Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

ako vaspitas dete kako treba u danasnjem drustvu odmah moras da se pomiris sa tim da nece imati prijatelja u svojoj okolini i da ce svi da ga ili je izbegavaju, i dete moras da naucis da to podnese, ako vaspitas cerku da nije in da se jebe kao stuka u 6 razredu, ne oblaci kao zvezde granda, ne slusa narodnjake i ne koristi w u govoru znaj da nece imati ni jednu drugaricu i da ce da je maltretiraju po skoli jer se izdvaja, i ako vaspitas sina da bude normalan, tj. da ne zna da upari cipele sa kosuljom, da je depilacija i solarijum za devojcice onda ce ga zvati neandertalcem i totalnim debilom, ili ako ode na drugu stranu i ne nosi trenarke i kajlu i govori sa je i ima vise celija u bicepsima nego u glavi onda ce ga zvati streberom i bezveznjakovicem.... u danasnjem poremecenom drustvu ako ti je dete normalno onda u stvari nije normalnooooo......
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska

daj boze da ti se rodi pa da vidimo kako ces ti da izadjes na kraj sa tim.pohvalices se nadam se nama ovde

clutch&brake

jagodinka simonovic :D evo ti krs :D

ali brate da li realno moje dete moze da bude normalno ako povuce moje gene??
sada realno kazi bez ljutnje :D
pa ja sam diletant kao i svi ovde...
zato vaas i vokim :D :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

goranvojska

sad i ti zezas.ja znam da si normalan a sad nemoj da kvaris sliku

Boban_m

Citat: balcan girl poslato 21 Februar, 2014, 15:17
ako vaspitas dete kako treba u danasnjem drustvu odmah moras da se pomiris sa tim da nece imati prijatelja u svojoj okolini i da ce svi da ga ili je izbegavaju, i dete moras da naucis da to podnese, ako vaspitas cerku da nije in da se jebe kao stuka u 6 razredu, ne oblaci kao zvezde granda, ne slusa narodnjake i ne koristi w u govoru znaj da nece imati ni jednu drugaricu i da ce da je maltretiraju po skoli jer se izdvaja, i ako vaspitas sina da bude normalan, tj. da ne zna da upari cipele sa kosuljom, da je depilacija i solarijum za devojcice onda ce ga zvati neandertalcem i totalnim debilom, ili ako ode na drugu stranu i ne nosi trenarke i kajlu i govori sa je i ima vise celija u bicepsima nego u glavi onda ce ga zvati streberom i bezveznjakovicem.... u danasnjem poremecenom drustvu ako ti je dete normalno onda u stvari nije normalnooooo......
Da vaspitas dijete da bude normalno je samo pola posla. Posle moras da ga ojacas da se nosi s tim. Da mu objasnis sta je psihologija mase i da ne misli obavezno da nije u pravu ako 100 ljudi misli drugacije od njega.

balcan girl

Njanja ti si pozitivno nenormalan a to je super :-D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

ja muku mucim kako da probudim malo agresivnosti kod svojih klinaca,da se odbranit znaju!! al tata ce da ih trenira samo da odrastu malo!!
jin-jang

UFF

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 21 Februar, 2014, 14:22
Devojke u letnjim haljinama -  volim...



neki kazu trandza
a lazic kaze da to ne bi jebo jer je ruzna i nije zgodna, previse mrsava a on navodno ne voli mrsave  hhhmmmmm ;)


https://www.facebook.com/sexy.sexy.ena?sk=photos

Lazic

Laziæ ne voli mr¹ave i to svi znaju...:P Brate pogledaj noge na ovoj...:o [facepalm]

juga


con3

Lazic je bacio oko na onu skroz desno s kesom u ruci  :P

Lazic

Grrrrrrr, ne volim ni debele kao ni mr¹ave...[facepalm]

Plazma Keks

poison girl je mrsava :P :P zena tvoja je mrsava :P :P

UFF

da li je moguce da je dosao dan da plazma govori ono sto ja mislim?

Plazma Keks

desi se ponekad da isto mislimo :P

UFF

zato sto je cinjenica

a ovaj lazic je dvolican kao phoenix

retko ko ce da skapira ali bitno je da je istina

Plazma Keks

ne znam o cemu sad ti to, svejedno, Lazic je malo licimur ispao u ovoj prici ;D

UFF

evo ti jos jedan krs  [cheers]

Plazma Keks


Lazic

Dosadni ste obojica, ne volim mr¹ave a ni debele... E sad druga stvar je ¹to ja ne volim  kad me ne slu¹a ostatak mene...:o [facepalm] ;D