Glavni meni

Prva Fruskogorska ofanziva 22. maj:))))))))

Započeo Dzigi Boy, 29 April, 2011, 00:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

i, paz` na radar na kraju nizbrdice, stalno je tu...

Ivan1979

ja cu da se prikljucim koloni u Batajnici na centru  [yahoo]   [cheers]


Taraba

Da se mi naðemo negde usput, pa pre polaska da pregledamo ¹ta je sve Laziæ radio na KLE-u?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979

pa da,,, cuo sam da ga je opasno nabudzio a to moramo obavezno da vidimo na samom startu inace ga necemo prepoznati medju borovima  :D

jager

Kakav vas je to autoput spopao? Necu autoputem iz dva razloga:

- dosadno je
- ne mogu opet da begam na rampi, pogotovo sto ce nas biti mnogo, a ne pada mi na pamet da placam putarinu ;D

Zato se lepo vidimo ujutro na Uscu pa cemo se dogovoriti ko ce kuda tamo, na licinom mestu

konjarnik

Put preko belegisa,krcedina  pa na most beska je mnogo interesantan.

misa-pei

Meni je najlep¹e preko Titela. Jeste du¾e, ali je bar prijatno za vo¾nju.
Država je najveći neprijatelj naroda

jager


Lazic

Volim taj put... Sranje, sad sam u dileji dal`tuda ili kako sam zamislio, starim putem do Fruske Gore, pa levo do Iriskog Venca, pa pravac Miseluk... Pomagajte, kuda god, moramo zajedno...

jager

Laziæu, dogovoreno skupljanje je svakako na Mi¹eluku. Od BG svako mo¾e kud ogd mu volja :)

Lazic

Vuce me ona divljina kad se ide preko Titela, mozes da vidis nekog KLE-a na svakih par kilometara...


Lazic


Gašpar

Ja jos lupam glavu, dal ici Vrsac-Zrenjanin-Novi Sad ili Vrsac-Beograd-Novi sad   [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid]

jager

Citat: Lazic poslato 13 Maj, 2011, 00:38
Vuce me ona divljina kad se ide preko Titela, mozes da vidis nekog KLE-a na svakih par kilometara...

Hehe, veæ vidim da æu odabrati istu rutu koju i Laziæ bude....
BRATE LAZO, IDEMO ZAJEDNO! ;D ;D ;D

jager

Ga¹pare, doðe¹ do U¹æa, pa pilamo zajedno... ;D

Gašpar

Citat: jager poslato 13 Maj, 2011, 01:57
Ga¹pare, doðe¹ do U¹æa, pa pilamo zajedno... ;D

Vrzma mi se ta ideja po glavi, samo mi je rano tih pola 9... To bi znacilo da oko 7:30 moram da krenem  [rolleyes]

Lazic

Pa...? Jesi manijak ili teoreticar...? [rofl] [rofl] [rofl]




Citat: jager poslato 13 Maj, 2011, 01:56
Citat: Lazic poslato 13 Maj, 2011, 00:38
Vuce me ona divljina kad se ide preko Titela, mozes da vidis nekog KLE-a na svakih par kilometara...

Hehe, veæ vidim da æu odabrati istu rutu koju i Laziæ bude....
BRATE LAZO, IDEMO ZAJEDNO! ;D ;D ;D

Nisam ni sumnj`o...  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [cheers] [cheers] [cheers]

balcan girl

ja nemam pravo glasa jer sam suvozac :D al bas me briga xl ne oseca rupe kao moj coper :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

jager

Jaaaaaaaaaaao, samo da nas vreme ne usere!!!! SUNCEEEEEEEEEEEeeeeeee!!!!!!! A i ne mora sunce. Samo da ne pada!!!
Jel' zna neko neki indijanski ples za teranje ki¹e?? ;D

Ga¹pare, GDE BRE RANO, bogamupoljubim?? Ustane¹ u 7 i eto... :D