Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

©ta ti nije jasno? Troteri se obogatili u poslednjoj epizodi, pa sad ovo furaju. 3 toèka!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 29 Mart, 2014, 07:38
©ta ti nije jasno? Troteri se obogatili u poslednjoj epizodi, pa sad ovo furaju. 3 toèka!

Èim su se obogatili odma postali hipsteri i sad imaju DVA toèka napred, a jedan pozadi :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

istekla mi registracija a i nemam nameru vise da registrujem
jel mora da se vrati tablica u muriju ili da iskuliram

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Andreja

Moraæe¹ da vrati¹ prilikom sledeæe registracije i da plati¹ novu.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt

necu ga vise registrovati nikad

Radanovic

Bolje ti je da ode¹ da ga odjavi¹ i da vrati¹ tablice . i fino bude¹ miran .


èini mi se da je kod vas rok od mjesec dana nakon isteka registracije da vrati¹ tablice ( isto je ja mislim i ovde u RS , ali meni pro¹le
godine istekla registracija u oktobru a ja ga odjavio u februaru , i nisu pravili problem ) , dok na primjer kod mog strica za auto nakon isteka mjesec dana odmah slali nekakve opomene i kazne ..... jbg sve zavisi , otiði fino odjavi i vrati tablice da se ne sekira¹ .

mkt


Joker

Ma koga boli uvo da ide da se drka... Samo ih skini i stavi u kucu da ti ih neko ne odnese... Treba da uradis x papira...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mkt

a cekaj ako vratim tablicu jel mi i oduzimaju saobracajnu ili ne

UFF

Izbuse ti je i vrate ti je
tako je nevazeca ali sluzi kao dokaz da je vozilo tvoje

i nemoj da si budala da vracas tablicu
kad budes registrovao opet svakako ces morati da vadis novu a ovako mozes da prodjes na foru ako bas zatreba da se prevezes negde
bez tablice i sa izbusenom saobracajnom sigurno ne mozes

juga

Saobraæajne murije je sve vi¹e, doveli su gomilu gu¹tera, kazna za upravlanje ne registovanim vozilom je stra¹na, ja se ne bi zajebavao!

Major

Ako ga savataju tamo po brdima onda stvarno :)


Bori¹a

zna li neko kako da nabavim xforce 64bit za 3D Max Studio?
dobio sam uz instalaciju ali ne radi, nece da se otvori, trazim na netu ali svi traze da se popuni 'survey' sto im ja necu uraditi :D
hvala

Darko

#5995
nesto ne pratim sport , pogotovo tenis...ali slucajno mi zena rece da se danas Nole zeni na Svetom Stefanu...

zna li neko zasto vencanje pravi u Crnoj Gori ? ( nije sprdnja , pitam ozbiljno , nisam ispratio desavanja na TV-u) ...

a i uvek se predstavljao velikim vernikom , pa me i to malo buni , zasto u sred posta ????  [neampojma] [neampojma]

Conti-Moto

Novak je svetski covek, ali u pravom smislu te reci.
On se zeni tamo gde mu se svidja, gde moze da ima mir i intimu.
Zasto da se ne zeni na Svetom Stefanu? To je destinacija svetskog kalibra ...
Bolje i tu nego na Karibima, zar ne?
Mogu samo da zamislim njegov poslovno-sportski kalendar obaveza ...
Trebalo je to vencanje uklopiti sa x nekih drugih stvari.

A ti si Darko sigurno popizdeo jer te nije zvao da mu sviras na svadbi ...  [rofl] :P
Novo !!!
Conti ROAD !!

Ivicat

Svaka njemu cast. Predpostavljam jedan od nasih najuspesnijih sportista svih vremena. Al' jos malo pa ce da izvestavaju kada ide u klonju...

zVuk

Citat: Darko poslato 09 Jul, 2014, 12:37
nesto ne pratim sport , pogotovo tenis...ali slucajno mi zena rece da se danas Nole zeni na Svetom Stefanu...

zna li neko zasto vencanje pravi u Crnoj Gori ? ( nije sprdnja , pitam ozbiljno , nisam ispratio desavanja na TV-u) ...

a i uvek se predstavljao velikim vernikom , pa me i to malo buni , zasto u sred posta ???[neampojma] [neampojma]

...zato sto je tako u mogucnosti....:P
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Bugi

Ipak je on prva generacija koja dosla do bogatstva , on mozda evoluira do kraja zivota ali njegov cale ce ostane balvan s puno para