Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Pa ima veze, ako se trg nalazi u Zagrebu onda je ok da pise latinica, a ako se nalazi u drugom velicini gradu u Srbiji onda nije.

I ne znam kako izvalcite maestralne zakljucke, prvo se javio slaninar sa nazivima ulica, onda se javlja adarth sa pitanjem ko je pravio spomenik. Jel namerno ne citate sta pise ili je nesto drugo u pitanju?

abarth

Taj spomenik nije napravljen juèe veæ 1939 pa je sakriven od okupatora, pa vraæen 1944. Valjda je bitno ¹ta taj spomenik simbolizuje i ko je bio Svetozar Miletiæ, a ne kojim je pismom napisan.

Slaninar

Citat: Kanarinac poslato 05 April, 2015, 18:19
Ti ces da mi kazes da sam ogranicenog pogleda na svet [rofl] [rofl] [rofl] Taj tvoj stav i tvoje razmisljanje je razmisljanje coveka ispranog mozga, koji u neku ruku opravdava sto je Srbija bobardovana 99', verovatno opravdavas i oluju i progon Srba iz Hrvatske, da se raspise referendum za ulazak u nato zaokruzio bi da jel tako? E pa pun mi je kurac takvih kao ti, koji su odjednom postali veliki evropljani, i sad pokusavaju da zaborave ko su i odakle poticu, ko su im dedovi i za sta su se borili. Takvih sam se nagledao i naslusao previse, svi vrtite istu glupu pricu
I ne, srpsko pismo je cirilica, latinica je preuzeta samo, a zvanicno srpsko pismo je cirlica. I nazivi ulica, spomenika i slicno moraju se prvenstveno pisati cirilicom, a ako ispod manjim slovima moze i na latinici.

Pametnom ne treba obja¹njavati, a glupom ne vredi.

©to se mene tièe, ja sam bio i ostao Jugosloven, a poreklom sam na prvom mestu Novosaðan, Limanac, pa onda sve ostalo.

Zvanièno srpsko pismo je æirilica, a premijer je Vuèiæ. Preljepo.

©to se mene tièe, spomenik je lep i dobar kakav jeste. Samo nek ponosno stoji na trgu - bar za one koji znaju ¹ta je i ¹ta simboli¹e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kanarinac

Lepo priznas da nemas argumenata, da piskaras gluposti, skreces sa teme i to je to. A ovaj jadan pokusaj da me kao spustis uvredom ti i nije bas uspeo.

U pravu je bio Joker par stranica pre, kada je rekao da sa tobom ne vredi raspravljati.

Slaninar

Citat: redshadow poslato 05 April, 2015, 18:25
koliko je meni poznato ucenici cirila i metodija, naum i kliment bese su razvijali cirilicu u ovim krajevima dok su pokrstavali juzne slovene a rim je imao uticaj na prostor danasnje hrvatske i shodno tome ucenje na latinici.. na prostoru danasnje hrvatske je bilo zabranjeno ucenje na varvarskom jeziku kako su zvali glagoljicu iz koje se razvijala cirilica. nije isto slaninar. mnogo si nesto ogranicen u svom znanju i previse prdis po forumu. daj neki broj racuna da ti posaljemo pare da platis da jebes nesto ako ce da pomogne

Para za piæe & lake ¾ene nikad dosta. Mlad organizam, a prihodi niski, ¹to bi rekao drug Rambo. Nego, bolje skupite prvo pare Uff-u za forum. Od silnog patriotizma osta¹e nam prazna sela, prazne glave, a bogami i novèanici.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: Kanarinac poslato 05 April, 2015, 21:46
Lepo priznas da nemas argumenata, da piskaras gluposti, skreces sa teme i to je to. A ovaj jadan pokusaj da me kao spustis uvredom ti i nije bas uspeo.

U pravu je bio Joker par stranica pre, kada je rekao da sa tobom ne vredi raspravljati.

Samo nemam ¾ivaca da 100. put obja¹njavam istu stvar. Sve sam veæ obrazlo¾io to ranije, tebi je lak¹e gledati crno-belo izdajnik/patriota i nema izmeðu. OK, kako god voli¹.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

pa vi kao da niste gledali top listu nadrealista,ima ovako vise jezika kod nas a samim ti i pisma redom srpski,hrvatski,slovenski,makedonski,crnski,gorski,bosanski i hercegovacki!! ;) man te se corava posla,ja sam ponosan sto znam da citam i pisem na dva pisma!! ajd nek se prosjecni englez,amer ili svabo podici takvim znanjem!? e sad latinicu pisem stalno,ipak sam odrastao u hrvatskoj pa mi lakse,i to je jedini razlog.. e sad ako neko misli da sam ja manji patriota zbog toga e zabole me al bas!!
jin-jang

UFF

#6627
ova tema postade kao ona rat u ukrajni
da ga jebem ako znam ko je u pravu i ko se za sta bori :D

http://s17.postimg.org/d7qhshcov/1526991_638674919523129_188567159_n.jpg

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

NA DANASNJI DAN...
pre 4 godine sam se registrovao na ovaj forum [rofl] [yahoo]

bilo je puno sranja, nesuglasica, banovanja, statusa bivseg clana i raznoraznih gluposti.. al tu sam, ne dam se [rofl]

Balsa Wrx

I kupio si motorrr :D  [clapp] [clapp]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Bori¹a

i kupio, i padao, i ustajao, i nastavljao [rofl]

Balsa Wrx

Jesi li manijak ili nisi :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

mkt


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mkt


Bori¹a

hahahahahah eeeh kad se setim, vece izmedju petka 20og i subote 21. septembra 2013 te godine, 7 dana posle sestrine svadbe a 7 dana pre mog 17tog... [rofl] i 5 dana pred odlazak na ekskurziju [yahoo] [yahoo]

balcan girl

i onda 7 dana davljenja mene hitniiiiiiiiiiiiiiiiiiim porukamaaaaa :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 21 April, 2015, 19:04
i onda 7 dana davljenja mene hitniiiiiiiiiiiiiiiiiiim porukamaaaaa :D :D :D :P

To je kad nemaju seksualno obrazovanje u ¹koli :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!