Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

vi dok napishete one ce da se predomisle ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Svi nesto pametuju, a niko da konkretno napise te "tri" stvari :)

balcan girl

Penis bonus, pax in domus
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 25 Februar, 2014, 12:06
Penis bonus, pax in domus

Na platu bonus, pax in domus :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


con3

Imam onaj paket 6 Mb/ 1 Mb i upoload mi je 0.30 a bio je pre 0.8 kao podesavali mi nesto televiziju i sad sve prekida ,samo meni ili jos nekom ?
Imam kabal i nije do kabla i ne moze to bez kabla .

Bori¹a

ja sam imao net 150kb/s download i sve je sljakalo lepo dok nismo uveli IPTV... nije download hteo da predje 50, ludeo sam, i posle 10 dana vratio televiziju

con3

Pa meni je sve lepo radilo do pre neki dan a,kako se povecava broj korisnika u komsiluku meni internet sve sporiji

Bori¹a

IPTV je odlican samo sto net usporava jako, mi smo ga zbog toga vratili, bas je nemoguce koristiti net dok je tv upaljen

con3

Pa kod mene je radilo sve Ok i onda su mi pojebali upload i download

UFF

Citat: con3 poslato 26 Februar, 2014, 01:16
Pa meni je sve lepo radilo do pre neki dan a,kako se povecava broj korisnika u komsiluku meni internet sve sporiji

to ti je kablovska u srbistanu i firme koje ne prosiuju kapacitete stanica kako povecavaju broj korisnika a konekcija vam se seruje
odjebi ih i uzmi adsl


Lazic

to je isti kurac, uff nema pojma...

ispravka, ima pojma, ali i kablovska i adsl pate od istog problema... ©krtièarluk provajdera jer smo stoka...

con3

Internet postigne neku brzinu tipa 640 kb skidanja ali posle 1 sekunde spadne na 300 pa opet puni do 640 u prevodu ide ko po jajima a upload 0.21

con3

Uff-e koliko ide kod tebe na adsl u brzina ?

cone

Citat: con3 poslato 26 Februar, 2014, 00:44
Imam onaj paket 6 Mb/ 1 Mb i upoload mi je 0.30 a bio je pre 0.8 kao podesavali mi nesto televiziju i sad sve prekida ,samo meni ili jos nekom ?
Imam kabal i nije do kabla i ne moze to bez kabla .

imam ja.. meni od sinoc poceo da puca net, samo sinoc sam ga restartovao 5 puta, veceras jednom.. ne znam sta im se desava sa netom i televizijom, ludim.. nije mi se ovo desilo 5 puta u prethodnih godinu dana, samo sinoc 5 puta...

UFF

 [neampojma]  znam da je u pocetku bilo kako sam napisao
u zadnje vreme me ne interesuje nista osim piva motora filmova i zene :D tako da je vrlo moguce da je lazic u pravu  [thumb_up]
zato i zavrsavam master studije i gledam da odem u sales da me boli kurac da ucim nesto vise vec da lelemudam na poslovnim ruckovima :D jbg ipak sam presao 35god a ne mozes da budes it technician 4 life (tj mozes ali ne bi trebao)

ja sam pre 14 godina prodao tv, otkazao sam kablovsku, pre koju godinu sam otkazao i adsl da bi odjavio i fixni telefon (sve to zajedno mi ni za kurac sluzilo nije. samo sam placao racune dzabe) i sad imam wifi za dz
placa firma jbg isto kao i racun za mobilni a brzina je koliko ja hocu, trenutno je nesto najsporije jer mi treba samo za surf i rdp (na poslu imam max speed)


ps. jebala vas televizija, imate sve na netu, koji ce vam to kurac? em je pasivan oblik zabave koji zaglupljuje, em ne mozete da sami istrazujete informacije vec samo upijate ono sto vam je servirano  [thumb_down]

kuci

http://www.speedtest.net/result/2147455301.png

http://s8.postimg.org/d3fec889x/Image6328.jpg

u firmi

http://www.speedtest.net/result/2554510092.png

Lazic


con3

Al ti zato na poslu jede zemlju

Boban_m