Glavni meni

M4 SLIP-ON RACE EXHAUST - POLISHED SINGLE CAN - koja je cena kod nas

Započeo nesic1, 30 April, 2011, 07:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nesic1

sa sajta prodavca:
   * Titanium exhaust shown as representation. Exhaust available is polished.
   * M4 spends extra time on research and development to ensure your system has the ultimate in quality workmanship, ease of installation, and the best performance possible for your motorcycle.
   * M4's unique silencer packing gun insures even distribution of packing material.
   * Up to 7 horsepower gain.

koja je cena ovog izduva kod nas za 2008/2007 SUZUKI GSXR1000 , razmisljam da narucin pa da prodam , da li se isplati prodavati ga da ne bude da ne mogu da ga prodam posle?

Hvala


Evo vaki na ebay
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2007-07-2008-08-GSXR1000-GSXR-1000-M4-Slip-On-Exhaust-/250804201570?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item3a65186862

nesic1


SSZGO

ako si narucio za 200 jura mozda i prodas... i to sve sa carinom postarinom...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kanarinac


nesic1

Koliko bi kostala ovakva kopija u adi?
Ako nista prodacu ga na ebay-u

UFF

150e
karbonska kapica jos 40e

lupio sam cene iz secanja +/- 10%

nesic1

Ok, znaci kopija oko 200 evrona, uporedili smo kopiju i originaj lea, prepoznaje se koji je koji jer original ima neki smek i zvuk je mnogo bolji, cenim da ovaj ne bi dao ispod 300 evrona, na ebay-u je oko 500+99 prevoz, 600$=oko 420e + carina, ima jeftiniji ali za gixera 2001-2002 god.

Hvala na odgovoru, samo mi kazi od kog je materijala ta kopija? Jel od titanijuma?

Taraba

Koliko se ja seæam, be¹e prohrom (Stainless Steel), ali mora¹ da proveri¹ sa Robertom, jer mo¾da radi i titanium.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

SSZGO

ovakav je 120 u ADI, tako je bar meni receno

e sad, kapice ovo on, ne znam, mozda 150 sa tim...

kazem ti, tesko bi ga prodao ovde, jer su slabo ljudi culi za tu firmu
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

nesic1

sad sam gledao 120 su u adi hromirani, titanijumove nisam nigde nasao, ako neko zna cenu slobodno neka pise

rboban



Citat: SSZGO poslato 01 Maj, 2011, 01:14


kazem ti, tesko bi ga prodao ovde, jer su slabo ljudi culi za tu firmu

A i slabo se ima para za KOZMETIKU.... :)
Ride It Like You Stole It