Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a


freepartyman

Vidis kako je Dacic dao Adriani Limi srpsko drzavljanstvo kada se udala za JArica. Sad ne mora mucenica da ceka u redu na aerodromu :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

svaka voli veliki samo adriana lima [rofl]

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

opet ja, kao da je ova tema samo ja da pitam gluposti :D ali ne znam stvarno sledecu stvar...
da li je svaka kaciga odredjen model - skoljka iste velicine a razlikuju se sundjeri unutra?
tj da sundjer diktira velicinu kacige?
posto vidim da se na ebay prodaju sundjeri M ili L za shoei xr1000 :D pa me to zanima da li je svaka shoei xr1000 ista skoljka a sundjeri ih razlikuju?

dusankobgd

To sve zavisi od proizvodjaca i modela kacige, skuplje kacige se u glavnom rade u vise velicina, jedna skoljka za S i M druga skoljka za L i XL, itd... ili su bar tako rekli meni pa ja sad prenosim dalje. Jeftinije kacige imaju samo jednu velicinu skoljke.

mareskin

Citat: Bori¹a poslato 03 Mart, 2015, 03:36
opet ja, kao da je ova tema samo ja da pitam gluposti :D ali ne znam stvarno sledecu stvar...
da li je svaka kaciga odredjen model - skoljka iste velicine a razlikuju se sundjeri unutra?
tj da sundjer diktira velicinu kacige?
posto vidim da se na ebay prodaju sundjeri M ili L za shoei xr1000 :D pa me to zanima da li je svaka shoei xr1000 ista skoljka a sundjeri ih razlikuju?

©koljka je na primer iste velièine za L i XL na mojo kacigi, a sunðeri su razlièiti.
Zavisi od proizvoðaèa.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a


penzos

Aman bre Bori¹a, tebi net koristi samo za forum i gole ¾enske? Taj model se radi u èetiri velièine ¹koljke:  Sizes: 1) XXS-M, 2) L, 3) XL-XXL and 4) XXXL.*

http://www.shoei-europe.com/uk/products/XR-1000
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

freepartyman

Jel zna neko koja je procedura oko flasiranja plasticne ambalaze. Jel ima neka firma kola flasira plasticne flase(kao one od mleka) ???
I became a beast to rid myself the pain of being a man

penzos

Citat: freepartyman poslato 04 Mart, 2015, 01:41
Jel zna neko koja je procedura oko flasiranja plasticne ambalaze. Jel ima neka firma kola flasira plasticne flase(kao one od mleka) ???
[flashing] Ultra mega giga manijak! Fla¹ira fla¹u!  [panic] Znaèi uput pa kod psihijatra! Znam ih par, ka¾u da su dobri ali meni nisu ba¹ pomogli (mislim psihijatri, ne ovi ¹to fla¹iraju fla¹e)  :-*
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

VR 46

Twist of wrist!

mkt

imam jedno pitanje
Zanima me koja je razlika izmedju heblova i kormana
nisam imao prilike da vozim, pa me zanima koja je razlika i da li je ima

BOKYBOY

Citat: mkt poslato 04 Mart, 2015, 14:00
imam jedno pitanje
Zanima me koja je razlika izmedju heblova i kormana
nisam imao prilike da vozim, pa me zanima koja je razlika i da li je ima

...cekaj,zezas ili ozbiljno pitas...? [neampojma]

mkt

MA nemam pojma, ja sam indijanac na motoru zadnjih par godina
vozio afriku, horneta i sad ktm
nikad nisam seo na nesto sto ima heblove pa me cisto zanima dal postoji neka razlika
ganjam nekog cbr-a

perlx

Nemoj da mislis, povredices se.

mkt

aj meriks idi negde izguglaj mi info pa napisi :)

Andreja

Haha, utera ga MKT :D

Heblovi su bolji za veæe brzine jer vi¹e mo¾e¹ da zalegne¹ (a i inaèe si nagnutiji napred), ne bude¹ kao jedro sa kormanom... Po krivinama je motor stabilniji.
Sa kormanom lak¹e manevri¹e¹ motorom pri malim brzinama, bukvalno kao bajs da vozi¹.

E sad, postoje dve teorije. Nekome su heblovi neudobni za du¾i put jer ih bole ruke i leða a nekome je to sluèaj sa kormanom. Sve u svemu, razlike su ogromne a da bi znao ¹ta i kako, najbolje bi bilo da proba¹. Po¹to celog ¾ivota ðira¹ korman (kao i ja), heblovi æe ti u poèetku biti neudobni, ili æe¹ se naviæi (kao ja) ili æe¹ da ugradi¹ korman.

Uglavnom:
Korman - grad, skretanje sa puta
Heblovi - otvoren put, krivinarenje, auto-put...

Kad se vidimo, ako budem motorom, probaæe¹.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

perlx

J A N D O si prikatz.

Lazic

j a n d o skroz...;D


@Uff ili ko god:
[srednjiprst] :P ;D