Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: Bori¹a poslato 22 Oktobar, 2016, 14:21
bullshit pitanje

kada je auto na leru i das mu pun gas, pali li turbinu ili vrti bez nje? :D :D

samo ako je neka zenska dobra unutra ili pak prolazi pored ovako jok !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Bori¹a

protokomer, egr ventil, n75 ventil, crevo od interkulera... nesto od toga me jebe [rofl]

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Bori¹a

ima li lovaca medju manijacima? :D gotovo je reseno pitanje m70 8x57, fali mi optika, nisam racunao da je tako skupo... pristojna optika je preko 400-500e [samoubistvo]

lovi li ko? :D

DebeliZmaj

Citat: Bori¹a poslato 06 Novembar, 2016, 23:24
ima li lovaca medju manijacima? :D gotovo je reseno pitanje m70 8x57, fali mi optika, nisam racunao da je tako skupo... pristojna optika je preko 400-500e [samoubistvo]
lovi li ko? :D

pa zavisi koja ti optika treba ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

Citat: Bori¹a poslato 06 Novembar, 2016, 23:24
ima li lovaca medju manijacima? :D gotovo je reseno pitanje m70 8x57, fali mi optika, nisam racunao da je tako skupo... pristojna optika je preko 400-500e [samoubistvo]

lovi li ko? :D

Pa ako ces da se hvatas u tu vrstu optike za te pare uzmes neki kvalitetni krs.....ali koliko vidim da se razumes u to tebi je sasvim dovoljna i neka norkonija od 70-100e.zavrsice ti posao isto kao i neki cajs ili svarovsku.....uostalom ne vidim poentu da na pusku od 150-200e stavis snajper od 1000e.....

[cheers]

juga

Citat: Bori¹a poslato 06 Novembar, 2016, 23:24
ima li lovaca medju manijacima? :D gotovo je reseno pitanje m70 8x57, fali mi optika, nisam racunao da je tako skupo... pristojna optika je preko 400-500e [samoubistvo]

lovi li ko? :D
Evo ja, nego ¹to uze 8x57 kada ima boljih, a cene su iste

juga

©to se optika tièe, prati oglase, mo¾e da se nadje dobra optika, ortak skoro uzeo ¹midt & bender, za neke male pare, ali vidi, ja sam pre 7-8 godina kupio  2 Bushnella u USA i mogu ti reæi da su odlièni

DebeliZmaj

juga ... pa hoce baci 450E ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

Citat: juga poslato 07 Novembar, 2016, 08:49
Citat: Bori¹a poslato 06 Novembar, 2016, 23:24
ima li lovaca medju manijacima? :D gotovo je reseno pitanje m70 8x57, fali mi optika, nisam racunao da je tako skupo... pristojna optika je preko 400-500e [samoubistvo]

lovi li ko? :D
Evo ja, nego ¹to uze 8x57 kada ima boljih, a cene su iste

Ako koristi 12 grama municiju 8x57 postaje cudoviste koje ne promasuje i ne prasta.....imao sam vise kalibra i nikad ne bih menjao 8x57 za ni jedan drugi.bar u mom podneblju ovde gde je meta na neki h 120m mozda i najdalje za pucanje..uz njega bih uzeo jedan mali 243win ili slicno cisto za kao privezak hehehe.

Inace imam i ovu perverziju (na tel sam nemam sliku mada mislim da ima slika puske po forumu negde) cz 550 laminat u 308 win i bushnell od 1700e (nije taj sa slike) i ni mikron nije bolji od 8x57 i optika norkonija 3-9x42..... Sa kojim na 100m gadjam 2 dinara iz postolja.


https://www.google.rs/search?q=cz+550+varmint+laminated+308+win&oq=cz+308win+laminat&aqs=chrome.1.69i57j0.9789j0j4&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=K4CkfM1b5mWlwM%3A

Bori¹a

Citat: juga poslato 07 Novembar, 2016, 08:49
Evo ja, nego ¹to uze 8x57 kada ima boljih, a cene su iste

kao na primer?

voleo bih ja .300 win mag ali nema... zelja mi je m76 vojni, sa zrakovom optikom i ima jedan ali 800e, nemam [rofl]

redovno pratim kupujemprodajem, ali mi je frka da kupim polovnu optiku a da je ne probam licno... a ne ide mi se 300km da bih pogledao :D


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bori¹a

7.62 mi deluje kilavo [rofl] [rofl] [rofl]

u tom kalibru samo automat... moze i skorpion 7.65 [yahoo]

DebeliZmaj

jeftina puska a radi posao ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

ej bre ... to je 7.92 x 57 mauser ako se dobro secam
zrak optika ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bori¹a

ako mislis na pap ona je 7.62x39mm (metak iz kalasa)

DebeliZmaj

pasnp ... googlaj jebote ... m76 ... si sluio vojsku ti ... oh wait ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bori¹a


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

#7719
serucka na rts...
opleo po raznim ...

da li je ovo pocetak kraja za #vucicupederu ... ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell