Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

eeeee breeee...pa cekaj...nije to bilo samo snimanje...zavrsili smo to ,pa je bila vecerinka , pa provod do ranih jutarnjih sati , pa alkohol , pa smo se grizli za sise ....pa svasta nesto... ;)



Darko


















evo di ja stojim , a evo plave sipke od mene na po metra... i tu se desava cirkus .... ;)





Darko

ona vam je najzanimljivija ,a ?  ccccc... manijaci , manijaci...







Darko


Darko

nego , imamo veceras jos par kadrova , mislim da nece biti dugo , pa posle idemo na neko zezanje...naravno , Sandrica ide s nama , pa ako je neko zainteresovan , daj da se dogovorimo nesto , a ?

DaChaS

Darko prijatelju brate kumeeee :D

Darko

samo da vam zagolicam mastu... KRISTINA !!!! sa glisera ;)








Darko

pa ko voli nek izvoli veceras.... ;)









Nikolaaaaw

Citat: Darko poslato 20 Avgust, 2013, 14:50
Citat: Nikolaaaaw poslato 20 Avgust, 2013, 13:01
Da nema slucajno protezu ova sa animal print kupacim na devetoj slici?  ;D

da , ima protezu... mala je skroz slatka ali se jako stidi toga sto nosi protezu i retko se smeje,inace prelepa je...
a nju smo upoznali na jednoj svadbi ...mi svirali svadbu i u pauzi seli da jedemo a ona prisla da se slika sa nama jer je tyada moj pevac bio aktuelan u zvezdama granda .. tu se upoznali , postali drugari na FB i onda kad smo objavili da nam treba lepe cice za spot , ona se javila ;)

Bio sam ubedjen da je jos mladja, vidjao sam je u teretani cesto, u helankama  ;D Inace stvarno je stidljiva bas, i vidi se da se tripuje mnogo oko proteze, ali stvarno bas dobro izgleda

UFF

 [rofl]

ko voli da placa pica qrvama dok ima kintu a on da da ga kod njih ispusi nek izvoli  [rofl]

CBRR1


Koliko li su tukija ove popusile do sada,toliko ni Lazic za zivota cigara i dzokova nece popusiti...

Darko

Citat: UFF poslato 20 Avgust, 2013, 17:29
[rofl]

ko voli da placa pica qrvama dok ima kintu a on da da ga kod njih ispusi nek izvoli  [rofl]

Bracala,sve placeno bre...pa za to se brinu nasi dobri sponzori..,hahaha

despic

nemoj da dodjem da ti odvedem kristinu;)
slusala je panteru kad je bila mala
pozdravi je
klasican divljak

Darko

Kristina je lik ...malo je izgleda prsla u glavu posle ove nesrece,a? Jesi se cuo s njom skoro?

despic

Neeee, nisam je video jedno godinu sigurno
klasican divljak

MIGE

kolika im je zarada bila za  snimanje spota?

despic

Citat: MIGE poslato 20 Avgust, 2013, 21:24
kolika im je zarada bila za  snimanje spota?
:) :) :) :) :)
kakva zarada?
klasican divljak