Glavni meni

klinci na r-ovima i gologlave klinke

Započeo gmum44, 24 Oktobar, 2010, 20:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

#60
EDIT - uklonjeno zbog nekih problemcica
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Panta Zemunac

Ne¹to ne vidim da su kod SSZGO kockaste gume i nepodmazani lanac! [rolleyes] a i dok doðe vreme za ¾enidbu ¹ta ga briga za ove veæ provozane! Pa ja!! [watching]

Gile

hahahah ne ide tebi lose ova rabota ...       [thumb_up]

Charuga






Citat: sszgo poslato 09 Decembar, 2010, 09:33
axaxa, vreme mi je da otvorim temu

"matorci na r-ovima i gologlave klinke"
Ovu temu obavezno pratim kad je postavis [clapp] [clapp] [clapp]
[/quote]

Ko ce to da postavlja...pa zna se da : "BEZ STARCA NEMA UDARCA"

srx

Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

Milo¹*

Citat: Panta Zemunac poslato 16 Decembar, 2010, 18:22
Ne¹to ne vidim da su kod SSZGO kockaste gume i nepodmazani lanac! [rolleyes] a i dok doðe vreme za ¾enidbu ¹ta ga briga za ove veæ provozane! Pa ja!! [watching]


Ne vidim kako se SSZGO uklapa u onaj moj opis ali dobro..  :)

Lik niti je klinac, niti je mentol a znam da zna da vozi, viðao sam po Terazijama  ;D


@sszgo

brate dobre su ti ove guzièarke, sviða mi se ona slika gde ste ti i uff sa one dve male...  kovrd¾ava mi se sviD®a  [thumb_up]


''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Panta Zemunac

Citat: Milo¹*bandit poslato 16 Decembar, 2010, 22:16
Ne vidim kako se SSZGO uklapa u onaj moj opis ali dobro..  :)
Lik niti je klinac, niti je mentol a znam da zna da vozi, viðao sam po Terazijama  ;D
respect SSZGO   8)

Oc key mister...mislio sam da si na njega aludirao, pa rekoh, ne poznaje¹ ga a on sva¹ta-ne¹to po mnogo, æera na svom bajku!! [srce]
To nije lepo sa njegove strane, neprincipijelno bajkerskom kodu, gde se sve deli bratski..sram da ga pojuri!! :o [rofl]

Kengur

SSZGO, SRAM TE BILO(masne ti bre felne na jednoj slici) !!! Sledeci put, pre nego sto sedne na motor, prvo joj daj sundjer da opere metor, da se lepo zagreje... ;D

srx

da opere "metor" vidim gledas u slike a ne sta pises  ;D
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

UFF

Citat: sszgo poslato 16 Decembar, 2010, 11:44
svaka dobra riba ce da seva buljom ako ima sta da pokaze, bilo to na motoru, na plazi, na poslu, u skoli/faksu itd
razlika izmedju one sto u helankama ide u skolu/faks a za motor oblaci farmerke je lazni moral ilti balkanizam...

hmm..

Ako dodas da to pravilo vazi za devoje od 20 i manje godina onda si u pravu
Za ostale gresis - a jbg kako bi i znao kad je po tebi sve preko 20 god MILF   [rofl]

Sedi 1

SSZGO

ove preko 20 imaju celulit i strije pa se mnogo vise kriju ;)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Pa ili to ili su konacno shvatile da preranim i preteranim otkrivanjem dupeta mogu lako da nadju muskarca ali tesko i da ga zadrze  ;)
A godine prolaze....

WOLVERINE

Citat: UFF poslato 17 Decembar, 2010, 01:19
Pa ili to ili su konacno shvatile da preranim i preteranim otkrivanjem dupeta mogu lako da nadju muskarca ali tesko i da ga zadrze  ;)
A godine prolaze....
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

Pa jbg kad su bile mlade zivele su brzo i ludo a sad mora da se primenjuje strategija ;)

Kengur


DebeliZmaj

Citat: UFF poslato 17 Decembar, 2010, 01:19Pa ili to ili su konacno shvatile da preranim i preteranim otkrivanjem dupeta mogu lako da nadju muskarca ali tesko i da ga zadrze  ;)
A godine prolaze....
uff... tebe ko da je neka curica ostavila zbog nekog R ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

farbach


despic

klasican divljak

Milo¹*

Citat: UFF poslato 17 Decembar, 2010, 01:01
Citat: sszgo poslato 16 Decembar, 2010, 11:44
svaka dobra riba ce da seva buljom ako ima sta da pokaze, bilo to na motoru, na plazi, na poslu, u skoli/faksu itd
razlika izmedju one sto u helankama ide u skolu/faks a za motor oblaci farmerke je lazni moral ilti balkanizam...


hmm..

Ako dodas da to pravilo vazi za devoje od 20 i manje godina onda si u pravu
Za ostale gresis - a jbg kako bi i znao kad je po tebi sve preko 20 god MILF   [rofl]

Sedi 1

Podr¾avam :D
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Dzambo