Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

i opet njanja kriv   :o :o
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Plazma Keks

Citat: zmiya poslato 12 Februar, 2014, 22:01
U jebote,te¹ko napraviti,izbu¹i¹ sam rupe i preseèe¹ na pola..
da, ali ja nemam burgiju za drvo od 33mm i ostale koje mi trebaju ;)

DebeliZmaj

Citat: njanja poslato 13 Februar, 2014, 00:54
i opet njanja kriv   :o :o

ma neshto te merix uzeo na zub...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

clutch&brake

a prasak kao prasak... u sve se mesa :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Major

Al zato sto skida fleke ;D

DebeliZmaj

njanja: jel ti to nominujesh novi nadimak za perlixa .. pra¹ak ? ...

major: pa ¹kolovao se...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

clutch&brake

sta napominjem pa ja ga zovem prasak od pocetka :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 13 Februar, 2014, 00:50
Gospodine Cvele,molim vas da i mene pozovete na to dru¾enje jer mene niko nigde ne zove..I neæu vas vi¹e vredjati u postovima,mo¾da mi se omaklo dva-tri puta..
ZMIYAo Tebe niko ne zove ali ti dodjes sam....ovaj Cvele se kao zna sa nekima sa foruma a niko ga nikad nije video....betmen, mandrak , fantom.....zivi na imanju u kuci u obliku lobanje i ima onaj cuveni prsten...jase konja i ima onu ribu iz grada....jos i bira sa kim ce da se druzi......meni lepse...manje mi kafe popiju....pa Njanjita ne mora da kupuje svaki put...a i rakije ostane i za mene...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Gospodine Aleksandre,molim vas da nas oslovljavata sa gospodine Zmiya i gospodine Cvele,imajte bar malo po¹tovanja prema na¹im godinama..

zmiya

A evo kakav je taj èovek gospodin Aleksandar,reæiæe nam njegov prijatelj iz detinjstva..


https://www.youtube.com/watch?v=L3zK9YY5TIw

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

prolazim danas pored automobila ciji farovi svetle plavom bojom, da li je to dozvoljeno uopste?

juga


Plazma Keks


Major

Ma sve moze da prodje..

juga

Srbijaaaaaaaaaaaa!!!!!

BOKYBOY

Citat: juga poslato 18 Februar, 2014, 22:27
Srbijaaaaaaaaaaaa!!!!!

...do Tokijaaaaaaaaaaa...!!!  :D

juga

Toooooooooooo Boky!!!!!!!!!!!!!

dusankobgd

Jutros 5:35 idem ka stanici da sacekam bus, 50 metara od stanice je raskrsnica i tu redovno èeka ili neki deda ili neka punija (citaj debela) ¾ena i gleda kad ce bus da naidje da bi trèala na stanicu??? ©KK. Nikad mi neæe biti jasni ovi ¹to izlaze na pola ulice da vide da li bus dolazi ili èak ¹to idu do prve krivine pa trèe za busom...  [facepalm] [pop]

juga

©ta æe¹ ti na stanici u 5:35?