetno ode u panchevo na privatni stomatoloshki fakultete i do skora je bilo dzabe a sada je skoro dzabe , chak i kad profani rade je isto dzaba ... ovaj ortak dok je zavrshavo taj fax radio mom matorom protetiku i znam da je ispalo neshto 300e al fazon kod privatnika bi bilo oko 1200e i to je ortak asistirao to mu je bio kao projekat il kako se zove a profesorka neka radila sve ... tako da i ta opcija postoji ...

doktor

Ja sam vlasnik ordinacije i zubne tehnike...porodicni posao vec dugi niz godina, koji sam ja nastavio pre 6-7 godina.
Cene su razlicite, delimicno opravdano, a delimicno i ne. Mnogo je stvari koje pacijenti ne mogu da znaju, a utice na cenu: kvalitet i cena upotrebljenog materijala, tehnika rada koja se koristi (sada je pregrst raznih tehnika za skoro sve poslove u stomatologiji), naravno i vestina kojom se nesto uradi (neko ce postici bolji rezultat sa jeftinijim materijalom i jednostavnijom tehnikom, dok ce neko koriscenje skupih materijala i tehnike koristiti da opravda cenu, a ne mora da je postigao nista)...

Naravno, ako je nekome potrebna usluga, svakako ce dobiti popust...
www.drmiletic.co.rs
Bikers work is never done!

CrvenBan

Ajde i ja da se javim u ovoj temi, jer sam i sam stomatolog, a i otac mi je bio to isto. U opste govoreci u Beogradu su najvece cene stomatoloskih usluga, vec kad izadjete bilo gde van Beograda, eto cak vrlo malo i do Panceva cena drasticno pada, za sve vrste stomatoloskih usluga. I bez obzira na cenu, ako u nekog imate poverenje nemojte ga menjati, jer on zna najbolje kompletno stanje vasih usta i zuba. I pod tackom dva. zapamtite, da uvek za svoj novac mozete da birate kod koga cete i ko ce Vam se svideti. Vecina stomatologa je sujetna, ali vi imate potpuno pravo da za svoj novac trazite najbolju usluga za Vas.
I normalno i kod mene u ordinaciji cete imati popust.

www.grozdanovic.co.rs

gmum44

A ja cu da popravljam kod caleta zube,deda umro a bio profesor na stomatoloskom,cale jos radi tako da hvala na ponudi!!!
OPUSTENO KO KOD ZUBARA!!!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

ЯЭВОЛУТИОН

I ja sam stomatolog...ako nekom treba vadim brzo zube...pod parolom radim sporo , skupo i nekvalitetno.   nema popusta, ako kazete da ste pripadnik neke sekte cena se duplira....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dr. Pop

Ja u cenu ne ulazim niti me interesuje, on mi je drugar i znam da svima naplaæuje 20€, pitao sam ga da li mo¾e ¹ta jeftinije za manijake ponudio je cenu koju sam napisao.
U ostaom da nisam otvorio ovu temu niko ne bi ni znao koliko stomatologa ovde ima i da u op¹te mo¾emo negde da dobijemo popust...
Zar ne?
MK Arhangel

Dzigi Boy

Ja sam iz jednog udarca na drumu izbio 20 komada.........ziv sam se napatio, onda sam stavio keramiku i od tada nemam nikakvih problema vec 15 godina, nikakva intervencija na istim tolike godine....

bogdan

Moj zubar ima motor koji se cesto kvari a ja imam paradentozu , posto se cesto srecemo ( dal kod mene dal kod njega ) ne naplacujemo jedan drugom , prosto.

Zena

Ja NE volim zubare!!!

gmum44

Citat: Zena poslato 09 Maj, 2011, 22:31
Ja NE volim zubare!!!
Ni ja ali mi trulo to da kazem caletu!!!hahahah
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

K_A_W_A

Citat: Zena poslato 09 Maj, 2011, 22:31
Ja NE volim zubare!!!
Ja sam to mom i rekao u lice :D A u ordinaciju mu ulazim samo kad moram :D

zuba

ja nisam zubar ali mo¾ete da me zovete zuba :D ...a i ako treba intervencija na zubima, doðite, imam ¹pic-cangle i gedore uvek spremne!

cika zuba

Koliko zubara na forumu.... Auuuu,pravi smo manijaci!! ;) :D :D ;)
[/

mkt

a jel ima neka zubarka ovde  :P :P :P

Gašpar

Моја зубарка

Najjace da cu ici kod vas, pored ove iz pesme  ;D ;D ;D

SSZGO

pozdrav ljudi

hoce li mi neko reci koja bi bila povoljna cena za uraditi most od 3 zuba na donjoj vilici (dakle 3 zuba nisu prisutna a verovatno treba da se uradi vadjenje korena pre izrade tog mosta)

dobio sam neku jaku cenu u lokalnim ordinacijama p ame interesuje za koliko to stvarno moze da se odradi

takodje pored toga, gornja vilica jedan zub, 3jka, koji je zdrav, ali stoji krivo, ne bih protezu nego me interesuj da s eon ostruce i stavi navlaka da stoji pravo, koliko to moze da kosta?

i dajte mi lokaciju gde se nalazite

hvala

mozete da mi odgovorite i u inbox


Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

zmiya

Ako uop¹te nema¹ ni koren od ta tri zuba,moraju da se bruse dva sledeca zuba..Znaèi treba ti most od 5 zuba..Mislim da sam plaæao 50 evra po zubu..