Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 30 Decembar, 2013, 23:03
zato ja prosto zavidim sebi sto sam sa mnom :D :D :D i volim da budem sama sa sobom jer se slatko ispricam :D :D obicno niko drugi nece da me slusa :D :D :D umem da smaram :D :D :D

pa dobro balkan da budemiskren,ponekad i ja stojim go pred ogledalom u kupatilu spustim jednu obrvu i kazem "are u talking to me?...wait...wait...wait...are u talking to me?........i'll make u an offer u can't refuse" i prstima ispalim dva hitca u ogledalo.......mnooogo se lakse osecam ;)

con3

Kako je pocelo Uff ce morati da uzme privatno obezbedjenje verovatno je zbog toga i rasprodao motore  [neampojma]

CBRR1

admin izbacivac-razbijac vagina... :)

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

Citat: con3 poslato 30 Decembar, 2013, 23:41
Kako je pocelo Uff ce morati da uzme privatno obezbedjenje verovatno je zbog toga i rasprodao motore  [neampojma]

e vidis to meni nikako nije jasno, ako ti se bre ne svidja forum zasto onda visis na njemu, ako te uff ili bilo koji admin banuje sta koj kurac imas da se drkas, ovo nije demokratija, nije socijalizam, nije samoupravljanje, ovo je privatno vlasnistvo, meni da neko tako dodje u "kucu" i krene da me vredja i proziva pa izleteo bi kroz prozor ( obratiti paznju da zivim na trecem spratu), odakle nekome ideja da bi uffa ili bilo koga drugog da je vlasnik foruma boleo kurac sta bi ti hteo da forum bude, ti ako hoces nesto drugo pravi svoj forum pa onda tamo regulisi pravila kakva se tebi svidjaju prosto brate i jednostavno

p.s da se nadovezem nekad nam nisu trebali ni admini ni moderatori, bilo je zezanje samo tako i napusavali smo se svi redno i niko se nije ljutio, odjednom ovde ima nekih ljudi kojima forum sluzi za istresanje tudjeg prljavog vesa, vredjanje, izivljavanje svojih kompleksa, proganjanje, i ko zna cega jos sve ne, znaci strasnoooooooooo
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

#5326
nema potrebe rev koliko sam ja skontala lakse je da ljudi ovde dodju da pljujui truju po tudjem trudu i zalaganju nego da pomuce svoje dupe, ovde dodju na gotovo i onda seru ko trudna foka, sto ne voleeeeeem takve stvari to je cudo :D
p.s. jel sad preciznije? :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zmiya

joooj ¹ta mu reklaaa..Sutra je za 55 minuta,saèekaæu..

balcan girl

nisam rekla da rev to radi bre zmijo ne pali vatru :D :D :D :D celavi freza majstor zna da ja njega obozavam :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 30 Decembar, 2013, 22:49
sta se bre desava vise u zadnje vreme.....odakle vise toliko negativne energije medju ljudima......odakle je crpe? na koji izvor?
mislim da bih mogao sa svakim bicem na ovoj planeti (a i sa lazicevim marsovcima) da imam i temu i zezanje.....ja stvarno ne kapiram ovako nesto.

Jo¹ kad èujem oko èega se neki ljute, majke mi zapitam se da li smo ti i ja i jo¹ par ljudi u stvari savr¹eno normalni, a svi ostali umobolni...:o [facepalm]

Citat: eclipse4 poslato 30 Decembar, 2013, 23:41
Citat: balcan girl poslato 30 Decembar, 2013, 23:03
zato ja prosto zavidim sebi sto sam sa mnom :D :D :D i volim da budem sama sa sobom jer se slatko ispricam :D :D obicno niko drugi nece da me slusa :D :D :D umem da smaram :D :D :D

pa dobro balkan da budemiskren,ponekad i ja stojim go pred ogledalom u kupatilu spustim jednu obrvu i kazem "are u talking to me?...wait...wait...wait...are u talking to me?........i'll make u an offer u can't refuse" i prstima ispalim dva hitca u ogledalo.......mnooogo se lakse osecam ;)

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [kralj] [kralj] [kralj]

cvele



Citao, preskakao, strasno. Ovakva tema na sajtu o motociklizmu i motoristama. Strasno i zalosno. Lepo je neko rekao, nama neprijatelj nije potreban. Zatecen sam. Tesko da imam sta da kazem za ponasanje pojedinaca. Kavez bi im bio komforan.

