Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik

Citat: mareskin poslato 01 Januar, 2014, 10:23
Citat: Mik poslato 01 Januar, 2014, 03:59
Citat: Laziæ poslato 01 Januar, 2014, 03:14
Fenomenalna sprava...:D

Ma nije bre, aj kupimo prekosutra (sutra ne radi nista) u samoposluzi da probamo, ako ne valja, bacimo!
Sutra ne moze, to me ubija!
:)

Kako neki ljudi imaju dobar posaoooooo :D
Zamisli da mo¾e¹ da vozi¹ ovakve automobile i motore na stazi i i¾ivljava¹ se :D

Ma ja sam bre frajer, za pare koje imam itekako mi se moze da zamisljam !  [samoubistvo] :)
Ima tu sigurno neka "kvaka", mora biti da je za privilegovane.

Mik

Citat: Darko poslato 01 Januar, 2014, 18:26
kod mene bilo prepuno...




evo malo za drustvance....





















Gde ovo ima? Najozbiljnije, gde ovo ima?

Ako ne priznas, ja cu da te ubijem vise puta. A nesto mi lici da ce jos mnogo njih da te ubiju, i to vise puta. Pa sad ti vidi!  (Sala  :), nego stvarno, gde ovo ima i kad ima ponovo?  :))

Kanarinac

Pa pise ti na jednoj slici Svilajnac :D

Mik

Citat: Kanarinac poslato 02 Januar, 2014, 00:10
Pa pise ti na jednoj slici Svilajnac :D

Pa pise na vise, al' me ti natera da uzmem cvikere pokojne babe (a lose mi stoje pa oklevam  :)). Te na vise slika ima etiketa za Svilajnac, al' nista detaljnije.  [neampojma]

Nego li nam ziv bio Darko, pa da nas usmeri u zivotu!  :)


Darko

Party club - Svilajnac...ogromna diskoteka... milion kvadrata ,apartmani , bazeni... show... svirao tu docek nove god sa ovim malim sa farme Akijem ...razvrat i blud

Darko

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 01 Januar, 2014, 19:23
POSEREM MU SE NA KLAVIJATURU!  [srednjiprst]

goreces u paklu zbog ovoga hahahaha

ЯЭВОЛУТИОН

Ofvo nje fake....gogo igrcice uvek otprilke izgledaju ovako...jos su se guzile za slikanje...dno.....zadnja koja je dolazila u Semafor je trazila kavez....posto je na kraju saznala da je glupo da toliko ljudi mecemo u kafez a ako nu metnemo nece joj pomoci, pokupila pinkle i pobegla....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Januar, 2014, 10:59
Ofvo nje fake....gogo igrcice uvek otprilke izgledaju ovako...jos su se guzile za slikanje...dno.....zadnja koja je dolazila u Semafor je trazila kavez....posto je na kraju saznala da je glupo da toliko ljudi mecemo u kafez a ako nu metnemo nece joj pomoci, pokupila pinkle i pobegla....

Ne bi ba¹ prozivao gogo igraèice. Poznavao sam dve i super smo se provodili.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

ja bio sa jednom :D

nego malo bullshita ako nekog interesuje
igor miklja vaskrsao, a vaskrsava i 3 kanal u vidu tv kanal 3 i mts 3

mkt

hahah igor miklja haha jbt zaboravio na njega

ЯЭВОЛУТИОН

Igor mutavi Miklja...  [doh] [doh] [doh]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

jel to onaj bese sto vrska kad prica?? radio i neke sportske preglede pa ga nista ne razumes??
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


dzimika

lik je svojevremeno pokusao da preotme 3 kanal, glupan

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 02 Januar, 2014, 22:01
jel to onaj bese sto vrska kad prica?? radio i neke sportske preglede pa ga nista ne razumes??

taj
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Hohštapler

... da ga provedete u miru, radosti i veselju sa svojim porodicama.  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

OKi

Sretan Badnji Dan i Bo¾iæ ,MANIJACI  [cheers]  ;D

mkt

Da se oblacis po poslednjoj modi, da ti viski uvek godi, da se brckas u djakuzi vodi, da izgledas kao bilder-bodi, na loto 7 ubodi. MIR BOZIJI, HRISTOS SE RODI"

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!