Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

sad procitah lazicevu poruku, jebote ja sam 6 godina na forumu [rofl]

Ostoja

Mnogo brate, mnooogoooo...
[yahoo] [yahoo]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mali_zmaj

Aj Borisa brate,kakvo napustanje foruma,djevojka ima ignore opciju i cao,da je htjela ostala bi na forumu... mislim na ovom forumu zensko kad opstane znaci ima muda do zemlje i ne da se lako zajebavat i koza joj debela,bez da se dame uvrijede,ovo je kompliment,jest da ne zvuci... :)
jin-jang

aæimo

Oti¹la ona, oti¹la april, oti¹la treæa, èetvrta...

Stièe se utisak da odlaze sa foruma kad se zaljube, udaju...

Mada i mnogi koji ¹ajupi stojeæi odlaze u stilu drama queen. 

mali_zmaj

Ma djevojke treba da znaju da je ovo muski svijet i da malo trebaju da budu cvrste,i da sebi ne dopustaju da ih se isprovocira,jer smo ko hijene,jos ako je djevojka dobro izgleda..  Mislim ne pravdam nikog posebno nas,i mi trebamo da budemo gentlmeni..,al nekad i nismo...
jin-jang

sremac

ja mislim da je na forumu i lepo, ¹to ima zena da se na prste jedne ruke mogu izbrojati, zamislite koji kur¹us bi  na forumu napravilo aktivnih 20 zena. Kapa dole Ireni i Lilji koja je veliki doktor za GP koliko vidim :)
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Bori¹a

nisam mislio da napustim forum kao drama queen vec da resimo to jednom za svagda, da vidimo u cemu je problem... ja sam moju stranu price rekao, mozda ona zna nesto sto ja ne znam itd

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] kad ti mali zmaj da kompliment to izgleda kao da ti je rekao da si nosorog :D :D :D elem, znam ja u èemu je problem borisa al nije na meni da ispravljam krive drine, devojke koje su otisle obièno su odlazile zato sto neki forumasi mnogo laju, pogotovo kad su u èoporu :D :D kad su solo ondaaa njaaaaak, elem, ne mogu sve devojke da podnesu to kad ih neko blati i vredja :D ja nemam taj problem :D ja ne lajem, ja obièno ujedam :D a i meni je forum èista zajebancija, a volim manijake koji kuvaju :D sta æuuuuu, volem da jedem :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

da samo sto ja nisam rec rekao licno nini, nijednu devojku nisam prozivao i vredjao...

kad si ti presla preko onoga sto ti je milos rekao, zaista ne znam u kom je fazonu nina


balcan girl

ko kaze da sam ja presla preko onoga sto je milos rekao :D :D :D :D al to sto je milos rekao ima veze sa milosem a ne sa forumom :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a


Hattrick

Ne bih da se mesam, ali mislim da se previse potresas za hirove ovog ili onog. Ako ne zeli da bude na forumu nista onda, cao zdravo, ako zeli, dobrodosla. Problemi se ne resavaju u odnosu na forum, vec ih implicirane strane resavaju izmedju sebe. U suprotnom ignore i mirna Backa.

Bori¹a

mislim da si u pravu, jako u pravu... [cheers]

viper

Rekoh ja u 4 oka.

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Bori¹a

ja sam slep na jedno, jel to znaci u tri oka ili da dovedemo jos jednog slepca?

mkt

boli te paja za sve realno

Dragana friz

To sto se zene vredjaju na kuckanje na forumu je njihov i samo njihov problem, ako ne mogu da pretrpe par zajebancija i ako ne znaju adekvatno odgovore na njih, opet njihov problem.Onda definitivno i ne treba da budu na MM. Evo na primer Irenu neka neko potkaci pa da vidimo da li nece znati da odgovori  [rofl] [rofl] [rofl] ili ce da nestane sa foruma. Prosto ili si manijak ili ne, nema tu musko-zensko. Msm ima  ;D ipak mi imamo sise ili bar dobar dobar brus  [rofl] Eto neka sam rekla morala sam kao svaka zena  [facepalm]  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

®ene... :D I Borko... :D I Milo¹... :D

mali_zmaj

Citat: balcan girl poslato 12 Februar, 2017, 22:06
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] kad ti mali zmaj da kompliment to izgleda kao da ti je rekao da si nosorog :D :D :D elem, znam ja u èemu je problem borisa al nije na meni da ispravljam krive drine, devojke koje su otisle obièno su odlazile zato sto neki forumasi mnogo laju, pogotovo kad su u èoporu :D :D kad su solo ondaaa njaaaaak, elem, ne mogu sve devojke da podnesu to kad ih neko blati i vredja :D ja nemam taj problem :D ja ne lajem, ja obièno ujedam :D a i meni je forum èista zajebancija, a volim manijake koji kuvaju :D sta æuuuuu, volem da jedem :D :D :D :D

¹ta æu!!   :-[
jin-jang

mkt

ne mogu da nadjem one zajebantske linkove da kad kliknes na njih on ti otvori milion tabova i sve tako dok ne resetujes komp
treba mi, ako neko zna  [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]