Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Citat: balcan girl poslato 01 Oktobar, 2012, 01:52
Citat: mi¹ko_kolo poslato 01 Oktobar, 2012, 01:12
Alooo, rekao koleginica (i to biv¹a) a ne ¹valerka.  [ludak] Ja radim saS gomilom ¾ena. Pri tom jedna od njih je i moja. :P  [zena]
pa eto sam si rekao radis sa svojom zenom :P jel to znaci da zato sto radis sa njom i ona ti je koleginica nju kuci ne jebes???? :P
Pazi kad si u potpunosti u pravu! Jo¹ od 8-og marta nisam umoèio. Oral i peting se ne raèunaju! :D :D :D

mi¹ko_kolo

Citat: UFF poslato 01 Oktobar, 2012, 10:53
Citat: balcan girl poslato 01 Oktobar, 2012, 01:05
ili ona izbrisala tebe :P sto bi rekli kakvo jebavanje takvo i secanje :P


auuu
na ovo nema sta da se odgovori a da ne ispadnes smesan u najmanju ruku :)

uterala ti ga onako muski

Èitaj i odgovore. Da vidim tebe da zvekne¹ ne¹to iz firme u kojoj radi¹ zajedno sa ¾enom.    [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]

Lazic

Zato na¹ milica nema ¾enu, pa mu se mo¾e...:D

mi¹ko_kolo

Svako ima pravo na izbor. Pa ko se zajebe - zajeb'o se!

goranvojska

Citat: mi¹ko_kolo poslato 01 Oktobar, 2012, 19:29
Citat: UFF poslato 01 Oktobar, 2012, 10:53
Citat: balcan girl poslato 01 Oktobar, 2012, 01:05
ili ona izbrisala tebe :P sto bi rekli kakvo jebavanje takvo i secanje :P


auuu
na ovo nema sta da se odgovori a da ne ispadnes smesan u najmanju ruku :)

uterala ti ga onako muski

Èitaj i odgovore. Da vidim tebe da zvekne¹ ne¹to iz firme u kojoj radi¹ zajedno sa ¾enom.    [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]
sta ima veze.koleginice pa zena nece da se ljuti.

mi¹ko_kolo


goranvojska

probao.bila malo frka i shvatila zena da to nije sapun da se potrosi .

balcan girl

evo ja cu da probam ako vi ne smete :P pussy :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo

Citat: goranvojska poslato 01 Oktobar, 2012, 20:23
probao.bila malo frka i shvatila zena da to nije sapun da se potrosi .
I stvarno oèekuje¹ da ti poverujemo?! :D Ja se pre ¾ene zabavljao sa jednom koleginicom i bile dve-tri koje sam zveknuo. Da li misli¹ da govore meðusobno?! Si lud?! A zamisli samo da sad probam?!  Da se razumemo, poznajem se sa ¾enom 18 godina, ¹valerisali smo se dve, a zajedno ¾ivimo skoro 14.

goranvojska

Citat: balcan girl poslato 01 Oktobar, 2012, 20:24
evo ja cu da probam ako vi ne smete :P pussy :P
eto vidis sta kaze zensko.

mi¹ko_kolo


balcan girl

ocu ozbiljno :D daj broj od te koleginice :D ja vise nemam koleginice ne radim :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Jel pa i one da ostanu bez posla. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mi¹ko_kolo

Citat: balcan girl poslato 01 Oktobar, 2012, 21:01
ocu ozbiljno :D daj broj od te koleginice :D ja vise nemam koleginice ne radim :P
Pa ¹ta ima¹?! Nema¹ posao, nema¹ koleginice, nema¹ mu¾a... Ima¹ li ti i¹ta?! :P

balcan girl

imam ono sto je bitno  ;D
imam motor  [kawasaki_ninja] [talas] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY

...bre,ko babe ste na pijaci,sta ste se rastorokali??? [ludak]...slike ljudi...SLIKEEEEE...!!! [neampojma]




Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

balcan girl

a samim tim imam sve  :D ukljucujuci i najdivnije prijatelje na svetu koji zamisli isto vole motore  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [gsxr] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

pa dobro kake slike oces od mene majku mu jedino svoje da stavim :P al to nije pametno onda ce svi da pobegnu  :P i da se uplase i imace traume do kraja zivota  :-[ [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY

Citat: balcan girl poslato 01 Oktobar, 2012, 21:24
pa dobro kake slike oces od mene majku mu jedino svoje da stavim :P
...ma daj,stavljaj bilo sta,samo prestanite vise da se nastavljate,molim Vas...ode tema u off skroz...ahahahha.... [rofl]

BOKYBOY

Citat: balcan girl poslato 01 Oktobar, 2012, 21:24
pa dobro kake slike oces od mene majku mu jedino svoje da stavim :P al to nije pametno onda ce svi da pobegnu  :P i da se uplase i imace traume do kraja zivota  :-[ [rofl] [rofl] [rofl]
...ma nece...veliki su oni momci...izdrzace...svacega su se nagledali u zivotu...hihihihi... [rofl]