Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DebeliZmaj poslato 10 Februar, 2014, 21:04
ja tebe nisam vredjao !:)

doduse kad ga naduvam...na 10 bara  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

sta ce ko kome da duva... to je izmedju freza majstora i freziste :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

cvele

Citat: gmum44 poslato 09 Februar, 2014, 17:21
neeeeeeeeeeee na prepucavanje na one zajebane i one koji to nisu...stvarno svasta procitah ovde ...ne daj Boze nikome da treba neka pomoc od nekih ovde...tuga!

Citam forum i ne verujem. Tacno tako.

Kao sto je rekao jedan nas veliki pesnik, a vezano za nas same: " Srbi se mnoze deljenjem!!!" Ako nam je ovo ponos onda smo upali u ponor iz kojeg nema povratka. A za ovih pola godine koliko sam u Srbiji, uzastopno, posle 22 godine zivota i boravka u USA, nailazim uglavnom na lose ljude. Jako malo dobrih. Porazavajuce i za nas i za drustvo.



ЯЭВОЛУТИОН

Citat: cvele poslato 12 Februar, 2014, 17:07
Citat: gmum44 poslato 09 Februar, 2014, 17:21
neeeeeeeeeeee na prepucavanje na one zajebane i one koji to nisu...stvarno svasta procitah ovde ...ne daj Boze nikome da treba neka pomoc od nekih ovde...tuga!

Citam forum i ne verujem. Tacno tako.

Kao sto je rekao jedan nas veliki pesnik, a vezano za nas same: " Srbi se mnoze deljenjem!!!" Ako nam je ovo ponos onda smo upali u ponor iz kojeg nema povratka. A za ovih pola godine koliko sam u Srbiji, uzastopno, posle 22 godine zivota i boravka u USA, nailazim uglavnom na lose ljude. Jako malo dobrih. Porazavajuce i za nas i za drustvo.



E TI KAD LUPIS LUPIS...kako mozes iz tvoje vizure prekookeanskog gastarbajtera da ista vidis...idi hasaj hamburgere a pusti nas koji ovde zivimo posteno od rada da se o necemu odredimo kako mi hocemo. Zamisli nekog humanitarca koji ide i proziva po ulici sve koji nisu dali dobrotvorni prihod ....ima pravo svako na svoj stva...na kraju smo i Vlajku dali za pravo da jede travu zelenu...i dok god ne pokusava da nas preobratu u prezivare niko ga ne dira.....sad je njegov problem sto on bas svaki put pokusava da na preobrati....dobar momak, ali sektas...sta ces.....bolje i to nego da je los momak i vernik SPC....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


cvele

#5805
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Februar, 2014, 17:32

E TI KAD LUPIS LUPIS...kako mozes iz tvoje vizure prekookeanskog gastarbajtera da ista vidis...idi hasaj hamburgere a pusti nas koji ovde zivimo posteno od rada da se o necemu odredimo kako mi hocemo. Zamisli nekog humanitarca koji ide i proziva po ulici sve koji nisu dali dobrotvorni prihod ....ima pravo svako na svoj stva...na kraju smo i Vlajku dali za pravo da jede travu zelenu...i dok god ne pokusava da nas preobratu u prezivare niko ga ne dira.....sad je njegov problem sto on bas svaki put pokusava da na preobrati....dobar momak, ali sektas...sta ces.....bolje i to nego da je los momak i vernik SPC....

G. Revolucija.



Rado bih vam odgovorio na ovo postavljeno i odgovoreno pitanje u Vasoj reziji, ali se bojim cenzure na forumu koja je ubedljiva i ostra. A koja za vas ne vazi, posto uvrede i baljezgotine koje Vi izgovarate se tolerisu, za razliku od drugih. Predpostavljam da je interes. Pa cete zato biti uskraceni za isti - odgovor, posto bi verovatno na fin i sarkastican nacin imao primesa uvrede na Vas i racun pojedinaca na forumu. Stvarno imam zelju da Vas upoznam, posto sam primeti da posedujete vise informacija od BRITANIKE.

Nazalost niko vas nemoze preobratiti.
To je ovde koliko vidim borba sa vetrenjacama. Cime se vi ponosite, normalni se stide. Nigde ja nisam ni u koga uperio prst i imenovao. Nigde ja nisam, niti cu menjati neciji stav, bio dobar ili los. Sve je to stvar kucne inspiracije i vaspitanja. Samo sam izneo odredjeno zapazanje za proteklo vreme. Moje poruke se za razliku od Vasih G. Revolucija, civilizovanije i kulturnije.




