Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Pa i ja cenim kad riba ne krije da voli da se jebe i jebe se. Ali takve sto se kecaju obicno pricaju o cednosti.

E da, obicno sam im drugi, treci jos nisam bio :D

balcan girl

e pticice to su vec profesionalke kad si drugi :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 29 Jul, 2013, 19:50
na zalost mareskin ne idem motorom  :'( idem sa frajerom na more a on ne voli motoreeee, i ne ume da se spakuje u jedan ranac, prema tome ili bus ili ako ga zajebem kolima :D :D e sad on zahteva da to bude grcka al ne pravi pitanje gde u grckoj to mogu ja da izaberem :D i trazi minimum 15 dana da ostanemo :D
a kanarinac prljavuse su onda sve ribe koje nisu nevine :D jer ti nikad ne znas koliko ona ima km kurca :D mozes samo da zatvoris oci i da joj verujes kad ti kaze da si treci :D :D a da znas lazeeeeeeee :D :D :D

Frajer koji ne voli motore i treba mu par kofera stvari??? Razočarala si me... mnogo ;D

Potpuno si u pravu što se devojaka tiče. Nikada nećemo biti sigurni šta je prava istina. Mnogo puta sam saznao razne informacije o devojkama za koje dok sam bio mlađi ne bi pomislio tako nešto.

S druge strane, nama se sviđa da radimo svašta-nešto sa devojkama, a onda se zgražavamo kad neke druge ili baš te devojke to rade sa još nekim [ludak]

Slažem se da je teško ponekad preći preko nekih stvari jer nije isto kad se nešto dešava tebi ili nekom drugom.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

frajer ne voli motore :D a u tih par kofera nece da nosi garderobuuuuu vec klopuuuu :D :D :D posto on jede na svakih 15min :D a dug je put do grcke :D

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dragana friz

nije Boki jedini ovde okaèio svoju devojku..tako da nije ova tema samo za prljavu¹e...za NE obave¹tene malo pregledajte bolje temu  ;D

mareskin

Citat: balcan girl poslato 29 Jul, 2013, 20:07
frajer ne voli motore :D a u tih par kofera nece da nosi garderobuuuuu vec klopuuuu :D :D :D posto on jede na svakih 15min :D a dug je put do grcke :D


Bez ljutnje, ali treba da naðe¹ nekog frajera kao ¹to sam ja. Hranu skladi¹tim oko stomaka i onda tro¹im prema potrebi. ©to znaèi vi¹e mesta u koferu za tvoje krpice :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

mareskin ja umem da se spakujem u jedan ranac  :-* a gago pusti frajere i jebace, ko sam ja da im rusim iluzije :D :D bolje je ziveti u neznanju ponekad :D doduse kad jednom otvore oci bice gadno  :o [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

con3


dzimika

Citat: Kanarinac poslato 29 Jul, 2013, 20:01
Pa i ja cenim kad riba ne krije da voli da se jebe i jebe se. Ali takve sto se kecaju obicno pricaju o cednosti.

E da, obicno sam im drugi, treci jos nisam bio :D
a zamisli da ti kaze da si joj prvi :D

mareskin

Citat: dzimika poslato 29 Jul, 2013, 20:59
Citat: Kanarinac poslato 29 Jul, 2013, 20:01
Pa i ja cenim kad riba ne krije da voli da se jebe i jebe se. Ali takve sto se kecaju obicno pricaju o cednosti.

E da, obicno sam im drugi, treci jos nisam bio :D
a zamisli da ti kaze da si joj prvi :D

Kako bre prvi?!? A to, ma to se ja igrala sa amortizerom od R1 :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

Zamisli da ti jos ka¾e ja hocu da prvi put bude iz ljubavi
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

castor

Taèno ti preostaje samo da joj plati¹...
It's the ride that matters, not the bike…

CBRR1

ili da zivis sa dilemom da ta ima 11godina i da si joj prvi i da je nevina...pa ti papagaj vidi ili tvorza ili da vise nisi drugi....

hagor

Citat: UFF poslato 29 Jul, 2013, 12:26

evo irenine zene

aj sad bokyboy vracaj slike!

http://s12.postimg.org/becqc0knh/Image9889.jpg

znaci ipak sam vas video u paracinu na skupu, ali jbg nisam bio siguran pa da ne smaram narod nisam se javio xD
RIde or Die

UFF

Citat: redshadow poslato 29 Jul, 2013, 19:54
ne, prljavuse su one koje se predstavljaju kao prljavuse, slikaju se gole, jebu se za flasicu kokakole i nemaju problem s tim da svi to znaju. i takve zavrse u ovoj temi.
zato niko ne kaci svoju devojku ili zenu ovde.

evo jel se onda i ova jebe za flasu kokakole takodje ili se slika gola?

http://s22.postimg.org/cpyl4dy4x/Image9891.jpg

Lazic

E neka si im svima rekao, smori¹e k'o zmija ¾abu...:o

Kanarinac

Ja volim da budem 5,6ti, najgore je kad si prvi. Tako da ne insistiram

Hurricane

@uff

mislim da je svaki komentar suvi¹an, slika govori vi¹e od hiljadu reèi..

  [clapp]

 [warning]

klizav kolovoz manijaci...

prilagodite komentare uslovima puta...   :D

dzimika

Citat: Kanarinac poslato 30 Jul, 2013, 03:03
Ja volim da budem 5,6ti, najgore je kad si prvi. Tako da ne insistiram
ajd reci da ti nijedna nije rekla da si joj prvi :D

mi¹ko_kolo

Meni ni jedna nije rekla, al' sam bio dvema. ;D