Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

aaaa to je poslovna tajna.... ;) salim se... kazem opet , neke su nam drugarice koje cesto dolaze na nase svirke , gotive nas do jaja pa su dosle ovako , za dz , za zezanje , za klopu , neke smo platili ... 20e ... 10 cura - 2 glave ;)

MIGE


eclipse4

Citat: Darko poslato 20 Avgust, 2013, 14:43
jeste ... na ovim slikama plavusa je top...verovali ili ne , ona je i najstarija a najbolje izgleda...76 god , dok su ove izmedju 88 i 92...ali !!! kazem opet , ovo su slike samo iz ove vile sa bazenom...snimali smo na jos 3 lokacije...voznja po gradu sa porseom karerom od 583 konja (onim sto je bio na testu kada su se trkali avion ,porse i R1 ) :) , tu su bile 3 bruka dobre ribe , onda ovo i uvece smo bili na adi na gliseru , e tu je bilo 5 nenormalno dobrih riba.... ove ribice koje su u ovoj vili su nam drugarice , koje nas cesto prate na svirkama i ti fazoni i one nisu naplatile nista , dok smo ove na gliseru bile placene , znaci FUL PROFI manekenke...nisam tamo mogao da slikam , imao sam puno posla .... ali verovacete mi na rec kad vam kazem da mi nije bilo dobrooooo

fala za krs ;)

ali to je samo privid,to nista nije stvarnost ;) ;) ;)

Nikad izvini - Matrix.wmv

care pitaj plavusu jel plesala u becu u kaficu vilidz reko bih da je ona bez greske....

Darko


UFF

Citat: Darko poslato 20 Avgust, 2013, 21:40
aaaa to je poslovna tajna.... ;) salim se... kazem opet , neke su nam drugarice koje cesto dolaze na nase svirke , gotive nas do jaja pa su dosle ovako , za dz , za zezanje , za klopu , neke smo platili ... 20e ... 10 cura - 2 glave ;)

jel me zajebavas?

onda plava nije svesna koliko moze samostalno da zaradi

hoces da me predlazis kao menadzera?

grantujem uspeh

mareskin

Citat: Darko poslato 20 Avgust, 2013, 21:40
aaaa to je poslovna tajna.... ;) salim se... kazem opet , neke su nam drugarice koje cesto dolaze na nase svirke , gotive nas do jaja pa su dosle ovako , za dz , za zezanje , za klopu , neke smo platili ... 20e ... 10 cura - 2 glave ;)

Ovo si sluèajno ili namerno napisao ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Darko

Citat: UFF poslato 20 Avgust, 2013, 22:54
Citat: Darko poslato 20 Avgust, 2013, 21:40
aaaa to je poslovna tajna.... ;) salim se... kazem opet , neke su nam drugarice koje cesto dolaze na nase svirke , gotive nas do jaja pa su dosle ovako , za dz , za zezanje , za klopu , neke smo platili ... 20e ... 10 cura - 2 glave ;)

jel me zajebavas?

onda plava nije svesna koliko moze samostalno da zaradi

hoces da me predlazis kao menadzera?

grantujem uspeh

hahaha ... ne zajebavam te bre , ozbiljno...
ne verujem bas da joj je cilj da glumata po spotovima , skida se i od toga zaradjuje...ima plavojka kintu kolko volis ;)
ona nije naplatila nista , drugarski...

@ mareskin - namerno , namerno .... ;) ;)

i tako , sinoc zvarsismo sve... mozda malo kasnimo s obzirom da je spot letnji a leto prolazi ,ali ako prodje ovo - bice do jaja...

posle smo se malo opustili i tolko mu bese ... ;)

despic

klasican divljak

nuadal85

Malo levo pa desno opa cupa  [balavi]  [thumb_up]  [rofl]

Major


KIZA73

Citat: Major poslato 22 Avgust, 2013, 10:05
Kako bre maloletno? :)
Pa lepo, nije obrnulo kilometrazu...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Darko


neka "nasa" drugarica.....   pun joj je profil ovakvih slicica.... pa izvol'te   ... opustena je skrozzzzz

https://www.facebook.com/zorana.pribovojevic


despic

Citat: Major poslato 22 Avgust, 2013, 10:05
Kako bre maloletno? :)
veruj... pre neki dan upoznam cerku od kolege bubnjara....ccc sise, dupe, nadrkana faca, sminka kurac palac...
"mace kolko imas godina?"
"16 ipo"


klasican divljak

Major


Jefta

Jesi li se odmah izvinio kolegi bubnjaru zbog onoga sta ces da  mu radis sa cerkom ili ces posle?

Jefta

Citat: despic poslato 22 Avgust, 2013, 09:20

maloletno
Hmm ova desno lici na moju drugaricu iz razreda i ona nije maloletna. Sa mi se cini da je povecala grudi, ili se malo podgojila pa su i one porasle. i ranije je imala velike

edit. Da to je ona :) Sunce ti jebem kolike su joj  sise :)

Major

Jefto pa ti si maloletan [rofl]

castor

[rofl][rofl][rofl]

Pa ¹ta ako nema 18? Ajde nek' mi neko od vas ka¾e ko pita za godine kad mu se smuti pred oèima? A?
It's the ride that matters, not the bike…

despic

Citat: Jefta poslato 22 Avgust, 2013, 11:57
Jesi li se odmah izvinio kolegi bubnjaru zbog onoga sta ces da  mu radis sa cerkom ili ces posle?
nisam se setio
Citat: castor poslato 22 Avgust, 2013, 14:00
[rofl][rofl][rofl]

Pa ¹ta ako nema 18? Ajde nek' mi neko od vas ka¾e ko pita za godine kad mu se smuti pred oèima? A?
ja

jefto, oces da kazes da je ova plava 88 godiste!?
nije iskljuceno da sam se zajebao...ali prilicno sam siguran da je 95 god

klasican divljak

castor

Za tebe znam da nisi u vinkli, pa se na tebe i ne odnosi… [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…