Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

stilgar

Citat: Jecko poslato 02 Jun, 2014, 22:52
Znaci svaka dobra i napucana riba je sponzorusa?  [facepalm]
ne nego kako je SSZGO predstavio
"svaka dobra riba moze komotno da izabere vrlo mali broj tipova sa kojima ce da bude i imace sve sto joj treba od istih..."
tako i komentarisemo :)

Che

Citat: Jecko poslato 02 Jun, 2014, 22:56
Uvek je sve do mozga, nikad izgleda.

Mozak ne mogu da 'vatam,
sise mogu!

Lazic


clutch&brake

Jbt koja proseravanja pa ja ne verujem... koliko puta ste zapeli u zivotu i koliko puta su vam zene bile uz vas? Ja prvi trazim da jebem veliko dupe i velike sise ali brate zenicu veliki vozak... jer sve sto ostane je taj mozak...
svako zeni sto voli i sto misli da je dobro...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

juga

O¾eniæe¹ onu koja je re¹ila da se uda ba¹ za tebe, ne zaboravi da ¾ene biraju, a nas puste da mislimo da smo mi izabrali njih!

balcan girl

al ste vi flipnuliiii u temi but i guz vi caskate o zenidbi c.c.c..c.c. :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

juga

Oæe Njanja da se ¾eni!

clutch&brake

Oce oce cim prestane da ga silji i krene da jebe
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

juga


Lazic


eclipse4

Citat: SSZGO poslato 02 Jun, 2014, 21:16
Citat: njanja poslato 27 Maj, 2014, 09:15
Citat: con3 poslato 27 Maj, 2014, 02:15
Ovo dupe zaradjuje pare ,i ima benificirani radni staz :)

i vise olupanih jaja nego tiganj :D

......svaka dobra riba moze komotno da izabere vrlo mali broj tipova sa kojima ce da bude i imace sve sto joj treba od istih...


svoju sadasnju zenu sam prvi put video na njenom poslu (na ginekologiji,dok sam ja jos isao u 4 godinu srednje skole ;) )
tog dana sam isao sa tadasnjom devojkom njenoj sestri u poseti a inace mojoj bivsoj devojci jer je bila trudna......kad je tad moja buduca zena usla na vrata....zaboravio sam i tadasnju i prosle devojke ;)

trazio br. tela koji mi naravno nije dala pa sam preko veze dosao do njega broja i poslao poruku (secamse imala je neku cigletinu od telefona trebala ti je dizalica da ga podignes sa stola,veci bio nego onaj moj fiksni sa zida a antena neka ko HAARP).

nakon prve razmenjene poruke zapretila je kako ce me tuziti ocu, inace panduru,za uznemiravanje,sto mi je jos vise dalo izazova da ne prestanem da pisem ;)

2 dana kasnije smo poceli da se zabavljamo znaci misija uspela...... e sad sledi najinteresantniji deo ;)

prvo sto je uradila odvela me u banku i napravila mi punomocje da podignem njenu platu (veoma zanimljivo za vezu od 5 dana hahaha)
a ja sam joj za uzvrat sa trafike kupovao dopune od 220 dinara i naplacivao joj 300 ;) ;) ;)

5 dana kasnije je prvi put prespavala kod mene (roditelje slagala da spava kod drugarice) u stanu pa ujutru ja u skolu ona na posao.
nedelju dana kasnije sam joj prvi put trazio picke i naravno nisam dobio.....bila nevina nije tela (ja jes da sam malo staromodan ali nikad ne bih zenio neku koja nije nevina....ma koliko da je volim jer znam kakav sam po tom pitanju i samo bih upropastio zivot i sebi i njoj)


7 dana kasnije (jebi ga nije bas u dan ali otprilike) sam je prvi put doveo kod mene u selo tu smo prespavali a ja ustao u 4h ujutru i krenuo na pecanje...ona nije ni znala,sto je najbolja fora,niko od mojih nije znao da je tu.....kad sam se vratio s pecanja bila je malo modra u licu i nadutog stomaka i samo trazila da je pod hitno odvedem u wc jer nije bila ceo dan (doduse kako nije izasla iz kreveta od sramote mojih nije ni mogla da zna gde je wc);)

spavala je jos dva puta kod mene u selo i rekla mi je "slusaj,ovako vise ne moze,ili ces da me zenis da znam zasto idem kod tebe kuci ili da nastavimo da se zabavljamo i vidjamo negde na sok"

ali posto u kafice nije izlazila shvatio sam da cu izgubiti i radnicu i domacicu i cistacicu i kuvaricu i racune u banci i hard disk a prvestvenu cu izgubiti najbolju zenu na svetu (za mene)tj......video sam da to nije bilo zaljubljivanje ko do tada.....nesto ti odmah od prve sekunde govori da tu ima neceg vise .....

