Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

Citat: CBRR1 poslato 21 Februar, 2013, 17:18
Citat: Laki-zr poslato 21 Februar, 2013, 17:16
[balavi]


Laki sisu li ti jebem,pa ti sad stvarno izbaci sliku moje sestre jbte  :o :o :o :o :o
gotivna ti seka, jel moze broj   [callme] [callme] [callme] [callme] [callme] [callme] [callme]

CBRR1

Citat: mkt poslato 21 Februar, 2013, 17:58
Citat: CBRR1 poslato 21 Februar, 2013, 17:18
Citat: Laki-zr poslato 21 Februar, 2013, 17:16
[balavi]


Laki sisu li ti jebem,pa ti sad stvarno izbaci sliku moje sestre jbte  :o :o :o :o :o
gotivna ti seka, jel moze broj   [callme] [callme] [callme] [callme] [callme] [callme] [callme]

Tri dvoj'ce tri troj'ce,pozov me ba..isakaj me isaraj me,drpaj me zasisu....

Kengur

Citat: Kengur poslato 21 Februar, 2013, 15:00
Tasa zalutala slucajno sad vidim... Trbalo je da bude neka klinka...
lozis pricu da ti je tasa verenica sto posto ali nema veze. reci jokeru koju sliku da ukloni ja nisam pri kompu. ako ne lozis evo primi izvinjenje.

Da da Kengur veverica...  [srednjiprst]

mareskin

Citat: Kengur poslato 21 Februar, 2013, 18:14
Citat: Kengur poslato 21 Februar, 2013, 15:00
Tasa zalutala slucajno sad vidim... Trbalo je da bude neka klinka...
lozis pricu da ti je tasa verenica sto posto ali nema veze. reci jokeru koju sliku da ukloni ja nisam pri kompu. ako ne lozis evo primi izvinjenje.

Da da Kengur veverica...  [srednjiprst]

Ne bi te oprala ni cela reka Ada kako si se navukao ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


Uncle Bob

Jbga ja sam onda onaj Cipiripi drago mi je da sam sa ljudima razre¹io nesporazum i javno se izvinjavam [klanjam_se]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

clutch&brake

Ujko mora neko pivo da castis da mi spere rane sa duse:-D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

bolje da te casti neko meso nego pivo veruj mi :)

Lazic


skijash

Bila bi fora da vas je unclebob sad sve iznapu¹avao i dok mu obja¹njavate da nije proèitao do kraja i da je fora u pitanju, da ka¾e alo bre ¹ta se lo¾ite :P

Uncle Bob

#4250
Citat: njanja poslato 21 Februar, 2013, 22:34
Ujko mora neko pivo da castis da mi spere rane sa duse:-D

 Samo reci koje Tuborg,Jelen il Lav jebiga nema toèeno a za suvinu ne beri brigu ima  [hello] bem ti tastaturu i dva put quote [doh]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: skijash poslato 22 Februar, 2013, 02:41
Bila bi fora da vas je unclebob sad sve iznapu¹avao i dok mu obja¹njavate da nije proèitao do kraja i da je fora u pitanju, da ka¾e alo bre ¹ta se lo¾ite :P
Ma jok bre ja sam fino dete  [djavo]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

clutch&brake

Opusti se burazeru... svakome moze da se desi... raspravili smo to juce preko tel i sve je okej... opusteno [cheers]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Uncle Bob

Citat: njanja poslato 22 Februar, 2013, 09:00
Opusti se burazeru... svakome moze da se desi... raspravili smo to juce preko tel i sve je okej... opusteno [cheers]
Ono stoji kad si u prolazu navrni na ladno i na suvinu [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Kengur

Zvao me sisa(nja nja)preko tel i pretio, odmah sam se izvadio na starijeg burazera i kubansku mafiju... Odmah se ucutao... :)

Uncle Bob

Citat: Kengur poslato 22 Februar, 2013, 15:25
Zvao me sisa(nja nja)preko tel i pretio, odmah sam se izvadio na starijeg burazera i kubansku mafiju... Odmah se ucutao... :)
Jbte ajd iti na o¾deravanje hahahha
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Dutchman

jel se neko na kraju tukao ili nije ... il ce neko opet da kachi slike riba tudjih ... ustvari ovde ima samo jedan kome treba skinuti kapu , da je okachio sve shto je jebo i po kolima i po kucama ...



Dutchman