Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

kosta realno malo vise zlostavlja forum kao sto je i debeli zmaj radio
tako da nije pitanje bilo da li ce vec kad ce

a i on je bio svestan toga i i dalje je trazio dok nije dobio

a ja danas dobih privatno nekoliko zahvalnica od starijih clanova foruma sto sam se resio "pijanog smaraca" kako mi rekose

Boban_m

Uffe ne ide poredjenje Koste sa debelim. Ni blizu. Kosta je dobrodusan i uglavnom se sprda na svoj racun, sto je prilicno rijetka osobina. E sad, oce on i da pametuje u vise postova zaredom, ali nije prozivanje ni trolovanje, promakne tu i mudrosti. Uglavnom, govorim u svoje ime, meni to ne smeta, stavise.

Moguce da ima nekog licnog animoziteta medju vama (a mozda i ne) i svakako da je i noz i pogaca kod tebe, ali posto ima starih clanova kojima on smeta, evo i jednog kome ne smeta. Ako se uvazava misljenje clanova onda je ovo moj doprinos. U stvari ja sam zato da ga vratimo posle 24h :)


misa-pei

Ne smeta Kole ni meni, ¹ta mi se ne dopadne ne èitam. I ja se sla¾em sa Bobanom.
Država je najveći neprijatelj naroda

UFF

ma ce da ga vratimo, ali ne skorije, tj vratimo ga cim prestane da pije :D

Glava Dole

Sta je covek onoga trenutka kad prestane da ljubi i pije? :)

Lazic


Lone Wolf

#7986
Ne kontam.
Ako nekoga interesuje.
Не може рај на земљи.

Lazic


megaidiot

Citat: UFF poslato 09 Oktobar, 2017, 02:14
ma ce da ga vratimo, ali ne skorije, tj vratimo ga cim prestane da pije :D
ima da se vrati pola coveka

Ostoja

Kosta je Kosta...
Preteruje èesto ali ne uzimam ga za ozbiljno...
Meni ne smeta ni kad sere, bez obzira ¹to me opljuvao par puta...

;) ;)
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

stilgar

Vrni nam Koleta ide zima ko da nas predstavlja na snegom zavejanim ulicama :) ne seta ni meni Kole cak sta vise ume da bude i zabavan

mali_zmaj

Mislim da se Pavel isèupao od vje¹anja.pa je Kosta najebao,neko je "moro".  ;)   
jin-jang

Lazic

Kostiæ se ovog puta ozbiljno nadrndao, reèe da neæe da doðe na roðendan kod Uffa... Pajser... ;D Nije ni Uff cveæka, al' je njegov forum... ;D

Meni ¾ao ¹to æe smaraè da propusti ljuta krilca i pragnje... [facepalm] ;D

Boban_m

Jes da dodje pa da mora da pije sokice ;D

Glava Dole

Citat: Boban_m poslato 09 Oktobar, 2017, 17:51
Jes da dodje pa da mora da pije sokice ;D

Bez brige, poneo bi on sa sobom multivitamin ;D


Lazic

Citat: Lone Wolf poslato 09 Oktobar, 2017, 10:08
Ja sam zbunjen.
Ako nekoga interesuje.
Citat: Laziæ poslato 09 Oktobar, 2017, 10:11
Ja sam lud... ;D

Mislio si da se izvuèe¹... :P Jes' pa da niko ne razume za¹to sam lud... :o :D Mada po¹to svakako jesam, niko nije obratio pa¾nju... ;D

UFF

 [rofl]  vazi sto nece da dodje, da vidimo i to cudo, mada mozda nece sto nije dzabe, mora da se plati  [rofl]

Glava Dole

Ama skidaj ti njemu bananu, ne izigravaj ove BJB-ovce, pa cemo ga vec nekako ubediti da dodje, ne moze ni meni pragnje da bude sladje bez njega nego sa njim, kako da jedem sa uzivanjem ako znam da je neko od nasih bespotrebno oteran iz grupe?

Ovaj forum je koliko znam i nastao upravo zbog neosnovanih cenzura tamo i poznat je po punoj slobodi govora zbog cega ga i sam najvise volim, a ti sad krenuo u njihovom stilu... zasto bre kvaris ugled svog foruma? Rekao je tebi nesto sto ti ne pogoduje i popio bananu i bas truli potpis a ja ne videh igde da je ikoga direktno uvredio(a banane se bez minusa dobijaju samo u tom slucaju koliko znam, i ne po misljenju admina nego dan, pa dva pa 4 itd... ako se ne varam, procitaj svoj pravilnik, ali da admin o tome odlucuje samovoljno sigurno nigde ne pise).
Ni prema meni nije bio bas uvek totalno sladak ali mu ipak ne zameram, umem da procenim kad je neko lud na svoj nacin ali mu iz ocju izbija dobrota :)

UFF

niko nije rekao da je on los, dobar je ali je smarac i gusi forum, a bananu je sam trazio i jos se i pozdravio sa svima (kad si admin nije bitno ko je totalno sladak vec sta je dobro a sta lose generalno za forum i ostale clanove)

a sto se tice pravilnika mislis da sam bio glup pa nisam ubacio deo koji mi daje mogucnost da radim sta hocu kad hocu?  ;)

i da kosta je bio upozoren

Citat: UFF poslato 08 Decembar, 2010, 01:08
Kod nas svi ste dobrodosli, pravila nema i niko nece da vas cenzurise niti banuje dokle god se ponasate ko ljudi jer mi nismo drzava niti politicari da pisemo pravila na nekoliko strana koja niko ni ne cita (pa onda neki zlonamerni da traze rupe u istom i da se sa nama ganjaju ko deca)


i ne pravi dramu ni za sta, ocigledno je hteo da ode jer niko ga nije bio po usima da kenja, proziva i zahteva da bude banovan

a to sto je trenutno van foruma NE ZNACI da je nepozeljan uzivo na druzenju, pa i debeli zmaj je banovan na 4 jebene godine pa ce da dodje ujutru prvi da napravi dorucak za one koji ce da postavljaju rostilj, frizider, muziku, klupe i stolice zato zajebi me sa tom pricom jadan kosta

viper

E jadan Ko¹ta 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)