Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Citat: mkt poslato 14 Februar, 2017, 20:22
ne mogu da nadjem one zajebantske linkove da kad kliknes na njih on ti otvori milion tabova i sve tako dok ne resetujes komp
treba mi, ako neko zna  [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]

www.mylazysundays.com ako se dobro secam..... ne bi da testiram...
Smrt SVIMA!!!!

mkt


mkt

nema veze, smislicu vec neku pakost

eclipse4

evo ti ovaj link posalji......vece pakosti nije bilo vekovima unazad.....nadam se da ce se ispovracati kad vidi ovo

http://hr.n1info.com/a116349/Svijet/Regija/Vucic-dobio-portret-bio-je-prevelik-da-ga-ponese.html

Major

Ne lici u opste na njega.
Smanjili mu glavni adut  [rofl]

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: eclipse4 poslato 15 Februar, 2017, 02:05
evo ti ovaj link posalji......vece pakosti nije bilo vekovima unazad.....nadam se da ce se ispovracati kad vidi ovo

http://hr.n1info.com/a116349/Svijet/Regija/Vucic-dobio-portret-bio-je-prevelik-da-ga-ponese.html
ovo za lecenja zatvora kod odraslih.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Autora javno likvidirati...

Lazic

Vidi, imamo zaljubljenika u pièkoustog na forumu... :o [facepalm] :D

monsterbnt

Odavno imamo Sendvicara Pickoljupca.... Samo se krije
Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

jebe vaz DZ pa vas ne pokriva :D   prikriveni sendvicar ;)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Ostoja

Ko god da je, eto potro¹ih pluseve korisno... [srednjiprst] [srednjiprst]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

eclipse4

evo ispravih i ja dva minusa....imamo dva sendvicara i vucicevih pusaca....a tu je i treci negde,samo jos nije izasao iz plakara ;)

PECA BMW

cuj ispravio minus ... sad ce' teramo u +  :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Sad i ja potro¹ih pluseve... :D 'bem ti glupake... :D


E, al' hit je ¹to ne smeju da se upuste ni u kakvu diskusiju da ne bi ispali kreteni javno... :o [facepalm] ;D

UFF

a sta cemo sa 15 ogranicenih clanova koji meni dadose minuse za gif?

mogu da vidim i koji su ali me nije previse zanimalo jer ko zeli da obrazlozi sam se javi u temi a ko ne zeli taj je slucaj kao sto si ti naveo

Lazic

Pljuvanje olo¹a vuèiæa nije za minus, gif nekog sadistièkog bolesnika ¹to je snimao kako hrani zmiju ¹tenetom, jeste... :P ©ta fali pacovima? Mada mi je i njih ¾ao. A i svinja i jagnjiæa ¹to ja pojedem... :D

Hattrick

Ja juce pojeo neke pihtije, i bila svinjska nogica unutra. Mene sramota. Kako ce sad jadno prase da hoda sa 3 noge ?

Ostoja

Sa protezom brate, eto kako, ¹ta tu ima da bude dilema...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

Citat: Laziæ poslato 18 Februar, 2017, 02:58
Pljuvanje olo¹a vuèiæa nije za minus, gif nekog sadistièkog bolesnika ¹to je snimao kako hrani zmiju ¹tenetom, jeste... :P ©ta fali pacovima? Mada mi je i njih ¾ao. A i svinja i jagnjiæa ¹to ja pojedem... :D


e pa evo tebi minus sto mi diras predsednika  [rofl]