Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4


Darko

#6041
Citat: ghoul poslato 10 Jul, 2014, 02:18
Koliko je tebi brate dosadno kad otvaras iste teme i pises identicne postove ovde i na bjb forumu




koji deo te buni ?!? upaljena mi na operi nekoliko tab-ova i samo prekopiram ?
jel treba da budem pametniji pa da smislim drugaciji tekst da bi se razlikovalo ili sta ?
i , jel pratis moje postove pa si nasao ovo ili ... jer eno , kolega koji trazi kod nas zx9 trazi i tamo pa sta onda?

ne razumem sta si hteo da me pitas uopste....
kolko li je tebi dosadno kad si printovao ekran , uploadovao sliku i postavio ovde....


PS: tamo dobih 3 plusa , a ovde 5 minusa, za glupo pitanje u ,zamisli , podforumu "ostale teme"...

monsterbnt

pa vecini ljudi je pun kurac djokovica.... svaka njemu cast kao teniseru al bre preko glave mi sto je on jebo... jebo i ja pa nema u novinama...
Smrt SVIMA!!!!

ghoul

Citat: Darko poslato 10 Jul, 2014, 02:52
Citat: ghoul poslato 10 Jul, 2014, 02:18
Koliko je tebi brate dosadno kad otvaras iste teme i pises identicne postove ovde i na bjb forumu




koji deo te buni ?!? upaljena mi na operi nekoliko tab-ova i samo prekopiram ?
jel treba da budem pametniji pa da smislim drugaciji tekst da bi se razlikovalo ili sta ?
i , jel pratis moje postove pa si nasao ovo ili ... jer eno , kolega koji trazi kod nas zx9 trazi i tamo pa sta onda?

ne razumem sta si hteo da me pitas uopste....
kolko li je tebi dosadno kad si printovao ekran , uploadovao sliku i postavio ovde....


PS: tamo dobih 3 plusa , a ovde 5 minusa, za glupo pitanje u ,zamisli , podforumu "ostale teme"...

Ko je rekao da me nesto buni?
Samo je mi je smesno da otvoris dve identicne teme na oba foruma
Ne pratim tvoje postove, ali pratim oba foruma .. bjb uglavnom citam putopise i prodaju, ali kad sam vec naleteo tamo na ovu identicnu temu, pogledao sam tvoj profil i video i ostale teme koje sam vec video ovde .. mislim, ne vidim poentu, uvek mi je to bilo debilno da neko pise(kopira) identicne postove na dva ili vise foruma, ali ako je tebi lepo samo udri :)

PS: Postoji jedan dobar program, zove se Lightshot, sa dva klika misem uradis i printscreen i upload

Darko

Poenta je ta sto neki ljudi odavde ne idu tamo , a skoro svi od tamo ne dolaze ovde i to je to...ne kopiram sve postove..kopiram oglase , cackanje oko motora (zbog kasnije prodaje),i evo ,iskopirah ovo....isto u dva klika...

Eto razloga i poente , nadam se da vise ne mislis da sam debil ...  :-)

ghoul

Ne mislim vise, mada nisam ni mislio :D

Javi ako hoces ove iste postove da napisemo tamo, da ne kvaris statistiku :D
Zezam se   ;D[thumb_up]

Slaninar

Citat: Darko poslato 10 Jul, 2014, 02:52
PS: tamo dobih 3 plusa , a ovde 5 minusa, za glupo pitanje u ,zamisli , podforumu "ostale teme"...

Mislim da na bjb nema minusa. Pitanje koji bi bio ukupan bilans da ima. Mada oni su tamo svi pozitivni, cveæe, ljubav i mir u svetu.   [joint]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle


ranko

Citat: monsterbnt poslato 10 Jul, 2014, 03:14
pa vecini ljudi je pun kurac djokovica.... svaka njemu cast kao teniseru al bre preko glave mi sto je on jebo... jebo i ja pa nema u novinama...

pa podeli sa nama :)

ps. brate nije on lud da mu privatnost curi u novine... opet kazem, na njega drvlje i kamenje zbog toga sto narod bode nos u njegove privatne stvari... sad treba da ga hejtuijemo zbog toga... monster brate nije on stanija jebo je ja da gura dupe svuda :)

Lazic

Citat: Slaninar poslato 10 Jul, 2014, 10:03
Citat: Darko poslato 10 Jul, 2014, 02:52
PS: tamo dobih 3 plusa , a ovde 5 minusa, za glupo pitanje u ,zamisli , podforumu "ostale teme"...