Definitivno   SRBI SE MNOZE DELJENJEM  






UFF

da cenzura jebe kevu  [facepalm] imamo do sad milion obrisanih tema i banovanih clanova :D

ne boj se vec slobodno odgovori, samo nemoj da vredjas nikog i sve je ok  [thumb_up]

cvele

Citat: UFF poslato 12 Februar, 2014, 19:14
da cenzura jebe kevu  [facepalm] imamo do sad milion obrisanih tema i banovanih clanova :D

ne boj se vec slobodno odgovori, samo nemoj da vredjas nikog i sve je ok  [thumb_up]

Hvala. Ali u ovom slucaju je bolja apstinencija. Postupci sve govore, sto je i naj bitnije. Oni su ti koji ostavljaju trag za covekom.




UFF

ok
tvoj izbor
meni sve jedno
samo nemoj molim te vise da iznosis neistine vezano za forum
[hello]

cvele

Citat: UFF poslato 12 Februar, 2014, 19:19
ok
tvoj izbor
meni sve jedno
samo nemoj molim te vise da iznosis neistine vezano za forum
[hello]

Svakako da je moj izbor.
Meni je jos manje sve jedno.
Ali me zanima jedna stvar, gde je nesto sa moje strane izgovoreno i lose usmereno ka forumu?



UFF

Citat: cvele poslato 12 Februar, 2014, 19:05
ali se bojim cenzure na forumu koja je ubedljiva i ostra.

inace se ja ne bi ni mesao

DebeliZmaj

ko bese ono zmiji prepravljao neki post ?:0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Plazma Keks

ima li ovde ili da li neko zna nekog drvodeljaca u BG-u? hocu da mi napravi dve drvene polutke, koje bi trebalo ovako da izgledaju
http://ltthor.home.comcast.net/~ltthor/jpgsale/RT_ShaftHolderSM.JPG

DebeliZmaj

ima .. darko ili ti wolvarine ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zmiya

U jebote,te¹ko napraviti,izbu¹i¹ sam rupe i preseèe¹ na pola..

juga

Citat: cvele poslato 12 Februar, 2014, 17:07
Citat: gmum44 poslato 09 Februar, 2014, 17:21
neeeeeeeeeeee na prepucavanje na one zajebane i one koji to nisu...stvarno svasta procitah ovde ...ne daj Boze nikome da treba neka pomoc od nekih ovde...tuga!

Citam forum i ne verujem. Tacno tako.

Kao sto je rekao jedan nas veliki pesnik, a vezano za nas same: " Srbi se mnoze deljenjem!!!" Ako nam je ovo ponos onda smo upali u ponor iz kojeg nema povratka. A za ovih pola godine koliko sam u Srbiji, uzastopno, posle 22 godine zivota i boravka u USA, nailazim uglavnom na lose ljude. Jako malo dobrih. Porazavajuce i za nas i za drustvo.



Citat: cvele poslato 12 Februar, 2014, 19:05
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Februar, 2014, 17:32

E TI KAD LUPIS LUPIS...kako mozes iz tvoje vizure prekookeanskog gastarbajtera da ista vidis...idi hasaj hamburgere a pusti nas koji ovde zivimo posteno od rada da se o necemu odredimo kako mi hocemo. Zamisli nekog humanitarca koji ide i proziva po ulici sve koji nisu dali dobrotvorni prihod ....ima pravo svako na svoj stva...na kraju smo i Vlajku dali za pravo da jede travu zelenu...i dok god ne pokusava da nas preobratu u prezivare niko ga ne dira.....sad je njegov problem sto on bas svaki put pokusava da na preobrati....dobar momak, ali sektas...sta ces.....bolje i to nego da je los momak i vernik SPC....

G. Revolucija.



Rado bih vam odgovorio na ovo postavljeno i odgovoreno pitanje u Vasoj reziji, ali se bojim cenzure na forumu koja je ubedljiva i ostra. A koja za vas ne vazi, posto uvrede i baljezgotine koje Vi izgovarate se tolerisu, za razliku od drugih. Predpostavljam da je interes. Pa cete zato biti uskraceni za isti - odgovor, posto bi verovatno na fin i sarkastican nacin imao primesa uvrede na Vas i racun pojedinaca na forumu. Stvarno imam zelju da Vas upoznam, posto sam primeti da posedujete vise informacija od BRITANIKE.

