Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MILJAN

Citat: Kanarinac poslato 25 Decembar, 2013, 19:40
Citat: MILJAN poslato 25 Decembar, 2013, 18:53
Citat: UFF poslato 24 Decembar, 2013, 21:10
Citat: MILJAN poslato 24 Decembar, 2013, 17:14
Citat: UFF poslato 24 Decembar, 2013, 02:16
Citat: MILJAN poslato 24 Decembar, 2013, 02:05
Citat: UFF poslato 23 Decembar, 2013, 13:35
Citat: MILJAN poslato 22 Decembar, 2013, 16:31
Citat: UFF poslato 20 Decembar, 2013, 15:18a mene zvao danas da mi preti  [facepalm]
jbg nisam ni ocekivao nista drugo s'obzirom da sam isto cuo i od njegovog mnooogo dobrog drugara
eto sad mogu zajedno pod ruku pa nek otvore taj novi forum, mozda dodjemo i mi kod njih malo da ih drkamo :)
a za ban ako mu nije nesto jasno nek zove sszgo-a u dubai
Nije mi jasno zasto toliko znacaja pridaje forumu i zasto ga to sve toliko tangira...Deluje mi kao OK lik...Ali ima krace nerve od mene...NIsam sve procitao, zamorno je,....Ali cemu trajni Ban? E to je onda BJB... konacno ste se sveli na njihovu politiku...A taj forum je polu mrtav jer su mnogi clanovi otisli... Opusteno bre...Zima je cudo... Jedino SZGO greje testise na 30C zimi.. :)

ako nisi procitao sto onda postavljas pitanja?
da jesi onda bi znao da nije za trajni ban vec i brisanje profila i da ga uzivo svaki od clanova koji ga negde sretne napusi kurcem za takvo ponasanje na forumu
i nisam video da je sszgo napisao negde da ga je trajno banovao pa ne znam odakle ti onda ta informacija, ne postoji kod nas trajni ban, dobio je mozda na nekih 10 godina
posle toga moze slobodno da se vrati da pise dalje :)
Treba imati vremena da se procitaju sva naglabanja,,Ja bas i nemam...Napisao je szgo tako pa sam skapirao da je trajni ban...Nebitno...
Sta se primas mali? Rastu ti sekutici? Nervoza.. :)

jel to pokusaj da me uvredis ili izprovociras?  [facepalm]
niko se ne prima ovde vec ti odgovara na postavljeno pitanje
na sta bi ti trebao da kazes hvala jer si dobio odgovor

ali kapiram te jbg problemi sa tezinom, zena, deca, nervoza... :) mozda svaleri? :D
Odgovorio si postavljanjem pitanja:"ako nisi procitao sto onda postavljas pitanja?" PA reko, možda si nervozan...Na ostala pitanja ću ti odgovoriti kada se vidimo...

nisam nervozan vec je glupo da postavljas pitanja o materiji koju nisi ni procitao nit se potrudio da je razumes, ali ti si neki pravnik pa ne znam sto ja tebi pricam ono sto bi sam vec trebao da znas?
Kakve veze imaju prava i pravnici sa forumom? Loša ti je ta korelacija...  Nije ovaj forum sudska presuda pa da je detaljno proučavam.Ti si ovo preozbiljno shvatio ili si malo nervozniji po prirodi....
Nisam napisao nigde da nisam pročitao i to si slagao..Nego da nisam sve jer mnogo brate neki kenjaju.... Strane i strane.-..Pa nemam ja 2 sata vremena da bih izvukao neku banalnost, koja bi bila siže problema... Video sam šta je szgo napisao i skapirao da je trajni ban.. A ja toh dečka čak i ne zna (banovanog :) ) Samo sam se začudio koliko je liberalni MM forum otišao u BJB fazon... I zato sam napisao da ako tako nastavite, biće kao i na BJB...poluaktivan, smor forum... SVe mrtvaci... Oni aktivni su pobegli..
Tako da opusti se. Tvoj cenjeni forum niko nije napao atomskom bombom.Znam da nije tvoj forum ali se tako ponašaš..I posle će ti biti žao kad ti nekog leta neko zuzne šamarčinu, jer si mu pominjao porodicu, ženu, aludirao na švaleraj a zato što je pomenuo MM forum u negativnom kontestu.....  [doh] Za to se od svakog dobija šamar da ti plombe izlete ne drugu stranu... A ti  nastavi---Ne činiš sebi pametno..A da ne kucam mnogo na forumu, ja ću ti to objasniti čim te budem video.Jer lakše je uživo..Ovo kucanje zamara...Ali stvarno..Imam jaku želju... pa vidimo se na leto...