Mislim da na bjb nema minusa. Pitanje koji bi bio ukupan bilans da ima. Mada oni su tamo svi pozitivni, cveæe, ljubav i mir u svetu.   [joint]
Nema, nema, par manijaka se pobrinulo jo¹ 2010-te...:o ;D Ko zna, zna...;D

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 10 Jul, 2014, 19:51
Nema, nema, par manijaka se pobrinulo jo¹ 2010-te...:o ;D Ko zna, zna...;D

©irimo bratstvo i sestrinstvo, jer tako smo u moguènosti!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

ma mi mozem kennjati o novaku dj. koliko nam je volja al covjek je uspio u zivotu,i koliko toliko siri dobru vibru so se tice srbije srpstva itd... a sto se tice krstenja i crkve, prvog sam sina krstio u crkvi i pokajao sam se, prvo mi pare trazili pa me uvalili u grupno krstenje ..,ma nabijem ih.... al sam drugog u manastir i to djaba ma predivno je bilo,i ostavili smo im vise para na ikonu nego onim u crkvi u koverti!!!  nisam neki vjernik,popa pustim u kucu da baci vodicu...,za vjeru mi crkva i ne treba....a popovi posebno,mada neke znam i privatn,van mantije... ali dok god pedofile,lopove i audija¹e sakrivaju i neka¾njavaju ih za kraðu,pedofiliju i prokletinju,crkva me apsolutno ne interesuje....
jin-jang

srbac

Tamo je jeftinije vencanje nego u Srbiji....

BOKYBOY

...a ko se zeni? ...neko sa foruma? ;D

Kostić


eclipse4

Citat: mali_zmaj poslato 11 Jul, 2014, 21:27
ma mi mozem kennjati o novaku dj. koliko nam je volja al covjek je uspio u zivotu,i koliko toliko siri dobru vibru so se tice srbije srpstva itd...

sve je to ok i normalno i razumeo bih da u svakoj jebenoj novini pise o njegovoj svadbi ali ne razumem da u svakoj novini u srbiji na 6-8 strana razvucene informacije o njemu.....to ne kapiram samo

prva strana: vencanje
druga strana: vencanje na svetom stefanu
treca strana: sleteo avion djokovica
cetvrta: sve sto niste znali o jeleni
peta strana: zlatne stolice
sesta strana: jelena ruca sa novakovim bratom
osma strana: peter vom pickematerson vise voli nadala od novaka
deveta strana: zvanice na svadbi


pa sroci to u jednoj ebenoj strani a ne pola novine njegova svadba.....inace zelim mu srecno vencanje,brak,zivot i jos vise uspeh,al me generalno zabole za svadbu gde ce da napravi i kad ce i gde ce na medeni mesec itd.....

UFF

koga bre boli qrac i za nju i za njega?

kunem vam se da nije darka i njegove teme ovde na forumu ne bih znao ni da se covek zeni
i drago mi je i zbog toga i sto nemam i ne gledam tv vec 14 godina

mareskin


Ne pamtim kad sam pogledao neki teniski meè. Novaka po¹tujem jer je postigao ne¹to sam u sportu i postao najbolji na svetu. Po¹tujem ga i zato ¹to nije zaboravio svoju zemlju i narod.
Mislim da je pored gomile seronja koji nas "predstavljaju" u svetu dobro da imamo i jednog vaspitanog i duhovitog momka za promenu.

Uop¹te mi ne smeta ¹to se toliko pi¹e po novinama jer je to njihov posao i tako prave tira¾. Nije ba¹ da je on radio ne¹to mnogo na tome da se ovakve vesti pojavljuju. Èak mislim da su iskreno radili na tome da se ¹to manje eksponiraju. Za razliku od "sluèajnih" paparaco fotografija raznih pevaljki.

Èovek je postigao ne¹to i mogu samo da mu skinem kapu. Uvek ka¾em da ako mi neko ne duguje i ja ne dugujem njemu onda on mo¾e da radi ¹ta god mu je volja. Njegove pare njegova stvar gde æe da pravi svadbu i da li æe da ima jahtu i avion. Ne vidim da je to na neki naèin prst u mom oku. Prosto nemam ni¹ta sa tim, a iskreno mi je drago ako neko drugi ima svojom zaslugom.

I tako dalje...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

Citat: UFF poslato 12 Jul, 2014, 04:38

i drago mi je i zbog toga i sto nemam i ne gledam tv vec 14 godina

vrh mudrosti. ja danas sluèajno pogledam vesti i dobijem boginje. inaèe i ja izbegavam sve ¹to nije film.

Boban_m

Citat: UFF poslato 12 Jul, 2014, 04:38
drago mi je i zbog toga i sto nemam i ne gledam tv vec 14 godina
A u sta da ukljucim soni plejstejsn, u guzicu? ;D