doveo sam je u selo i pitao "vidis ovo dvoriste od pocetka do kraja i u sirini i u duzini,vidis kucu,vidis drugu kucu ako smatras da si u stanju da odrzavas samnom sve to onda te zenim,ako mislis da mi cistis samo jednu sobu u kojoj boravis ko stan....meni zena samo za to ne treba,ja pijem,bijem,ludujem i ponekad ne dolazim i po dva tri dana kuci a zene volim vise nego leba,tako da svasta moze da te ocekuje,samnom ces sigurno imati dosta problema u zivotu,razmisli se pa mi kazi"

iskreno ocekivao sam da ce se razmisljati danima,medjutim odgovorila mi je istog trena "ja mogu sve to da odrzavam i bez tebe a ti ces se sigurno vremenom smiriti kada te stignu godine,ako smatras da ti nisam dovoljna idi gde hoces nemoj da preterujes i nemoj da saznam,kuca znas gde ti je da se vratis"

jebi ga......izljubismo se ,cestitali i reko joj "primljena si u klan"

samo mesec dana kasnije od naseg upoznavanja verili smo se,presla kod mene i evo je i sada ovde 15 godina kasnije.....sa dvoje predivne dece.

prastala mi je i prevare i tuce i pijenje i  sve te nedolaske danima kuci,sta da kazem......stoka sam  pa sam stoka....ali i za nas stoke nadje se neko da ima razumevanja....

moja zena je i tada bila lepa i dan danas je (jebi ga nemamo svi iste ukuse) izgleda sasvim lepo,sa njenim ponasanjem,manirima,kulturom,recnikom i vrednocom mogla je da se uda za advokata ili lekara...ma za bilo koga a ne da nadje mene jednog zenskarosa koji je spavao sa svakom drugom koju sam poznavao,trosio pare,pio,tukao i dolazio kuci nakon 2-3 dana.......

to je bre zena car,lav,drug...ma sve bre imam u njoj sta god da pozelim........

e ajd dosta vise.
sve sto sam u stvari hteo da napisem je  "SSZGO tvoju teoriju ne podrzavam"




Gvozden

Al te usralo..... :D

balcan girl

to sam bas i ja htela da mu napisem :D nije mu upala kasika u med :D brate upao si i ti zajedno sa tom kasikom u med :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

jocale

Citat: ljupche92 poslato 02 Jun, 2014, 21:03






Brrka je sad za vikend bio sa njom u Budvi :) mozda je karao.... ali mozda hahahaahahah
Samo polako i pun gas

Hohštapler

Ovaj Pomraèeni je zapravo jako dobar i iskren èovek... znam o njemu do sad ko da ga poznajem 10 godina... :D
Namuèim se èesto sa njegovim postovima, ida dosta pisanija, ali ka¾e èovek uvek - kako jeste..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Jesi primetio...;D A lood za sve pare...;D

eclipse4

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 03 Jun, 2014, 07:25
Ovaj Pomraèeni je zapravo jako dobar i iskren èovek... znam o njemu do sad ko da ga poznajem 10 godina... :D
Namuèim se èesto sa njegovim postovima, ida dosta pisanija, ali ka¾e èovek uvek - kako jeste..

to su zapravo mnooooogo skracene varijante od celokupnog dogadjaja ;)

zaboravio sam da dodam kako mi je nakong prvog sastanka (koji smo obavili u poslasticarnicu hahahah),gurala forda eskorta kroz centar grada jer me zaebo akumulator...a ona obucena i doterana ko za svadbu....a ljudi iz kafica okolnih gledaju.....

a samo pola sata kasnije je usla kroz gepek da mi vadi kljuceve koje sam zakljucao u auto.....verovali ili ne, ona je svedok svih dogodostina i uvek moze da potvrdi ;)

da mi je ziva i zdrava jos 300 godina ;)

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 03 Jun, 2014, 16:04
Jesi primetio...;D A lood za sve pare...;D

zamisli da smo jos i komsije ;)

p.s "trenutno radim na projektu rakete,koja bi uskoro trebala da bude lansirana....verovatno cu okaciti premijeru ovde,pa zamisli gosn lazicu dokle bi dogurali ja i ti" ;)

eclipse4

o ebem ti server error,molim admina da ukloni jedan post po zelji ;)