UFF

Citat: con3 poslato 30 Decembar, 2013, 23:41
Kako je pocelo Uff ce morati da uzme privatno obezbedjenje verovatno je zbog toga i rasprodao motore  [neampojma]

sta ce mi obezbedjenje kad  [policaja] radi za mene
eto jutros sam poslao interventnu patrolu da privedu ujku, zasto? pa zato sto je UFF tako rekao! sta nisi znao da privode zbog toga?
a zamisli sta bi se tek desilo panceti da mi je dosao na gajbu kao sto je najavio i obecao :)

lazic je svedok ako mi ne verujes
sve sto im je ostalo sad je da me pljuju ko CIGANI na fb  [rofl]
jbg  [ludak] sta ces..

Jefta

Citat: balcan girl poslato 31 Decembar, 2013, 00:01
p.s da se nadovezem nekad nam nisu trebali ni admini ni moderatori, bilo je zezanje samo tako i napusavali smo se svi redno i niko se nije ljutio, odjednom ovde ima nekih ljudi kojima forum sluzi za istresanje tudjeg prljavog vesa, vredjanje, izivljavanje svojih kompleksa, proganjanje, i ko zna cega jos sve ne, znaci strasnoooooooooo

Аххх та добра стара времена :) Колико је само спрдње било. Па мене је хтела Снежа да остави због тога колико времена сам проводио на форуму, смејући се.
Сада пар људи покушава да уништи форум и то је то.

Joker

Porasla muda odjednom..
Nema vise onog zezanja..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Jefta

Па нема.
Било бре спрдња, која год тема да се отвори оно зезање, па умирање од смеха, све бе функционисало како треба, нико злу реч. Ако неко неког испрозива све на шалу и нико није схватао озбиљно. Тема која је оставила утисак на мени је "Мала Маја" где се Гаша упецао. Јеботе смејао сам се 3 недеље само због те теме.

И онда дођу људи који не капирају шалу и оде све у курац.

После се организује дружење, оно никада веће зезање на томе. Све ко најбољи пријатељи ту.

UFF

ce ocistimo jbg
nema druge  [neampojma]

con3

Citat: UFF poslato 31 Decembar, 2013, 01:47
Citat: con3 poslato 30 Decembar, 2013, 23:41
Kako je pocelo Uff ce morati da uzme privatno obezbedjenje verovatno je zbog toga i rasprodao motore  [neampojma]

sta ce mi obezbedjenje kad  [policaja] radi za mene
eto jutros sam poslao interventnu patrolu da privedu ujku, zasto? pa zato sto je UFF tako rekao! sta nisi znao da privode zbog toga?
a zamisli sta bi se tek desilo panceti da mi je dosao na gajbu kao sto je najavio i obecao :)

lazic je svedok ako mi ne verujes
sve sto im je ostalo sad je da me pljuju ko CIGANI na fb  [rofl]
jbg  [ludak] sta ces..
Jel to onaj sto ima problema sa bregastom ,e sta bregasta zna uraditi to je cudo

Lazic

Bobina...[facepalm] I nemam vi¹e, bata Mige mi na¹ao...:P



Citat: Jefta poslato 31 Decembar, 2013, 02:18
Citat: balcan girl poslato 31 Decembar, 2013, 00:01
p.s da se nadovezem nekad nam nisu trebali ni admini ni moderatori, bilo je zezanje samo tako i napusavali smo se svi redno i niko se nije ljutio, odjednom ovde ima nekih ljudi kojima forum sluzi za istresanje tudjeg prljavog vesa, vredjanje, izivljavanje svojih kompleksa, proganjanje, i ko zna cega jos sve ne, znaci strasnoooooooooo

Аххх та добра стара времена :) Колико је само спрдње било. Па мене је хтела Снежа да остави због тога колико времена сам проводио на форуму, смејући се.
Сада пар људи покушава да уништи форум и то је то.
Kad se setim...:(



Kanarinac

Hvala bogu pa je tih par napustilo prostorije. Vec je daleko mrnije na forumu i opet mogu da citam. Ovako vidim ko je pisao poslednji u temi nekoj ni ne ulazi mi se