Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Ako si u Bg-u trenutno, treba neko pice da se popije, nesto da se pojede...  [cheers]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

treba neko ves da prostre :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazza

Jokere prijatelju kad budem u Bg javim se, dalek je put pa cu ozedneti sigurno.

Irena to radim kuci svakog dana, nikakav problem :) samo mi kazi da li treba da operem pre toga?
I may be dumb, but I'm not stupid.

balcan girl

eh, dok se ti javis ja vec zavrsila :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazza

! No longer available
2:16

kao da sam bio sa tobom... :D na kacenju
I may be dumb, but I'm not stupid.

Lazic

Citat: Lazza poslato 31 Mart, 2016, 12:12
Zavrseno, ako treba nekom jos nesto, ugalj da se unese, zena da se laze... slobodan sam danas
Multipraktik... ;D

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] kakva sam faca :D :D :D :D a meni iza ledja brat, snajka i svastika  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mrle

Vidim temu "Ide li ko na maraton..." i setim se kada sam neke davne 2000 i neke udario u start maratona ispred JAT-a. MZ-om sjebao sve bilborde i reklame... To su bili dani.

Zajebavali me da sam pomerio start maratona, pa je du¾i za koji metar :)

pittatore

A UFF-e kako ti se djasvi Passat novi u Ilije Garasanina? :D

Lazic

Citat: mrle poslato 13 April, 2016, 12:08
Vidim temu "Ide li ko na maraton..." i setim se kada sam neke davne 2000 i neke udario u start maratona ispred JAT-a. MZ-om sjebao sve bilborde i reklame... To su bili dani.

Zajebavali me da sam pomerio start maratona, pa je du¾i za koji metar :)
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Svaki Marko radi naopako... ;D

mrle

Hajde da opi¹em malo situaciju.
Bio ja u KSTu, napio se kao blesav. I krenemo ortak i ja u Vudu. Zaletim ja MZ ka skup¹tini, zaustavljen saobraæaj, svuda one male barikade. i tako poluokrenute glave prièam sa suvozaèem, ne¹to se cerekamo. U jednom trenutku on vikne pazi , vidi reklame, bilborde, tako ne¹to. Sledi koèenje, uletanje u reklamne panoe, u sam start maratona. Ispopadamo mi tu sa motora, pukli dr¾aèi cajgera, retrovizori... ustajemo nas dvojica i pitamo da li ima negde murije, jer skupilo se njih dvadesetak iz organizacije. Ka¾u oni da nema. Mi podignemo motor upalimo i gas da pobegnemo, a on kreæe u rikverc!!!! Ugasim ga, upalimo na gurku i pravac Vudu, da popijemo pivo i smirimo stres.

Andreja

 [rofl] Radosti sa cvajom...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Citat: pittatore poslato 14 April, 2016, 12:09
A UFF-e kako ti se djasvi Passat novi u Ilije Garasanina? :D

[neampojma] ne secam se da sam tamo gledao, bio sam danas i pre neki dan jeo kaubojski burger
inace novog pasata sam skoro video i drkanje koliko je dobar iako mi se pre njega nijedan svidjao nije
mada to nije auto za mene, sto pitas?


http://s1.cdn.autoevolution.com/images/testdrive/gallery/volkswagen-passat-review-2015_61.jpg
http://s1.cdn.autoevolution.com/images/testdrive/gallery/volkswagen-passat-review-2015_37.jpg

bigbad86

Ja sam danas video novu Skodu Superb i mogu reci da je lepsa od Pasata.

UFF

ma gde lepsa si corav?
na sta joj lici ova prednja maska  [povracanje]

http://i.imgur.com/xXLhkfl.jpg

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigbad86

Citat: UFF poslato 14 April, 2016, 22:34
ma gde lepsa si corav?
na sta joj lici ova prednja maska  [povracanje]

http://i.imgur.com/xXLhkfl.jpg
Au jbt, vidi stvarno, ja je gledao na semaforu samo iz profila :P

castor

Sam VW je priznao da je pojeo govno i sam sebe zajebao kad je Èesima dao odrije¹ene ruke i platformu i sve komponente od novog Passat-a za novog Superb-a, jer su napravili bolji auto od Passat-a, za manje novaca i koji se bolje prodaje i nudi vi¹e za isto ili manje love.

Bijeli Superb karavan sa zatamnjenim staklima uvijek prije nego bilo koji Passat.

It's the ride that matters, not the bike…

pittatore

Pa ja sedeo u njemu a vidim da coretas ka meni, kod Rajsfershlus banke, karavan tamno sivi :D

UFF

ja da se okrenem za karavanom?

nikad!

:D