Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

juga

Njanja je u pravu, ovo su sme¹me i zanimljive slike! ( al' ja bi njegove kosti ipak daoKrokodilima) [djavo]

Joker

Negde sam procitao "Ovi sada nemaju sredstva da okrece ono sto je Tito izgradio"...

Nama i treba diktatura (kada kazem nama, mislim na sve ljude generalno), diktatura pametnih koji vide siru sliku, jer 80% nemaju kapacitet da vide a ostalih 20% je zloupotrebljavaju u svoju licnu korist, na stetu svih ostalih. Ova situacija sada (opet mislim na svet, ne samo na nas) nas je dovela ovde gde smo jer je dozvoljeno svakome da ima pravo glasa, da odlucuje preko svoje granice... Ukratko, treba neko ko ce da nas stiti od nas samih...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mrle


juga

Nije to Tito izgradio, nego na¹i oèevi, mi... samodoprinosi ( pazi, samodoprinosi  [rofl]) zajam za preporod, za brze pruge, koji æe se vratiti... [rofl]

juga


Hohštapler

Citat: Joker poslato 07 Oktobar, 2015, 16:30
Negde sam procitao "Ovi sada nemaju sredstva da okrece ono sto je Tito izgradio"...


Ja napisao. To je èuvena reèenica mog deda strica.
Èovek legenda, varilac, majstor, a pun mudrosti. Jednom æu da sednem da vam napi¹em dogodov¹tine s njim.
(inaèe, na moto skupu u Mu¾lji, on je svake godine "najstariji bajker". I dan danas ima 2-3 motora a ima preko 70 ;))
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: juga poslato 07 Oktobar, 2015, 16:41
Nije to Tito izgradio, nego na¹i oèevi, mi... samodoprinosi ( pazi, samodoprinosi  [rofl]) zajam za preporod, za brze pruge, koji æe se vratiti... [rofl]

Lupi¹ pa ostane¹ ¾iv. Zajam za preporod je bio posle Tita, kad su do¹li Sloba & kompanija na vlast. Tad je i poèelo rasturanje dr¾ave i uvoðenje "demokratije".

U NS je napraljen SPC Vojvodina za svetsko prvenstvo u stonom tenisu. Zatvoren bazen, klizali¹te, poslovni prostori, sale - sve se koristilo decenijama od onda. To je sve od samodoprinosa.


©to se diktature tièe, sla¾em se donekle s Jokerom. S tim ¹to je i ovo diktatura. Izbori su privid da se ne¹to menja, kako se ljudi ne bi imali protiv koga buniti. Bogati plaæaju sve jaèe partije, pa ti bira¹ koji glumci æe da se ¹epure - a tebi bude isto ko god da pobedi. Koga bogati ne finansiraju, tog ni nema na izborima u veæem procentu, treba platiti promociju.


http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Jova-Dejanovic-Da-im-kazem-sta-mislim-o-njima.html
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

juga

Ima¹ pravo, zajam je bio posle, ali smo ovu ( onu zemlju) izgradili MI i na¹i oæevi kojekakvim doprinosima za ovo ili ono a danas od toga imam [srednjiprst] Ajd neæu vi¹e da zraèim, izvinjavam se svima!

Slaninar

Citat: juga poslato 07 Oktobar, 2015, 16:51
Ima¹ pravo, zajam je bio posle, ali smo ovu ( onu zemlju) izgradili MI i na¹i oæevi kojekakvim doprinosima za ovo ili ono a danas od toga imam [srednjiprst] Ajd neæu vi¹e da zraèim, izvinjavam se svima!

Imamo kurèinu, ali zahvaljujuæi ovim "demokratama" i nacionalistima, ¹to su uzjahali od 1988.

Naravno da je narod gradio. Rukovodstvo je samo to omoguæilo i organizovalo. I trebalo je tad stisnuti petlju pa odjebati braæu Ruse, pa onda odjebati i Amere i ostati u sredini, praviti svoju dr¾avu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ostoja

