Glavni meni

Motor se gu¹i...

Započeo zuba, 27 April, 2011, 18:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zuba

Nisam pode¹avao nikakav nivo, proveravao sam samo da li se zaglavljuju iglice, za nivo nemam pojma ¹ta je... Sad je sve ok ¹to se tièe gu¹enja, samo ne mogu da ga upalim iz prve jer presisa...ne znam koliko je to stra¹no?

rboban

Ovisi koliko prelije, i da li konstantno preliva i u voznji.... trosi VISE, ne radi kako treba, tesko se pali a moze i da pomesa benzin sa uljem a onda IGRANKA!!!!
Ride It Like You Stole It

zuba

Po zvuku i vo¾nji bih rekao da radi kako treba...ne znam kako se manifestuje ako preliva u vo¾nji, benzin se ne oseæa dok radi...

Kada ga palim moram dok verglam da mu dam malo gasa jer pod sauhom ili bez gasa neæe da upali, a ne znam ima li veze ¹to smo malo pojaèali ler gas izmeðu 1000-1500 obrtaja u leru? Tra¾io sam neku sredinu oko 1200-1300...toliko pi¹e u service manualu da treba da ima.

ЯЭВОЛУТИОН

a da ti lepo odes kod nekoga ko zna da ti uradi karburatore....vidis da ti ne ide
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zuba

Ko da mi uradi sutra ujutru?  [neampojma]

Gašpar

Majstor Paganini, on za 10 minuta nasteluje celu masinu  ;D

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,513.0.html

zuba

hahaha ovaj je gori od mene!

aca-pn

A koje si ti iglice uopste cackao ? Po tvom pisanju mi deluje da si razdrmavao iglice sibera, jer si pisao da si samo poklopce skidao. Iglice sibera nemaju nikakve veze sa prelivanjem karburatora.

zuba

e pa moguce samo sam to dirao, nisam se usudio da skinem ceo karburator, nemam pojma...sta i gde trebam da pogledam?
Krenuo sam jutros za Banja Luku i ponovo poceo da se gusi i gasi...i tu, na sred auto puta, kada sam ga ponovo raskomadao da vidim hocu li provaliti u cemu je fora, dozivim prosvetljenje! Crevo za dotok goriva koje sam stavio je bilo malo duze nego sto treba i savijalo se...samim tim je i dotok goriva bio otezan! GAD DEMIT!
Sve u svemu, izvadim noz i zakoljem crevo! Stigoh do Banja Luke i to duzim putem (nisam isao preko Hrvatske nego preko Sremske Race) bez ikakvih problema...ali ne lezi vraze...opet se gusi i gasi...izgleda dok je hladan, potrosi ono sto je nakapalo benzina dok je bio parkiran, a ne dodje mu dovoljno da bi nastavio da radi...bas sam u bedaku! :S