Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

a to voce si ti posadio? na zemlji koju si ti kupio? niklo preko noci i dalo plod?

to je sve tatino, on te samo poslao da oberes i prodas

ali ok bar si se trudio, samo to ne znaci da si ti zaradio

Balsa Wrx

Pa voce nisam ali sam na turisticki brodic kompletno sve zaradio sam cca 3000e mozda malo manje ili vise ne sjecam se tacno..A ti mislis da je lako obrat 800kg voca koje je velicine kinder jajeta? na temperaturi od 40 stepeni ja se nebi slozio,uffe nemoj me stavljat u isti kos sa razmazenim deristima koja sjede kuci po cijeli dan drkaju kurac,igraju igrice i uzimaju pare od mamice i tatice,jer da je tako ja nebi upisao pomorsku skolu i poso na brod sa 19god nego bi zavrsio kuvarsku skolu 3god i izlezavao se cijeli zivot..Ono za par mjeseci za isti motor govorim za manje kubikaze,moj wr je za 8 mjeseci presao 17k a sa svim sto sam dodao u njega izasao me bolesno puno oko 5800e mislis da su mi ih mama i tata dali,da naravno da ce mi mama dat pare za auspuh koji dreci,i za handguardove,led stop,kn filter,lanac,lancanike ma sve to mama i tata daju.. :D e da ce bilo bi meni super no mi kazu da moram da se naviknem da se sam snadjem u zivotu jer kad oni odu sta cu ja?  :)  [cheers]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

mali_zmaj

balsa oni tebe pomalo prckaju sve mi se èini!!  ;)
jin-jang

Andreja

Jedno je kad ti matorci imaju puno para i sve dobija¹ na gotovo a drugo je kada se pored imuænih roditelja trudi¹ da napravi¹ ne¹to... To ¹to zemlja na kojoj ima voæke nije njegova veæ od matoraca nema veze, ne verujem da je iko od vas sam sebi kupio zemlju, motor, hranio se i ¹kolovao u njegovim godinama.

Bal¹a, udri! :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Balsa Wrx

Ma neka ih,opet su mi svi prirasli srcu iako ih nisam ni jedno u zivot vidio :D    [ljubav]

Andreja jbg,ja kolko mogu pokusavam moji meni daju dosta ali pokusavam da sto vise toga zaradim sam,sto sa turama barkom,vocem,nekim poslom ovako..Jbg ja sam iso ovo ljeto na 10ak motoskupova a za svaki mi je trebalo barem 70e mislite li da sam ih rodio il ida su mi pale sa neba? :D  ;) Ma malo mi je zasmetalo sto su me svrstali u bransu razmazen maminih i tatinih picketina sto u zivotu nisu nista uradili a kamoli zaradili za neku stvar..  :D

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

UFF

nisi to bre ti si borisin decko :)
tesko su to zaradjene pare

Bori¹a

nisu tesko ali su zaradjene... bolje nego poklonjene

mareskin

Citat: Balsa Wrx poslato 17 Mart, 2015, 20:23
Ma neka ih,opet su mi svi prirasli srcu iako ih nisam ni jedno u zivot vidio :D    [ljubav]

Andreja jbg,ja kolko mogu pokusavam moji meni daju dosta ali pokusavam da sto vise toga zaradim sam,sto sa turama barkom,vocem,nekim poslom ovako..Jbg ja sam iso ovo ljeto na 10ak motoskupova a za svaki mi je trebalo barem 70e mislite li da sam ih rodio il ida su mi pale sa neba? :D  ;) Ma malo mi je zasmetalo sto su me svrstali u bransu razmazen maminih i tatinih picketina sto u zivotu nisu nista uradili a kamoli zaradili za neku stvar..  :D



Nemoj da se potresa¹ mnogo :D
Moramo da se podjebavamo dok ne doðe leto. Bar ovde kod nas ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Sad moram i ludog pomorca da usvojim...:o ;D

Balsa Wrx

 :-* vas znam da me poprckujete ali samo da znate da sam ja sa borisom i da sam zauzet  :P Neka,neka valja malo da se celicim za ove predstojece forumaske izazove [rofl]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

bigbad86

Primio si se kao saucesce Tome Nikolica :P

Balsa Wrx

Jesam,opasni ovi manijaci,navikli borka da prcaju pa oce i mene ali ja se borim svim snagama  [rofl]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Bori¹a

pa kad me svi podjebavaju, udri i ti malo [prebicute]

Balsa Wrx

Ja cu da udaram po necem drugom :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

UFF


juga

Citat: Balsa Wrx poslato 19 Mart, 2015, 00:34
Ja cu da udaram po necem drugom :D
...u ne¹to se udarati mora!

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

freepartyman

Jel ima neko iskustva sa aluminijumskim rucicama. Razmisljam da narucim ove a nisam siguran kakav je trip sa aluminijumom.
http://www.rizoma.com/universal/grips/gr205-sport/en?MOTO=50413726-50463006-R
I became a beast to rid myself the pain of being a man

BOKYBOY

Citat: freepartyman poslato 27 Mart, 2015, 16:46
Jel ima neko iskustva sa aluminijumskim rucicama. Razmisljam da narucim ove a nisam siguran kakav je trip sa aluminijumom.
http://www.rizoma.com/universal/grips/gr205-sport/en?MOTO=50413726-50463006-R

...zavisi da li vozis sa rukavicama ili bez...imao sam,licno mi se ne dopada trip sa alu....hladan je jako...i ovo je alu-guma kombinacija...silikonske su keva.... [thumb_up] ...toliko od mene,nadam se da sam pomogao ikako... [cheers]

clutch&brake

vozio ja... tvrde,ova guma zulja...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!