Bio sam tinejdzer kada je "drug stari" umro. Mozete prichati shta hocete, imao sam onaj chuveni crveni pasosh, to je tada bash vredelo. Da su Srbi ispali ovce, jesu, ali je to bilo zahvaljujuci nashim podrepashima. A standard? Moj cale je digao kredit, ondashnja tri miliona da napravi kucu, na kraju mu malo ostalo, kredit je bio na 20 godina, kamata 2%, da da, vratio ga posle 5 godina pa kupio auto, opet na kredit, naravno. Sve to vreme smo normalno ziveli od njegove plate a posle i od penzije, prvo jedna sestra studirala, posle ja... I neka mi neko kaze da je bilo loshe i da su ovi danas bolji, da su se onda otimale pare od naroda...
Ma dajte gospodo, takav napredak i poboljshanje standarda nece nikad vishe doci. Nije on bio uopshte losh, verujte.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

monsterbnt

Citat: njanja poslato 07 Oktobar, 2015, 16:01
Jbt da li i u jednoj tami moze da se procite nesto sem politike i rata... jebo vas tito sloba milosevic rusi putin obama amerikanci sirijci i svi ostali zajedno

Sta ti imas protiv sirijaca?
Smrt SVIMA!!!!

dusankobgd

Citat: monsterbnt poslato 07 Oktobar, 2015, 18:05
Citat: njanja poslato 07 Oktobar, 2015, 16:01
Jbt da li i u jednoj tami moze da se procite nesto sem politike i rata... jebo vas tito sloba milosevic rusi putin obama amerikanci sirijci i svi ostali zajedno

Sta ti imas protiv sirijaca?


©to bi rekli, ni¹ta efikasno...

Andreja

Mo¾da vam dovedem jednog u subotu, reæi æu mu da ostavi TNT kod kuæe :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mareskin

Citat: Andreja poslato 07 Oktobar, 2015, 18:11
Mo¾da vam dovedem jednog u subotu, reæi æu mu da ostavi TNT kod kuæe :)

Jebi ga, ako bude hladno mo¾da ogrne prsluk :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

taman da svi vide andreja da ste kao braæa blizanci jeboteee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: juga poslato 07 Oktobar, 2015, 10:12
Citat: eclipse4 poslato 06 Oktobar, 2015, 10:46
Citat: juga poslato 06 Oktobar, 2015, 08:17
Citat: eclipse4 poslato 06 Oktobar, 2015, 00:54


Ja bi sada iskopao njegove kosti i dao ih krokodolima za u¾inu!

Sto?sto je london tajms napisao da nije izneo nista iz drzave i sto se niko od njegovih blizih nije okoristio?
Zato ¹to je ¹itarima dao dr¾avu, muslimanima naciju, zbog golog otoka, zbog rehabilitacije usta¹a, zbog sremskog fronta,... da ne nabrajam. Nemam ni¹ta protiv ljudi kojima je idol, njihova stvar!

ok...nemam ni ja nista protiv krokodila,kostiju itd ali ovde na ovoj slici pise sledece:

"londonski ”Tajms” je objavio izvje¹taj 95 najautoritativnijih britanskih i svjetskih analitièara koji tvrde da Tito za svoje vladavine nije iznio iz zemlje ni jedan jedini dolar, stavio na svoje ili neèije drugo ime, niti da se ijedan èlan njegove bli¾e ili dalje rodbine okoristio njegovim polo¾ajem..."


gde si ti procitao na slici o golom otoku,siptarima itd???

eclipse4

Citat: juga poslato 07 Oktobar, 2015, 16:51
Ima¹ pravo, zajam je bio posle, ali smo ovu ( onu zemlju) izgradili MI i na¹i oæevi kojekakvim doprinosima za ovo ili ono a danas od toga imam [srednjiprst] Ajd neæu vi¹e da zraèim, izvinjavam se svima!

pa ajde ako su nama to izgradili nasi ocewvi i dedovi...ajde da i mi izgradimo nasima...sta cekamo?ko nas sprecava?ajde da oformimo radne akcije i sve to sto je tada osimslio aleksandar vucic mozda ili boris tadic....ili je mozda sve to organizovao moj deda i tata a tito u stvari se nista i nije pitao....stvarno...kad nalupate nesto nalupate...."gradio moj deda i tata",seo pod drvo i palo mu napamet "eurekaaa,radna akcija je resenjeee" i onda pozvao ekipu iz kraja i sve nam ovo stvorili da mozemo mi da sjebemo.

napisao sam vec jednom firmu nece da bankrotiraju 20 radnika sto ukradu po jedan sraf dnevno vec direktor koji krade milione.....pare.....ne materijal vec ono cime se nabavlja i materijal i alat i masine i cime se radnik placa.

dosta je bilo bullshita,ajmo svi pod drvo da osmislimo sta cemo da radimo za nasu decu pod okriljem tome nikolica ili pickoustog majmuna.

