Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Citat: mrle poslato 20 Januar, 2017, 13:10
Treba mi savet nekog ko se mo¾da baktao sa neèim sliènim.
Odem u utorak na pregled na Oènu kliniku u Pasterovoj, odradim, dobijem recept za soèiva.
Lepo mi ka¾e sestra da sa receptom odem u svoj Dom zdravlja i uzmem neki overeni obrazac sa kojim idem u Nemanjinu u socijalno i mogu da dobijem soèiva za D®.
A tako je bilo i 2013te kada sam poslednji put uzeo soèiva za D®.
Odem u Dom zdravlja, èekam dva sata jer nisam zakazan, ka¾e mi doktorka op¹te prakse da ona to ne radi, da mi hitni uput za oftamologa, odem, ka¾u ne rade ni oni to.
Vratim se opet kod doktorke, ona se zauzme za problem, ode do ¹efa, zove koleginice... Uglavnom , oni to ne rade, najverovatnije rade ovi u Oènoj klinici jer su mi oni dali recept.
I mogu samo da zamislim facu sestre (izuzetno ljubazna, strpljiva...starija gospoða) kada joj se pojavim. Biæe :"Pa juèe sam ti rekla ¹ta da radi¹, budalo".
Nije mi neka hitna ¾urba, letos sam sam bez pregleda kupio soèiva, 8.000din, nije malo para.
Ми живимо у виртуелној држави. У таквој држави се у медијима и саопштењима  сочива дају на рецепт, зуби поправљају у амбуланти, снег се чисти на улицама, школовање је бесплатно.
Друштво за заштиту од животиња

Ostoja

Gre¹i¹ Hefe, gre¹i¹, ONI ¾ive u toj dr¾avi, mi obièni smrtnici ¾ivimo u onoj neureðenoj, prljavoj, podmitljivoj  i nesposobnoj dr¾avi gde se plaæa sve, i ¹to treba i ¹to ne treba...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...


UFF

I on je clan foruma, mogao je sam da otvori temu ali ako si vec ti resio to da uradis sto nisi skinuo slike pa ih lepo okacio i napisao text vec si samo lenjo kopirao fb lik bez ijedne reci?

gixxer

#7804
Tebi uvek nesto smeta,ako sam pocinio toliki smrtni greh,ti obrisi temu,samo nemoj da se mnogo nerviras,skodi zdravlju

TEEfqd

nemaju svi fejs druze.

EO KO GOD MI JE RASCJEPAO GUME ISPRED HOTEL PLAZE OKO 19h SATI DANAS KAD SAM BIO U TERETANU, DA MU SE ZAHVALIM JER SAM OVO DEFITIVNO ZASLUZIO,NE ZNAM CIME ALI HVALA VAM OD SRCA STO NEMATE MUDA DA ISTA KAZETE U LICE PA OVO RADITE.GUME CE SE KUPIT VAMA NA OBRAZ ALI DA VAS PITAM KAKO JEBENO SPAVATE? U ZIVOTU NIKOM ZLO UCINIO NISAM I OVO MI JE ZAHVALNICA? HVALA VAM PICKE,OD SRCA VAM JEBENO HVALA SVE PO ZASLUZI JEL?NECU NIKOM DA PRIJETIM CAK STAVISE UZIVAJTE U TOM ZADOVOLJSTVU STO STE NEKOM RASCJEPALI GUME NA PREVOZNOM SREDSTVU KOJE MENI NAZALOST ZNACI MNOGO.BOG SVE VIDI I SVE CUJE DOCETE MI NA NAPLATU KUNE VAM SE BALSA.




edit:
sad sam izvalio da se ovo vidi i bez fejsa. doduse kad ga nisam imao ja pola stvari nisam video, zato sam i napravio to govno

aæimo

Delo ljubomorne devojcice.

sremac

eo jo¹ dve za one bez ove dru¹tvene po¹asti




taèno se vidi da je ili su ( verujem da je klinèadija vanabi krimosi pa nadju motor da se ¾este ) znali ¹ta rade, obe gume par puta ubodene, da ispisti vazduh polako i onda veliki rez , nije im prvi put sigurno, al nadam se daje poslednji


budala na leru, mudonja u kontra smeru

Hurricane


Che

Citat: redshadow poslato 25 Januar, 2017, 01:28
nemaju svi fejs druze.

