Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

meni samo nije jasno  [neampojma] sto se neko toliko prima kad mu neko kaze da mu je motor sranje  [doh]

Lazic

Citat: mkt poslato 25 Avgust, 2015, 09:42
rikno mi akumulator, regler, propisali semerinzi, izvristali lezajevi na tocku i trebace mi spaner lanca a u najavi lanac i lancanici  [panic]

Motor ti sranje...  [rofl] [rofl] [rofl]

penzos

Ah ta mladost!  :D A nema pojma ¹ta mu ¾ivot sve mo¾e ponuditi! Evo u Ni¹u se recimo gleda blagonaklono na neke stvari


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Major

Ima li neko sredstvo da je dobro protiv osa?
Pocele su da se okupljaju u cosku kuce ispod bloka i ne vidim gnezdo ali vidjam ih sve vise i vise. Sta je dobro da se utamane?

Hohštapler

Ima neka fora sa presecenom flasom i pivom i kvascem, guglaj, ja bio naleteo davno
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

a za mrave? kako ih isterati iz dvorista i mravinjaka?

BOKYBOY

Citat: UFF poslato 25 Avgust, 2015, 11:46
a za mrave? kako ih isterati iz dvorista i mravinjaka?

...pozvati Atomskog mrata,kako drugacije...


http://s29.postimg.org/n40mxbk2f/photo_3934.jpg

...isto Gugl...ima neka fora sa naftom cini mi se...

Major

Citat: Ho¹tapler poslato 25 Avgust, 2015, 11:33
Ima neka fora sa presecenom flasom i pivom i kvascem, guglaj, ja bio naleteo davno

To sam nasao.

! No longer available

Al ja bi da nesto isprska unutar rupe gde su napravile gnezdo. :)

penzos

ode¹ u poljoprivrednu apoteku i tra¾i¹ prah Vilotrin 10 WP, ima produ¾eno dejstvo i odbija ih sa povr¹ine (cijena-prava sitnica, oko 300-500 din). Tretira¹ ih ranom zorom ili uveèe. Ali ti je sigurnija varijanta da ih prvo tretira¹ brenerom, pa onda time. Napalm-majka!
edit, sada videh da si iz Bga, imate par firmi za dezinsekciju pa probaj preko njih, ako ne deru mnogo. Bolje nego tebe da pojedu!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Major

[cheers] penzos :)

Ma sam cu ih naprskam :)

eclipse4

Citat: Major poslato 25 Avgust, 2015, 11:08
Ima li neko sredstvo da je dobro protiv osa?
Pocele su da se okupljaju u cosku kuce ispod bloka i ne vidim gnezdo ali vidjam ih sve vise i vise. Sta je dobro da se utamane?

uzmes sprej za muve i sacekas noc kada se sakupe sve u gnezdu,poprskas do mile volje posto nece leteti i resices problem na duuuugo vreme.....



Citat: UFF poslato 25 Avgust, 2015, 11:46
a za mrave? kako ih isterati iz dvorista i mravinjaka?

soda bikarbona.....gde je sipas tu mrava biti nece....tako kazu ;)

UFF

tako mi rekli i za so pa ja sipao i nista
za sodu bikarbonu sam cuo da treba da se pomesa sa secerom da bi oni greskom odneli i nju u koloniju pa kad je pojedu gotovi su

MIGE

pa jel ti hoces da ih drogiras ili da ih ubijes? [rofl]
mogu da ti dam broj momka koji sljaka deratizaciju i dezinsekciju...ok momak i ok su cene...raspitaj se kod njega

Hohštapler

Zlatica mi u krompire stiglaaa ja je prskam ona noge diglaaaa...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

Najbolja je fora kada stavis so a pored casicu rakije. Mravi misle da je so secer ,kada pojedu so ozedne i popiju rakiju. Onda se olese od alkohola i ne znaju gde je levo..Krenu da se teturaju i onda ih potamanis kako hoces.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 25 Avgust, 2015, 13:49
Zlatica mi u krompire stiglaaa ja je prskam ona noge diglaaaa...
Koju si ti to Zlaticu prskao, crni Andrej... :o ;D

eclipse4

Citat: UFF poslato 25 Avgust, 2015, 13:33
tako mi rekli i za so pa ja sipao i nista
za sodu bikarbonu sam cuo da treba da se pomesa sa secerom da bi oni greskom odneli i nju u koloniju pa kad je pojedu gotovi su

ja sam sipao na neka kriticna mesta napolju i nema ih vise....da ga jebem sad.....

Zvonèica

Da ne bih otvarala temu, zna li neko gde se moze nabaviti organski limun, posto ga u Beogradu nigde nema?
A,da, poprilièno hitno.
Hold your head high and your middle finger higher

Lazic

HITNO POTREBAN DISKRETAN ELEKTRIÈAR

mrle

Citat: Laziæ poslato 28 Avgust, 2015, 14:14
HITNO POTREBAN DISKRETAN ELEKTRIÈAR

koliko diskretan i ¹ta je u pitanju. Imam i diplomu. Mislim elektrièara...