Glavni meni

Problem, pri otvaranju rezervara honda CBR F4i

Započeo RoaD GunneR, 02 Maj, 2011, 20:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

RoaD GunneR

Drugar ima problem sa otvaranjem rezervoara, prema njegovim recima napravi se vakum i tesko ga otkljucava do te mere da oce kljuc da se iskrivi, kada ga otvori posle ga normalno otvara i zatvara, ali posle 30ak km opet se malo teze otvara, neko resenje neka ideja ili da menja cep?!

Gašpar

Jedan glup predlog, da proba da gurne na dole cep prilikom otkljucavanja?  [neampojma]

Meni se na Yamahi slicno desavalo. Kada ubacim kljuc u cep i pokusam da otkljucam - ni da mrdne. Cim blago prislonim ruku na cep, otkljucava ga bez problema.

ЯЭВОЛУТИОН

komprimovanim vazduhom se odlepe ventili za ozraku rezervoara...ako to ne ide, rasturanje cepa rezervoara ne ide....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

RoaD GunneR

Citat: Gaspar poslato 02 Maj, 2011, 21:01
Jedan glup predlog, da proba da gurne na dole cep prilikom otkljucavanja?  [neampojma]

Meni se na Yamahi slicno desavalo. Kada ubacim kljuc u cep i pokusam da otkljucam - ni da mrdne. Cim blago prislonim ruku na cep, otkljucava ga bez problema.
Vis ja to radim nesvnesno dok otvaram uvek jednom rukom stisnem cep a drugom otkljucavam, ako to bude resilo problem, pa najebo je od zajebancije.

RoaD GunneR

Citat: revolution poslato 02 Maj, 2011, 21:05
komprimovanim vazduhom se odlepe ventili za ozraku rezervoara...ako to ne ide, rasturanje cepa rezervoara ne ide....
Cek cek, posto ja nisam nesto bas vest u mehanici a on jos manje, ti ventili se nalaze u samom cepu ili?!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: RoaD GunneR poslato 02 Maj, 2011, 21:08
Citat: revolution poslato 02 Maj, 2011, 21:05
komprimovanim vazduhom se odlepe ventili za ozraku rezervoara...ako to ne ide, rasturanje cepa rezervoara ne ide....
Cek cek, posto ja nisam nesto bas vest u mehanici a on jos manje, ti ventili se nalaze u samom cepu ili?!
da gumeni vemtili unutar cepa
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

RoaD GunneR

Citat: revolution poslato 02 Maj, 2011, 21:10
Citat: RoaD GunneR poslato 02 Maj, 2011, 21:08
Citat: revolution poslato 02 Maj, 2011, 21:05
komprimovanim vazduhom se odlepe ventili za ozraku rezervoara...ako to ne ide, rasturanje cepa rezervoara ne ide....
Cek cek, posto ja nisam nesto bas vest u mehanici a on jos manje, ti ventili se nalaze u samom cepu ili?!
da gumeni vemtili unutar cepa
OK hvala, da te ne bi masirao ovako preko foruma, kad skinemo snacicemo se gde i sta treba ;)

svetac

jager je imao ovakav problem,mislim da je u pitanju bilo neko "prelivno crevo" negde se na africi prikljestilo i vec tako nesto! ali pitaj njega, da ne bude zabune!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: svetac poslato 02 Maj, 2011, 21:28
jager je imao ovakav problem,mislim da je u pitanju bilo neko "prelivno crevo" negde se na africi prikljestilo i vec tako nesto! ali pitaj njega, da ne bude zabune!
Paprikin rezervoar ima odusak cepa "fancy" vezan na cevcicu koja izlazi na donjem delu rezervoara a na nju se natacinje (da prostite) crevo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11