Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

ove su domaæe kolko sam i ja Eskim...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kanarinac


Uncle Bob

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 29 Decembar, 2013, 19:38
ove su domaæe kolko sam i ja Eskim...
Jedini naèin da demantuje¹ sebe je da doðe¹ vidi¹ al,bez pipanja molim.Mo¾da sam i ranije stavljao njihove fotoe ?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Dukags

'el mogu da dodjem i ja? :D

goranvojska


clutch&brake

Ujo ako si ti ovo slikao ja ti vrsnjaka poljubim i zavrsnica u ustima ce da padne
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin


Ovo je ozbiljna ponuda :o
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 29 Decembar, 2013, 22:51

Ovo je ozbiljna ponuda :o
hmm koja se ne odbija e sad prvo da se zahvalim za minus  [klanjam_se] idemo dalje za iste pare gde,al,gde sam ja napisao a neko proèitao da je ovo garant domaæe??? osim ako smo poèeli da streljamo kurire koji prenose vesti a istine radi u odnosu na 99% objavljenih fotoa ja ono ¹to sam objavio stvarno sam ja fotografisao,znam nekim nabeðenim ¹valerimaèitaj (drkad¾ijama) nije pravo al,ba¹ me zabole i za njih nesreæne a tek da nemam ovo malo moralnih koènica pa ako re¹im da poènem da objavljujem tek æe da bidne kantastrofa unapred zahvalan na minusima ljubi Bob. :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

farbach

Pa Crni UncleBobe sto ih drzis na ladnom betonu? Navuce nesto s nogu.

Hohštapler

Citat: njanja poslato 29 Decembar, 2013, 19:39
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 29 Decembar, 2013, 19:38
ove su domaæe kolko sam i ja Eskim...

pa licis pomalo :-*

Moguæe, ko zna sa kim se prababa heftala, i tad su sve bile po¹tene ko i sad... ;)

Ujko, minus nije od mene, ja KAD GOD nekom lupim minus, odma i napi¹em da je od mene i za¹to,
rekoh da sumnjam da su ove domaæe jer sam ih viðao po fejsbusima na milion stranica (fitness girls, I squat i sl...) ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Uncle Bob poslato 29 Decembar, 2013, 23:29
Citat: mareskin poslato 29 Decembar, 2013, 22:51

Ovo je ozbiljna ponuda :o
hmm koja se ne odbija e sad prvo da se zahvalim za minus  [klanjam_se] idemo dalje za iste pare gde,al,gde sam ja napisao a neko proèitao da je ovo garant domaæe??? osim ako smo poèeli da streljamo kurire koji prenose vesti a istine radi u odnosu na 99% objavljenih fotoa ja ono ¹to sam objavio stvarno sam ja fotografisao,znam nekim nabeðenim ¹valerimaèitaj (drkad¾ijama) nije pravo al,ba¹ me zabole i za njih nesreæne a tek da nemam ovo malo moralnih koènica pa ako re¹im da poènem da objavljujem tek æe da bidne kantastrofa unapred zahvalan na minusima ljubi Bob. :-*

Videæe¹ tek kad te pojede¹ bananu, ali ti si ovo slikao isto kao ¹to si jutros u 7 jeo èizburger...:P Prevarantu matori... :-*

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

BOKYBOY

...ala vera Ljupce... [thumb_up]

ljupche92

Danas samo novogodisnje slike :P  [cheers]
[cheers] [cheers] [cheers]

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

Darko

baba mrazice.....bice ih veceras pun diskac ;)

mkt

praznici nam stizu picke mi se lizu