Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Mesto je kako nije mesto....pa zima je.

BOKYBOY

#8961
Posto sam obavesten da me neko olajava u najlepsoj temi na forumu, ajd da se prvo izvinem svim forumasima u svoje ime zbog trolovanja teme i da se zahvalim na minusima...  [cheers]

Ne ljutim se naravno jer su minusi odraz ne slaganja sa drugim misljenjem i to je skroz ok...
...ne molim i ne kukam adminu da mi kaze ko mi ga je dao...  [rofl]

Slike sam postavio ali sam se predomislio i sklonio jer sam obecao da to vise necu raditi i da moja kolekcija ostaje samo moja...  ;)


a onom cu da porucim sledece:

Tvoje teme niti vidim, sem kada neko citira, niti me zanimaju da ih citam jer nista pametno ni ne umes da napises i pucas od kompleksa,a jos manje da mogu da me pogode...rodjace, mozes samo da mi zavidis na zivotu koji vodim a koji ti nisi nikada niti ces moci ikada...i stalno pokusavas nesto da se takmicis samnom...zasto kad se dzaba trudis.

Niti sam u kreditu za stan kao ti, niti kome sta dugujem, imam dve kuce sredjene po mom ukusu i meni je dosta, rentiram i uzivam, vozim motor i auto koji se meni svidjaju, ne jurim statusni simbol i nemam komplekse kao ti.Sto bi ti rekao, kupam se sa crevom iz zida i nemam leba da jedem.

Takvi kao ti su kod mene na ignore, da ih ne imenujem sada ovde ko su...niste vredni moje paznje

Nijedan moj post nije bio namenjen tebi, ako si se pronasao u njima to je onda tvoj problem jer te istina boli

Post sa dzakom je bio asocijacija ne na tebe vec na nekog drugog ko po gradji vise lici istom

Post sa prsticem je bio namenjen meni i mojoj partnerki tj ko ce da ga dobije, ona ili ja...ali ako ti je lakse, neka bude ovako:Da ,ja to tebi, i bas da vidim sta ces da preduzmes u vezi toga?

Ne znam odakle ti ideja da sam imao problem sa bilo kime sa foruma i bilo kome pretio, i da sam tabadzija, rekao sam ti da ja svoje probleme resavam uzivo a ne ovde a ja znam kako, da se tabam sam naucio kroz tesku mladost i ponosim se time i ne plasim se nikoga na kugli zemaljskoj.Sto jel tebi krivo sto ti ne umes?

Tebe sam cekao na penal iz drugih razloga, totalno nevezanih za forum, razlog je tvoja malogradjanstina, ljubomora i olajavanje iza ledja i pokusaj da me posvadjas sa nekim ljudima iz samo tebi poznatih razloga...brate koliko si ti los covek a foliras se, malo ljudi to zna, misle da si lafcina i drugarcina.A koliki si tek materijalista, to je tek druga prica.(sta ko vozi, gde zivi, dal je u keshu, dal nosi markirano, odakle li mu mamu mu i sl)

Zamisli samo kada bih ja rekao nekim ljudima ovde sa foruma sta si za njih pricao i kako si ih nazivao iza njihovih ledja, a sa njima si na prs u bulju kad se sretnete...prvo UFFa pa sve ostale...ali nisam slina kao ti, po tome se ti i ja razlikujemo i iskreno mi te je zao.

A da, pa otvaranje laznog naloga na FB u sa koga si mi pretio i smarao moju tadasnju devojcicu (cuvamo oboje jos uvek poruke i slatko se nasmejemo citajuci ih povremeno)...nisko lafcino,nisko...ali provaljen si jako brzo.

Zahvali se Djoletu sto nisam tobom obrisao patos onda u Kruzersima,takodje zbog mog postovanja prema Borisu a i prema tvojoj zeni, zato sam ti rekao da sam ti jednom oprostio ali drugi put necu...

a ti mi tu jos posle svega glumis baju i ti mene zoves?Ma ne pada mi napamet da polemisem sa tobom telefonom.
Budi musko pa mi to reci uzivo kad me vidis jer gorim od zelje da te sretnem negde nasamo.

Toliko od mene tebi, sada, nadalje i ubuduce ovde...ako sam nesto propustio, ne zameri.Seticu se pa cu ti reci...u cetiri oka...uz pivo naravno [cheers]

Izvinjavam se jos jednom na offu ali sam morao da odgovorim, necu vise...Pozdrav svima.(dobro ne bas svima)

Kacite slike, uzivajte, ja sam ovde zavrsio



Hattrick

Cekaj, sta sad to odjednom ?
Pa vi ste, koliko mi se cini, bas bili ekipa, i dobri drugari prilicno dugo vremena, ako nisam nesto pomesao ?

Darko

Nisi pomesao ...

Sviramo kurcu ;)

Kacite butke i guzice , zajebimo off ovde  ;D

Dukags

 Slu¹aj ti ljutko ¹ta ima ti da voli¹ drugaèije ima da voli¹ te koje ti mi ka¾emo da ti se sviða  :P
Ajde bre Boky, samo opu¹teno nije ovo tema za posebnu raspravu jer zna se o ukusima se ne raspravlja, jel da.




TEEfqd

Citat: Hattrick poslato 30 Januar, 2017, 06:21
Cekaj, sta sad to odjednom ?
Pa vi ste, koliko mi se cini, bas bili ekipa, i dobri drugari prilicno dugo vremena, ako nisam nesto pomesao ?

drma ga sindrom parkiranog motora. preprosle zime u ovoj temi kacio slike neke picke, ja napisao da bi je jebo i on se naljutio [rofl]
bolje ovako, nije dobro drzati sve to u sebi a prdenje po forumu se ne uzima za zlo.

salim se. uuuuuu darko sta ti reko boki

Lazic

Citat: BOKYBOY poslato 30 Januar, 2017, 04:29
Slike sam postavio ali sam se predomislio i sklonio jer sam obecao da to vise necu raditi i da moja kolekcija ostaje samo moja...  ;)
Daj na PP, ne budu stipsa, i mi drkad¾ije imamo du¹u... :D :-*

@Darko:
Da vas ne znam obojicu pa i da progutam da se i dalje ne volite, ko kome treba da se izvinjava ne ¾elim da znam, ali aj vi¹e to pivo i re¹avajte... :D :-*

UFF

cek bre ako su slike tema, ja sam dobio neku sliku iz grupnog ceta gde je neko napisao da ce da mi srusi kucu  :o

TEEfqd

sta ce biti s kucom

joka

 Sru¹iæe mu kuæu!

Major


Ostoja

Neka ru¹e, neka....
Mora to neko posle da popravlja.... [rofl] [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Andreja

Osakatili ste najlep¹u temu na forumu. Zar vam ni¹ta nije sveto?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Ostoja

E nek' si nam rek'o....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Bojan

Jbt ovo ko ona stara serija Dinastija se mislim zvase. Prijatelji jedan drugom hoce da "nesto" pokazu, prstice bi gurali, hoce podove da brisu. A sve to u temi Domaci but & guz   [neampojma]

Hattrick

Sazidace UFF za 15 dana drugu.  :)

DaChaS


mi¹ko_kolo


Major


goranvojska

 [pop] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi]i jebala vas zima.traje bas dugacko.