Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

kide

Ali tema je " Domaæi Butt & Boobs " WTF Respect Expect ?

balcan girl

boze koji ste vi krelci amaaaaan, al stvarnoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, bas me zanima sta biste uradili vi puritanci da vam pridje negde nekad neki lik i kaze ej jebo sam ti ribu sta biste vi uradili u tom trenutku :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY

Citat: redshadow poslato 29 Jul, 2013, 19:12
Citat: BOKYBOY poslato 29 Jul, 2013, 19:05
Citat: redshadow poslato 29 Jul, 2013, 19:00
Citat: BOKYBOY poslato 29 Jul, 2013, 18:58
Citat: redshadow poslato 29 Jul, 2013, 18:54
samo ti kaci svoju ribu u but i guz i dalje :P

a sta mislis o tome da se ti i ja nadjemo malo licno,a...da ti pokazem slikice,imam mnogo bolje u telefonu.Vazi?
Ahahahhahahaahah, cekaj cekaj, kacis slike svoje ribe u but i guz temu i ocekujes da svi cute i niko nista ne prokomentarise? Na cemu si ti?

Da,kacim slike "svoje"ribe sa kojom delim krevet i parce hleba,ne tamo neke drolje koju sam pokupio ko zna gde...ocekivao sam malo postovanja prema kolegi bajkeru,ne kazem da ne treba da se komentarise,neka bude sa ukusom i odmereno,nikakav problem.Posto vidim da toga ovde nema,slike povlacim definitivno... p.s.a za tebe siso poziv i dalje vazi,jako bih voleo da te upoznam...
molim te nemoj te agresivne fore, nisam ja neki fajter.
a to kome sta fali sigurno tebi fali, kad kacis osobu s kojom
delis hleb i krevet golu na netu, da joj drugi gledaju i sise i picku
i onda kad neko napravi sprdnju pretvaras se u brus lija

..heheh...fore nisu uopste ""agresivne"",samo sam rekao da bih voleo da te upoznam licno,cisto da vidim jesi li bar jebac ako nisi fajter,Slike koje sam postavio su krajnje kulturne,neznam gde si ti video da je gola i gde se vidi S... ili P...? Ti verovatno nisi to nikada ni video pa neznas kako izgleda.

Jocika


TEEfqd

neke stvari mozes da radis neke ne. ono sto sigurno ne mozes da radis je da kacis slike svoje ribe u but i guz i ocekujes postovanje, pricas o nekoj kori hleba i tako dalje. ovde se samo kace prljavushe

TEEfqd

Citat: BOKYBOY poslato 29 Jul, 2013, 19:31
Citat: redshadow poslato 29 Jul, 2013, 19:12
Citat: BOKYBOY poslato 29 Jul, 2013, 19:05
Citat: redshadow poslato 29 Jul, 2013, 19:00
Citat: BOKYBOY poslato 29 Jul, 2013, 18:58
Citat: redshadow poslato 29 Jul, 2013, 18:54
samo ti kaci svoju ribu u but i guz i dalje :P

a sta mislis o tome da se ti i ja nadjemo malo licno,a...da ti pokazem slikice,imam mnogo bolje u telefonu.Vazi?
Ahahahhahahaahah, cekaj cekaj, kacis slike svoje ribe u but i guz temu i ocekujes da svi cute i niko nista ne prokomentarise? Na cemu si ti?

Da,kacim slike "svoje"ribe sa kojom delim krevet i parce hleba,ne tamo neke drolje koju sam pokupio ko zna gde...ocekivao sam malo postovanja prema kolegi bajkeru,ne kazem da ne treba da se komentarise,neka bude sa ukusom i odmereno,nikakav problem.Posto vidim da toga ovde nema,slike povlacim definitivno... p.s.a za tebe siso poziv i dalje vazi,jako bih voleo da te upoznam...
molim te nemoj te agresivne fore, nisam ja neki fajter.
a to kome sta fali sigurno tebi fali, kad kacis osobu s kojom
delis hleb i krevet golu na netu, da joj drugi gledaju i sise i picku
i onda kad neko napravi sprdnju pretvaras se u brus lija