Nazalost niko vas nemoze preobratiti.
To je ovde koliko vidim borba sa vetrenjacama. Cime se vi ponosite, normalni se stide. Nigde ja nisam ni u koga uperio prst i imenovao. Nigde ja nisam, niti cu menjati neciji stav, bio dobar ili los. Sve je to stvar kucne inspiracije i vaspitanja. Samo sam izneo odredjeno zapazanje za proteklo vreme. Moje poruke se za razliku od Vasih G. Revolucija, civilizovanije i kulturnije.




Definitivno   SRBI SE MNOZE DELJENJEM 






Vidi ovako, sere mi se kada èujem da neko povraæa po Srbima i Sribiji, a sam pripada istima ( a mo¾da sam sebe mrzi zbog toga), a naroèito kada èujem ljude koji se busaju u grudi srpske, pa na kraju ka¾u: ''mi smo bre govna'', ili: ''JA sam bio 22 godine u Usa tamo je super a ovde je sranje i ljudi su lo¹i''.Ako je ovde lo¹e vrati se u Usa.
©to se tièe foruma , svako ima pravo da izrazi svoje mi¹ljenje i sve dok nikoga ne vredja, dobro je do¹ao.
Pojavi se na nekom dru¾enju pa upoznaj lièno foruma¹e, pa i Revoluciju, a onda mo¾da i promeni¹ pesmu. ( imao si priliku pre neki dan, ali nisi bio)

cvele

Citat: UFF poslato 12 Februar, 2014, 19:27
Citat: cvele poslato 12 Februar, 2014, 19:05
ali se bojim cenzure na forumu koja je ubedljiva i ostra.

inace se ja ne bi ni mesao

Da.
Defininitivno je necije misljenje subjektivno.



cvele

Citat: juga poslato 12 Februar, 2014, 22:33
Vidi ovako, sere mi se kada èujem da neko povraæa po Srbima i Sribiji, a sam pripada istima ( a mo¾da sam sebe mrzi zbog toga), a naroèito kada èujem ljude koji se busaju u grudi srpske, pa na kraju ka¾u: ''mi smo bre govna'', ili: ''JA sam bio 22 godine u Usa tamo je super a ovde je sranje i ljudi su lo¹i''.Ako je ovde lo¹e vrati se u Usa.
©to se tièe foruma , svako ima pravo da izrazi svoje mi¹ljenje i sve dok nikoga ne vredja, dobro je do¹ao.
Pojavi se na nekom dru¾enju pa upoznaj lièno foruma¹e, pa i Revoluciju, a onda mo¾da i promeni¹ pesmu. ( imao si priliku pre neki dan, ali nisi bio)

Najgore je kad od sume ne vidis drvo.
A to da li  je bolje tamo illi ovde. Na tu temu je stvarno smesno polemisati. Siguran sam da je ovde bolje. U sta sam se i uverio. Ali meni ne smeta, trudim se da ne vidim drvo. Nazalost ne mogu da ne budem sarkastican.
Opet podvlacim, subjektivno misljenje. Ili, misljeje je kao dupe, svako ima svoje i svakome tudje smrdi. U Vasem postu se vidi generalizacija i banalizacija stvari. Naravno to je Vas zakljucak. A sto se tice druzenja i upoznavanja. Upoznao sam dosta ljudi sa ovog foruma. I naravno upoznacu jos puno. Ali ja se trudim da biram svoje drustvo. I kad na prolece budem organizovao druzenje kod mene na imanju, kao domacin cu pozvati odredjenu grupu ljudi ne sve i svakog, jer je meni dovoljno da i kroz pisanje pojedinaca spoznam koje kakav i bez licnog kontakta.



zmiya

Gospodine Cvele,molim vas da i mene pozovete na to dru¾enje jer mene niko nigde ne zove..I neæu vas vi¹e vredjati u postovima,mo¾da mi se omaklo dva-tri puta..

perlx

Njanjin potpis: "STA ZRACIS... TO I PRIVLACIS!!!!"