Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :'( :'( :'( :'( :'( :'(
znaci placem od smehaaaaaa aaaaa borcanac kakva si picka jeboteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


CBRR1

CON3 JA TEBE BRATE VOLIM....
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj]

                                                                                                                                    CON3 KRALJU


Zvao sam i zenu i kevu i burazera da vide ovo plakali smo,al si mi ulepsao dan aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

cone

Citat: con3 poslato 09 Septembar, 2013, 13:23
E ovo je slika vredna pohvala ,najzad jedna u kucnoj varijanti i to na rolerima  [thumb_up]

uzivo je tek savrsenstvo :)

Lazic


mkt


CBRR1

jebite me sviiii,ali nista za dzaba....

mkt

kacicemo i mi opremu na oglase  [doh]

Dragan_kineziolog

Citat: cone poslato 09 Septembar, 2013, 04:04
[blahblah]



©ta je ovo Oèe Makarije, posramljeni anðeo koga ka¾njava bog, ili sotona u ¾enskom obliku ;D
Tezak je zivot nas nindzi

TEEfqd


cone


monsterbnt

Citat: con3 poslato 09 Septembar, 2013, 13:23
Citat: CBRR1 poslato 09 Septembar, 2013, 12:13
eeeeeeeeeeeeeeeee nabijem vas na tuki.......


Pih.... FOTOSOP...... poveco si mu sise....
Smrt SVIMA!!!!

shmeki

Citat: redshadow poslato 09 Septembar, 2013, 17:41
Citat: cone poslato 09 Septembar, 2013, 04:04
[blahblah]


sjebo bi joj sve lagere na tim rolerima :D
dobra je za onu pozu od pozadi, ima toèkiæe i ne mora¹ mnogo da se muèi¹
Twist the Throttle

mkt


eclipse4

jok,samo nabijes stanglu na spiceve od tocka i prevrne se sama u odlicnoj pozi ;)

shmeki

i maaaaaaa.....svi ste ma¹toviti kad treba da se mune    :P
Twist the Throttle

eclipse4

ne no cu munem po semi ili mustri (citaj upuctvu)  ;)