Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

..odakle vama ideja da bi ovo neko zenio?

Citam i ne verujem..

Sta vama sve pada na pamet, tema je butiguz, ne burma i kavurma..

stilgar

Citat: UFF poslato 10 Avgust, 2016, 23:13
ta mlada zdrava sa sela ne verujem da trazi nabildovane baje sa zlatnim kajlama da ih vode u oazu u pustinji
Pa ako treba da bira izmedju nabildovanog baje sa zlatnom kajlom i stale sa govedima i obradu zemlje stvarno ce imati muku da odabere :)

mi¹ko_kolo

Citat: hurricane poslato 10 Avgust, 2016, 23:17
..odakle vama ideja da bi ovo neko zenio?

Citam i ne verujem..

Sta vama sve pada na pamet, tema je butiguz, ne burma i kavurma..

[rofl] [rofl] [rofl]

stilgar

#8723
Citat: hurricane poslato 10 Avgust, 2016, 23:17
..odakle vama ideja da bi ovo neko zenio?

Citam i ne verujem..

Sta vama sve pada na pamet, tema je butiguz, ne burma i kavurma..
Citat: SSZGO poslato 10 Avgust, 2016, 22:20
nije bilo nikoga normalnog pre, videcemo sad :)
Rece covek nije sreo normalnu do sad a ova je valda ta pa da mu ne pobegne :)

UFF

aha
bas je za porodicu idealna majka :D

! No longer available

Lazic

Citat: stilgar poslato 10 Avgust, 2016, 23:34
Citat: UFF poslato 10 Avgust, 2016, 23:13
ta mlada zdrava sa sela ne verujem da trazi nabildovane baje sa zlatnim kajlama da ih vode u oazu u pustinji
Pa ako treba da bira izmedju nabildovanog baje sa zlatnom kajlom i stale sa govedima i obradu zemlje stvarno ce imati muku da odabere :)
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

vala u pravu je stilgar, dzaba menja post

Hurricane

..bice da je neka zabuna po sredi, gde je sad Mik da razjasni situaciju..

clutch&brake

Citat: stilgar poslato 10 Avgust, 2016, 23:34
Citat: UFF poslato 10 Avgust, 2016, 23:13
ta mlada zdrava sa sela ne verujem da trazi nabildovane baje sa zlatnim kajlama da ih vode u oazu u pustinji
Pa ako treba da bira izmedju nabildovanog baje sa zlatnom kajlom i stale sa govedima i obradu zemlje stvarno ce imati muku da odabere :)

Pa bolje da cisti govna po stali nego da se jebe za saku para. To sto je vreme danas tako i sto nema moralnih vrednosti je sasvim druga prica.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

SSZGO

pateticari i dalje misle da se ribe jebu samo zbog para... (jer ih nijedna nece ili uvek placaju)
kad nisi ruzan i debeo ne moras da imas novac, ali svakako nije lose imati i to...

ja sam ruzan debo i nemam para al sam zato zanimljiva licnost (neki kazu - za ispitivanje)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

stilgar

Citat: njanja poslato 11 Avgust, 2016, 00:30
Citat: stilgar poslato 10 Avgust, 2016, 23:34
Citat: UFF poslato 10 Avgust, 2016, 23:13
ta mlada zdrava sa sela ne verujem da trazi nabildovane baje sa zlatnim kajlama da ih vode u oazu u pustinji
Pa ako treba da bira izmedju nabildovanog baje sa zlatnom kajlom i stale sa govedima i obradu zemlje stvarno ce imati muku da odabere :)

Pa bolje da cisti govna po stali nego da se jebe za saku para. To sto je vreme danas tako i sto nema moralnih vrednosti je sasvim druga prica.
vidi ga ovaj :) otkud ti znas sta ce mlada seljancica odabrati :)

UFF

ko kaze da se jebe zbog para?
mozda ga voli
i on nju :D dok je jebe bar

balcan girl

kako reèe ona riba bolje pola sata na kurcu nego osam sati na suncu :D i ne ode da bere maline :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: UFF poslato 10 Avgust, 2016, 23:44
aha
bas je za porodicu idealna majka :D

! No longer available

straaaasno.....nije ovo za stalu....boju ima za njivu, izgled za teranje vrana i cvoraka iz vinograda,snagu da okrene volan na fergusona 533 bez servo pumpe i usta da turi ceo bokal vina u njih.... a dupe za pola sela jedino nema nista za domacicu i za majku.....

DebeliZmaj

pratim raspravu i ne kapiram .... nisam video nigde da je rekao da ce da je zeni
uvozi je ... mozda ce uci u neki posao sa njom, mozda se kapiraju na nekom nivou
koji ne zele da podele sa nama ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

clutch&brake

Citat: SSZGO poslato 11 Avgust, 2016, 00:39
pateticari i dalje misle da se ribe jebu samo zbog para... (jer ih nijedna nece ili uvek placaju)
kad nisi ruzan i debeo ne moras da imas novac, ali svakako nije lose imati i to...

ja sam ruzan debo i nemam para al sam zato zanimljiva licnost (neki kazu - za ispitivanje)

vidi ja sam i ruzan i debeo i nikada mi riba nije nedostajalo. Do pre par godina si bio i debeo i siromasan i ruzan. Sada si samo siromasna i ruzna izbodena vreca hemije. Ako ti nije jasno zasto tako pisem kazi da ti jasnije napisem
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

nuadal85

Citat: njanja poslato 11 Avgust, 2016, 10:27
Citat: SSZGO poslato 11 Avgust, 2016, 00:39
pateticari i dalje misle da se ribe jebu samo zbog para... (jer ih nijedna nece ili uvek placaju)
kad nisi ruzan i debeo ne moras da imas novac, ali svakako nije lose imati i to...

ja sam ruzan debo i nemam para al sam zato zanimljiva licnost (neki kazu - za ispitivanje)

vidi ja sam i ruzan i debeo i nikada mi riba nije nedostajalo. Do pre par godina si bio i debeo i siromasan i ruzan. Sada si samo siromasna i ruzna izbodena vreca hemije. Ako ti nije jasno zasto tako pisem kazi da ti jasnije napisem

It has began :D

juga


Lazic

Slikeeeeeeeeeeeee... :o

Darko

Citat: UFF poslato 10 Avgust, 2016, 23:44

! No longer available


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

kad sam ja jednom , pre sto god , okacio spot  , za koji sam svirao muziku , vrlo slicnog zanra kao i ovaj , bas se SZGO javio i ( voleo bih sad da se setim svih tih reci kojima je opisao sve one ribe pored bazena , u jahti itd itd ...) okarakterisao cure iz spota kao ribe koje se kresu za 20e , ovakvog i onakvog morala i sta sve ne ...

par godina kasnije , isti scenarijo ( da ne kazem isti Q samo drugo pakovanje ) - njegova prijateljica je - WOW ...

[rofl] [rofl] [rofl]


e moj braticu .. okrece se  , okrece