..heheh...fore nisu uopste ""agresivne"",samo sam rekao da bih voleo da te upoznam licno,cisto da vidim jesi li bar jebac ako nisi fajter,Slike koje sam postavio su krajnje kulturne,neznam gde si ti video da je gola i gde se vidi S... ili P...? Ti verovatno nisi to nikada ni video pa neznas kako izgleda.
pa naravno da sam jebac. doduse bas se pogodilo nesto da me krenulo od kad sam kupio motor xD

balcan girl

ne kace se ovde prljavushe kako ti kazes senko, moje igracice su divne devojke i skroz ok likovi, a bas me zanima kad kazes da su prljavuse sta si onda ti ako jebes te prljavuse, djubretar?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jocika

Citat: redshadow poslato 29 Jul, 2013, 19:33
ovde se samo kace prljavushe

Kao na primer ovako...  ;D



Kanarinac

Ahahahahaha jbt kako to da su te igracice uvek sve fine i postene? Kurac u zivotu nisu videle? Meni nije jasno :D

clutch&brake

Dok se vi svadjate mi SMO SKROZ REALNO OTISLI NA MORE
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balcan girl

brate koliko su kurca videle to je njihov problem nit pitam nit me zanima, kazem da su ok likovi, ja se sa njima ispricam i druzim i kad su obucene i nenasminke, pijem kafu i pricam, vecina njih i studira i ovo im je izvor zarade, a bas me zanima koliko je kurca u zivotu videla prosecna devojka za koju ti kazes da je fina :D :D ja ipak mislim da cu bolje od tebe da procenim i kolicinu koju je videla i kvalitet iste :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jocika

Citat: njanja poslato 29 Jul, 2013, 19:41
Dok se vi svadjate mi SMO SKROZ REALNO OTISLI NA MORE

I vratili se  ;D

balcan girl

ja na more tek u septembru :D prema tome imam jos mesec dana da se svadjam :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Dobro, i gde su sad opet te slike?!?
Jel to opet puko forum?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jocika

Ko se svadja taj se voli...

mareskin

Citat: balcan girl poslato 29 Jul, 2013, 19:44
ja na more tek u septembru :D prema tome imam jos mesec dana da se svadjam :D

Isto. Biæe mnogo lep¹e vreme za motor.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kanarinac

Citat: balcan girl poslato 29 Jul, 2013, 19:42
brate koliko su kurca videle to je njihov problem nit pitam nit me zanima, kazem da su ok likovi, ja se sa njima ispricam i druzim i kad su obucene i nenasminke, pijem kafu i pricam, vecina njih i studira i ovo im je izvor zarade, a bas me zanima koliko je kurca u zivotu videla prosecna devojka za koju ti kazes da je fina :D :D ja ipak mislim da cu bolje od tebe da procenim i kolicinu koju je videla i kvalitet iste :D

Ne kazem ja da nisu one ok za bleju, ali pusti te fore nisu one prljavuse, nego su cedne i to :)

balcan girl

na zalost mareskin ne idem motorom  :'( idem sa frajerom na more a on ne voli motoreeee, i ne ume da se spakuje u jedan ranac, prema tome ili bus ili ako ga zajebem kolima :D :D e sad on zahteva da to bude grcka al ne pravi pitanje gde u grckoj to mogu ja da izaberem :D i trazi minimum 15 dana da ostanemo :D
a kanarinac prljavuse su onda sve ribe koje nisu nevine :D jer ti nikad ne znas koliko ona ima km kurca :D mozes samo da zatvoris oci i da joj verujes kad ti kaze da si treci :D :D a da znas lazeeeeeeee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

TEEfqd

#5238
ne, prljavuse su one koje se predstavljaju kao prljavuse, slikaju se gole, jebu se za flasicu kokakole i nemaju problem s tim da svi to znaju. i takve zavrse u ovoj temi.
zato niko ne kaci svoju devojku ili zenu ovde.

balcan girl

hmmm a vidis ja to vise cenim, slika se gola, jebe se zato sto voli da se jebe i nema problem s tim da svi znaju :D s druge strane imamo one cedne i fine koje se smeskaju jebu se za dz, ne zele da niko to zna, uda se za nekog tupadziju rodi decu za koju nikad neces biti siguran da su tvoja i dalje se jebe okolo po komsiluku i daljee :D aaaaaa ja cu onda ove prljavuse :D hvala i dovidjenja :D mrzim licemere :D a i postujem savete mog pokojnog dede koji kaze da su najbolje zene i majke kurve :D ona se jebala dovoljno pre nego sto se udala i onda joj je u braku najbitnije da joj muz i deca budu kako treba :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!