Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivicat

#7040
Zna li neko koja je realna okvirna cena za polovan lap top Dell Precision M6600, i7 2760 2.4GHz, 17 inca, 12 GB ram, 125 GB SSD + 300 GB HDD, NVidia Quadro 3000M

Glava Dole

Ne mora ovlascenje, moze direktno da overi samo svoj potpis i posalje ti takav ugovor, ti overis svoj kod sebe i tako registrujes, samo sto placas dve overe ugovora jbg al to je oko 1000din al ti onda ne treba ovlascenje koje je 400-500-600, nisam siguran, pa i nije neka razlika...

Ivicat

Citat: Ivicat poslato 03 Mart, 2016, 10:44
Zna li neko koja je realna okvirna cena za polovan lap top Dell Precision M6600, i7 2760 2.4GHz, 17 inca, 12 GB ram, 125 GB SSD + 300 GB HDD, NVidia Quadro 3000M

Neko? Makar otprilike... 100, 200, 500, 1000?

pajaxsg

Citat: Ivicat poslato 06 Mart, 2016, 21:15
Citat: Ivicat poslato 03 Mart, 2016, 10:44
Zna li neko koja je realna okvirna cena za polovan lap top Dell Precision M6600, i7 2760 2.4GHz, 17 inca, 12 GB ram, 125 GB SSD + 300 GB HDD, NVidia Quadro 3000M

Neko? Makar otprilike... 100, 200, 500, 1000?

500 i vise mislim, provjeri po oglasima koliko se krecu

DaChaS

Jel prodajes ili planiras da kupis ...koliko star i ocuvan  baterija koliko drzi sve to utice na cenu

Ivicat

To je moj sluzbeni laptop. Postoji mogucnost da kupim. 4 god star. Baterija manje-vise ok. Generalno je u dobrom stanju. Nigde ga nisam nasao na netu u oglasima a ono sto sam nasao da je slicno, cena mi se ne svidja :D

mareskin

Citat: Ivicat poslato 07 Mart, 2016, 09:53
To je moj sluzbeni laptop. Postoji mogucnost da kupim. 4 god star. Baterija manje-vise ok. Generalno je u dobrom stanju. Nigde ga nisam nasao na netu u oglasima a ono sto sam nasao da je slicno, cena mi se ne svidja :D

Ovo su jake karakteristike za jedan laptop. Novi ko¹taju i preko 1000 evra.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: mrle poslato 02 Mart, 2016, 13:18
Da sam vi¹e testirao i vi¹e saznao, bila bi posebna tema.
Juèe sam bio na prezentaciji Samsunga S7 i S7Edge.
Telfon kao i svaki telefon najbolji u tom trnutku na tr¾i¹tu u stalnoj utakmici sa konkurencijom...
Milion pobolj¹anja, tra-la-la...

Jedna opcija koja ko¹ta, a mo¾e da bude dobra za one koji vole da snimaju svoju vo¾nju:

Stavi se kamera (ne¹to se zove gear s3... onaj pametni sat...) na kacigu, snima 360'. Snimite tako svoju vo¾nju. Onda je pustite na telefonu koji pre toga stavite u ulo¾ak za virtuelnu realnost VR i gledate svoju vo¾nju, a fora je ¹to dok ste vozili, mo¾da ste gledali u levo, da vidite da li ide neki auto i slièno, dok ovde okrenete glavu desno i vidite ¹ta ste propustili u vo¾nji jer ste gledali levo, a ne desno.
Zamislite tek da gledate neki video putopis...
Ima i go pro koja tako snima, pun youtube snimaka, kad pu¹ta¹ na telefonu neviðen trip, mo¾e¹ da gleda¹ snimak iz ptièje perspektive, nemaaaaam pojmaaaaa kako to radi... ;D

Hohštapler

armatura za parking. .. da ne bude da samo Uff radi na dvori¹tu i parkingu kad mu dodju motori.. ;)

Kacim kad bude gotovo da date sud..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

gde ti ide pad dvorista?normalno prema ulici?

Hohštapler

da... recimo... zato sad i nanosimo betona i betona jer je grad digao put, sve kuce u ulici su ispod..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

A sto ti onda oluk postavljen kontra od pada?
Pa vodaumesto na ulicu ide ispod pukotine betona koja je naknadno radjena i nikad nema da se veze za stari beton...
Lakse ti je da taj oluk preebacis na zid prema ulici i resio su problem.....ali verovatno neko drugi pre tebe mislio da ce resiti problem dodajuci taj beton ispod...em ne pomaze em estetika nije na mestu.
Prebaci ti taj oluk na zid do ulice i ocukaj taj beton odatle i bice ti odmah druga slika.

DaChaS

Stvarno ti taj oluk van estetike  [rofl] [rofl] [rofl]

mali_zmaj

A jest brate taj oluk nesto uhero!!!   ;) ;)
jin-jang

Blade

 A da ti kuæa nije malo nakrivo?  :D
Kupite cveæe voljenoj ¾eni, ali ne zaboravite i na vlastitu.

eclipse4

cini mi se ima 3d pad ;)

Joker

Jedno pitanje, da li ima neko mogucnost da mi edituje PDF fail?
Imam jedan fajl koji ima tri dokumenta u sebi, pa mi treba da se razdvoje u word ili u pdf dalje, nije bitno... Pokusao sam nesto ali mi nije uspelo..
Hvala unapred.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazza

Zavrseno, ako treba nekom jos nesto, ugalj da se unese, zena da se laze... slobodan sam danas
I may be dumb, but I'm not stupid.