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 07 Oktobar, 2015, 23:24
Citat: juga poslato 07 Oktobar, 2015, 16:51
Ima¹ pravo, zajam je bio posle, ali smo ovu ( onu zemlju) izgradili MI i na¹i oæevi kojekakvim doprinosima za ovo ili ono a danas od toga imam [srednjiprst] Ajd neæu vi¹e da zraèim, izvinjavam se svima!

pa ajde ako su nama to izgradili nasi ocewvi i dedovi...ajde da i mi izgradimo nasima...sta cekamo?ko nas sprecava?ajde da oformimo radne akcije i sve to sto je tada osimslio aleksandar vucic mozda ili boris tadic....ili je mozda sve to organizovao moj deda i tata a tito u stvari se nista i nije pitao....stvarno...kad nalupate nesto nalupate...."gradio moj deda i tata",seo pod drvo i palo mu napamet "eurekaaa,radna akcija je resenjeee" i onda pozvao ekipu iz kraja i sve nam ovo stvorili da mozemo mi da sjebemo.

napisao sam vec jednom firmu nece da bankrotiraju 20 radnika sto ukradu po jedan sraf dnevno vec direktor koji krade milione.....pare.....ne materijal vec ono cime se nabavlja i materijal i alat i masine i cime se radnik placa.

dosta je bilo bullshita,ajmo svi pod drvo da osmislimo sta cemo da radimo za nasu decu pod okriljem tome nikolica ili pickoustog majmuna.

Uglavnom se sla¾em, mada je zaslu¾an i narod. Postojao je elan, velika volja da se di¾e zemlja iz pepela, vlast je to podsticala, dala podr¹ku, ali narod je stvarno imao volju. Pitanje koliko bi sad ljudi bili spremni iæi raditi za d¾abe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

odakle narodu volja??? daj molim te,pa narod je bio na golom otoku komplet,albanci su vladali Srbima jer su imali drzavu gde je danasnja Srbija,muslimani su bili visa rasa (na srecu posle Tita ostatak zemaljske kugle sem tita su te muslimane da se danas vise ni nezna da su postojali) ....

ili je narod mozda imao volju jer su videli uspeh i unapredjenje drzave,bolji zivot za njih i njihovu decu,sto su isli na more preko firmi i ne na rate,sto su imali auto,para,stanove,bez dugova i kredita.....

i onda se nadje neko i kaze "zavrsio si na golom otoku jer si pricao protiv tita"....pa izvini ali da smo sada toliko jaki ko tada i da uzivam sada u svim ondasnjim blagodetima (u skladu sa tehnikom i mogucnoscu tih godina) i da jos pricam lose protiv drzave i onog koji mi je omogucio da budem covek i poznat gde god odem i da su mi vrata svuda otvorena....mislim da bih zasluzio goli otok ili psihijatriju.....

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 08 Oktobar, 2015, 10:10
i onda se nadje neko i kaze "zavrsio si na golom otoku jer si pricao protiv tita"....pa izvini ali da smo sada toliko jaki ko tada i da uzivam
sada u svim ondasnjim blagodetima (u skladu sa tehnikom i mogucnoscu tih godina) i da jos pricam lose protiv drzave i onog koji mi je omogucio da budem covek i poznat gde god odem i da su mi vrata svuda otvorena....mislim da bih zasluzio goli otok ili psihijatriju.....

Bilo je zloupotreba. Ipak, kljuèna stvar je bio sam istorijski trenutak: tad je bilo jako jako skupo, kobno, da se pogre¹i na kontra stranu - da krivi ostanu na slobodi.  Nevini su uglavnom bili koliko je moguæe realno kompenzovani za zajebanciju. Bilo je i potpune nepravde, ali retko i nije bila sistemska, podrazumevana, nisu se trudili da zajebavaju ljude (kao danas), veæ da saèuvaju i izgrade dr¾avu.

Ostalo se sla¾em - videlo se svake godine da je bolje od prethodne, kao i da æe naredne biti jo¹ bolje. Mada opet je bitan i mentalitet. Sad su gotovo svi sposobni, a po¹teni pobegli iz zemlje. Mladi su odrasli uz pogre¹ne uzore, tako razmi¹ljaju. Nema ¹anse da bi danas u istim okolnostima neko ovaj narod mogao pokrenuti. Nema nam spasa.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen