Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

mislis da je jedina?

to sto si to tek sad cuo ne znaci da je novost vec da si neiskusan ;)

Andreja

Do sad sam obièno naletao na neke iole normalne :) Dug je ¾ivot :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

juga

®ene su takve kakve su, ¹to se pre pomiri¹ sa time, manje æe da boli [zena] 
a ¹ta misli¹ kako ¾ene komentari¹u nas?

Kalesin

Mislim da niko od vas ne bi zeleo da zna kako zene komentarisu vas.. hiihihihihi
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

clutch&brake

Doktori su konacno shvatili sta zena zeli... i ona se predomisli
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balcan girl

meni je nekad potpuno nelogicno kako momci u stvari razmisljaju o zenama, mislim sam stav koji imaju prema njima mi je potpuno neverovatan ponekad :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 23 Februar, 2014, 13:25
meni je nekad potpuno nelogicno kako momci u stvari razmisljaju o zenama, mislim sam stav koji imaju prema njima mi je potpuno neverovatan ponekad :D

Ti ne budi p...a nego reci gde gre¹imo, da odma re¹imo sve mu¹ko ¾enske probleme :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

CBRR1

Budi smeker prema zeni a ne placipicka koju drugi trpe mama tata ujna stric strina itd i bice I ona prema tebi lavcina...zena kada  vidi muskarca da je stabilan u svakoj situaciji u kojoj je samostalan u svakom pogledu tada ga uzima za "pravog" muskarca sve do  tada ga gleda ili kroz neki licni interes ili kao "splacinu" koja glumi nesto Samo njemu poznato ili...Balkan ispravi me kao zena,majka da li gresim...? :-*

balcan girl

ma bezi bre mareskin ko sam ja da nekom rusim iluzije, a u drugom slucaju si luuuuuuuuuuuuuuuuud oces posle negde da me saceka buljuk besnih zena zato sto odajem tajne zenske logike??????? :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

oximoron...tajne zenske logike......sta tu ima logicno, majke ti.....ja sam batalio i pokusaj da shvatim zene....sto vise pokusavs sve je teze i na kraju i ako uspes postanes GEY....jer ko bi se inace druzio sa njima a da nije zena.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

Rev aj na kafu Ja sam totalno shvatio zene :-*

ЯЭВОЛУТИОН

PA MENI SI TI SUMNJIV OD IZLETA U BRNO SA DECACIMA...IMAO SI ROZE GARDEROBU NA SEBI...FUJ
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

A gledao si moje slike gledao... :)

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Februar, 2014, 18:43
oximoron...tajne zenske logike......sta tu ima logicno, majke ti.....ja sam batalio i pokusaj da shvatim zene....sto vise pokusavs sve je teze i na kraju i ako uspes postanes GEY....jer ko bi se inace druzio sa njima a da nije zena.


Lepo meni tata govorio al' ja nisam slu¹ao, sine ko poku¹a da shvati ¾ene najebao je...;D

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 23 Februar, 2014, 13:25
meni je nekad potpuno nelogicno kako momci u stvari razmisljaju o zenama, mislim sam stav koji imaju prema njima mi je potpuno neverovatan ponekad :D

Reèe mi prijatelj jednom, kad sam bio "odu¹evljen" ¾enskom logikom: "koliko si knjiga u ¾ivotu proèitao o motorima, o drugom svetskom ratu, o tenkovima...  A koliko si knjiga proèitao o ¾enama?! Sve je to jednostavno, koga zanima."   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Zvonèica

Vi u stvari ne znate koliko je sa ¾enama lako i koliko malo im treba da bi bile zadovoljne.
Hold your head high and your middle finger higher

Major

Citat: Zvonèica poslato 24 Februar, 2014, 09:08
Vi u stvari ne znate koliko je sa ¾enama lako i koliko malo im treba da bi bile zadovoljne.

[rofl]

zVuk

Citat: Zvonèica poslato 24 Februar, 2014, 09:08
Vi u stvari ne znate koliko je sa ¾enama lako i koliko malo im treba da bi bile zadovoljne.

"vase malo moze biti mnog za one koji nemaju nimalo"  (c) by crveni krst
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Zvonèica

E, nemate pojma. Da znate tri osnovne stvari  koje trebaju ¾enama ne biste ovo  pisali.
Hold your head high and your middle finger higher

zVuk

...prosvetli nas....kad vec tvrdis da nemamo pojma...
Ko se ljuti, uleti mu kruti