Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Gavrolini

Ako vam se toliko svidja vi ga vodite kuci.

Glava Dole

Citat: UFF poslato 09 Oktobar, 2017, 23:32

a sto se tice pravilnika mislis da sam bio glup pa nisam ubacio deo koji mi daje mogucnost da radim sta hocu kad hocu ;)


Na koga vas ovo podseca? [neampojma] Aj da cujem i druga misljenja, da proverim da l' sam lud?

niki64

Citat: Gavrolini poslato 10 Oktobar, 2017, 06:27
Ako vam se toliko svidja vi ga vodite kuci.
A da mi njega je..mo da se razmnozi, da imamo vise takvh.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

UFF

Citat: Milos96 poslato 10 Oktobar, 2017, 06:51
Citat: UFF poslato 09 Oktobar, 2017, 23:32

a sto se tice pravilnika mislis da sam bio glup pa nisam ubacio deo koji mi daje mogucnost da radim sta hocu kad hocu ;)


Na koga vas ovo podseca? [neampojma] Aj da cujem i druga misljenja, da proverim da l' sam lud?

pa fora je da se ne ganjas sa budalama, upozoris, on nastavi, cao

ne moras da koristis kao sto ni ne koristim, dovoljno je da znas da mozes ako zatreba, zabole me na koga lici

Lazic

#8005
 [watching] :drka: ;D


edit:
Neæe Kostiæ, smrtno se uvredio ¹to si mu napisao da je klo¹ar... :D

Glava Dole

S jedne strane iznerviran jer i ja nisam vise najgoreg mali nego klosarevog mali, a s druge strane se setio ovoga pa se kidam od smeha [rofl]

! No longer available

Lazic

Cimaj Kostiæa da se predomisli... Jeste smaraè al' i ja ga volim kretena...

mali_zmaj

Kole je kompleksna licnost,al nekad krenem da citam sta je napisao,i stvarno niti mogu da pohvatam sta je pisac htjeo reci,niti smisao svega...,filozofija koja mi je nerazumljiva....
jin-jang

eclipse4

vucic jekriv za koletovo ponasanje

vucicu pederu! vucicu pederu!

Lazic


monsterbnt

Opet vredjate pedere....
Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

drustvo sta mislite o ovom problemu , kad startujem komp krene da se pali , pa stane na par sekundi sve pa nastavi dalje i posle toga ne dize grafiku ni zvuk bas nista , ali svi kuleri rade ,
dal je ploca ili napajanje ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

megaidiot


Lazic

To mi deluje kao da je prs'o win...

megaidiot

ako dodje do toga da pokusa da pokrene windows, koliko ja kapiram ne dodje ni dotle.

PECA BMW

da ne dodje ni dotle , samo popali ventilatore i kraj , cak ni monitor ne pokrene , nema biper pa ne ispusta nikakve zvukove , kad je crko prvo mi je ozvucenje zapistalo da je culo celo naselje na maksimumu a slika na monitoru ostala zamrznuta , kad sam restartovao vise se nije pokrenuo , da imam drugi komp da da cupam jedno po jedno i vidim sta je crklo ali nemam ,
vidim da je verovatno prsla poca a nova polovna 70e , tako ostadoh ja bez kompa do daljnjeg
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Auu, skapirao sam da krene da di¾e win pa zacrni... Po ovome kako si opisao, ploèa je majkala... Ne mo¾e¹ ni¹ta d'izgubi¹, po¹alji mi je da uvalim kolegama, mo¾da je spasu, a ima i jedna dobra firma koja menja èipsete, krpi ¹tampu i sva¹ta ne¹to... Sigurno jeftinije nego druga... A mo¾e¹ i direktno njima da po¹alje¹...
http://www.f-com.co.rs/

PECA BMW

ajd kontaktiracu i njih da vidim sta mogu da urade , sutra se nadam da mi dodje komp od drugara da ptoverim sta je kod mene crklo i sta bi morao da menjam .
nego koja je sledeca generacija intela posle 775 podnozija , da ako moram da menjam plocu bar odmah predjem na sledecu generaciju ,
mogao bih da guglam ali ovako sa telefona ne mogu da se povatam
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Da si ¾iv i zdrav, jo¹ 2 ili 3 podno¾ja se promenila od 775... Recimo 1150, 1155, 1156, ne znam ni sam... Znam kad ugraðujem neki procesor prvo guglam da l' mo¾e na tu ploèu... U firmi imamo takav mix opreme da vi¹e ni¹ta ne mo¾e da se kombinuje... :o