Citat: sremac poslato 25 Januar, 2017, 02:08
eo jo¹ dve za one bez ove dru¹tvene po¹asti

Nemaju zato sto su birali da nemaju sami, svakako vidi se i bez da imaju nalog na istom...  :drka:



Hohštapler

Mogu da mu se sagnu!
Èista ljubomora!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

Citat: El Jefe poslato 20 Januar, 2017, 15:05
Citat: mrle poslato 20 Januar, 2017, 13:10
Treba mi savet nekog ko se mo¾da baktao sa neèim sliènim.
Odem u utorak na pregled na Oènu kliniku u Pasterovoj, odradim, dobijem recept za soèiva.
Lepo mi ka¾e sestra da sa receptom odem u svoj Dom zdravlja i uzmem neki overeni obrazac sa kojim idem u Nemanjinu u socijalno i mogu da dobijem soèiva za D®.
A tako je bilo i 2013te kada sam poslednji put uzeo soèiva za D®.
Odem u Dom zdravlja, èekam dva sata jer nisam zakazan, ka¾e mi doktorka op¹te prakse da ona to ne radi, da mi hitni uput za oftamologa, odem, ka¾u ne rade ni oni to.
Vratim se opet kod doktorke, ona se zauzme za problem, ode do ¹efa, zove koleginice... Uglavnom , oni to ne rade, najverovatnije rade ovi u Oènoj klinici jer su mi oni dali recept.
I mogu samo da zamislim facu sestre (izuzetno ljubazna, strpljiva...starija gospoða) kada joj se pojavim. Biæe :"Pa juèe sam ti rekla ¹ta da radi¹, budalo".
Nije mi neka hitna ¾urba, letos sam sam bez pregleda kupio soèiva, 8.000din, nije malo para.
Ми живимо у виртуелној држави. У таквој држави се у медијима и саопштењима  сочива дају на рецепт, зуби поправљају у амбуланти, снег се чисти на улицама, школовање је бесплатно.

bio opet u Oènoj klinici, pravio se blesav, kako ja, gde ja... i ispunili mi oni taj OPP obrazac. Sada da odem do Nemanjine i do Sani optika.

Bori¹a

dragi forumasi,

nisam bio prisutan neko vreme zbog nekih privatnih stvari, i dalje nisam u mogucnosti da visim ceo dan na forumu kao nekad, pa i ne pratim desavanja
uff mi je poslao poruku danas da pitaju ljudi za mene, cak je na druzenju bilo price o meni, cak su mi i batine spremane [rofl]

ovim putem bih zeleo jednom za svagda da resimo problem koji nina46 ima sa mnom, posto ja sa njom nemam jer se i ne secam kad smo susreli u prici na forumu no nebitno, pozivam je da ovde obrazlozi i ako treba ja da se izvinim, platim pice, veceru, a ne da je jedini razlog sto ona nije na forumu taj sto sam ja tu prisutan

makar po cenu da ne budem vise ovde, neka bude ona ako je toliko smrtno uvredjena nekim mojim postupkom, postom, ne znam ni ja cime ali bih voleo da znam cisto gde sam pogresio :D

zbog posla ni proslu sezonu nisam vozio nesto preterano (presao sam mozda 2500km) a i sledeca ce biti ista ili losija, i nisam neki bajker ni manijak... ako nina zeli da bude na forumu ako ja nisam tu, rado cu joj uciniti to

hvala svim prijateljima manijacima i ostalima  [hello]

Joker

Borisa sine, e jesi konjina...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Jo¹ da mi neko objasni za¹to...

Kad se Nina naljutila na Borka, jebote imao je 15 godina...

eclipse4

izvinte a ko je nina???

Lazic

Ti kad si do¹ao, ona je veæ zaæutala na forumu...

viper

E sva¹ta æu jo¹ ovde da èitam, ¹ta ste postali babe traèare, pustite da to Bori¹a ako je ne¹to bilo re¹i u 4 oka.

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Bori¹a

nemam sta da resim, ne znam ni kako izgleda ta osoba, niti sta sam uradio, jednostavno ju je moja pojava oterala sa foruma

joka

 Mo¾da je problem, ¹ta NISI uradio!   ;)    [cheers]