Zar nisi ti pricao kako je ovo virtuelni svet i kako ti ovo nista ne shvatas ozbiljno i pitao si se kako neko moze da se svadja sa nekim preko foruma tj da se nadrka na nekog preko foruma. A ti sad ovde javno pretis uffu, iako si prvi krenuo sa prozivanjem za visinu itd, a on ti je samo vratio.
U pravu je Njanja bio kad je rekao da smo svi kolektivno otisli u kurac
Ja nisam nikome pretio.Malo si ti pobrkao loncice.Ja mu zelim sve najbolje.Zato i hocu da mu neke stvari pojasnim...A to sto ti vidis pretnju, tvoj je problem...
Edit
Sad vidim: koju visnu? u Srbiji se" mali" naziva neko ko je mladji i neiskusniji...A on nije kepec...
Cave ab homine unius libri

clutch&brake

I jesmo otisli u q svi zajedno!!!
I lepo sam napisao zatisije pred buru
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Citat: Kanarinac poslato 25 Decembar, 2013, 19:40
...
U pravu je Njanja bio kad je rekao da smo svi kolektivno otisli u kurac

Izgleda sam samo ja oti¹o u pièku...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

Nas brate mare haribac :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

...ja imam odlicnu ideju  8) ...kada se zavrsi ova duga zima i pocne sezona napokon...skupimo se svi lepo negde...moze i na Adi ali tamo malo dalje iza Avantura parka...ja ponesem dva para bokserskih rukavica (moze i ''papuce'' ako Vam samo boks nije zanimljiv)...pa  lepo ''raspravimo'' sve nesuglasice...moze?  [neampojma] ... a svi smo ''jaki'' verbalno... [zena] ja vec imam par ''kandidata'' na umu... :)

WOLVERINE



Tabi je lakse nego nama...jbg...  :D [clapp] [rofl] [rofl]

clutch&brake

Sto da prodje zima? Moze i za vikend. Ko prezivi manje ce sranja da cita do proleca
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

WOLVERINE


mali_zmaj

ajd da se malo vrnemo u temu!! ako to postoji u ovoj temi! i ja sam sebe pitam jesam li normalan kad citam deset strana u nazadnu ovoj njesra temi!!
cigane mrzim citav svoj jebeni zivot!! tukli su me kao klinca i uzimali pare!! naravno uvjek njih gomila!! kad sam sazreo i shvatio da oni zapravo koriste svoju djecu kao izvor novca i da svi po srbiji od tog krvavog novca imaju vile i dvorce...,znate o cemu pricam!! od svih roma ili cigana sam upoznao dvije djevojke koje su zavrsile skole i normalno se zaposlile!! i to davnih osamdesetih,radile kod starog u firmi!!  
sto se tice stancanja djece,kod nas je sve obrnuto,ali takvi smo mi srbi zato nas i svrbi!! sirotinja se stanca,bez obzira sto nema cime da hrani djecu,ili im od sve muke jedino ostaje da se kresnu u mraku,jer za struje para nemaju,pa ako se omakne eto jos jednih gladnih usta...,dok na drugoj strani ovi koji love imaju nece dalje od dva djeteta!! naopak smo narod!! u majcinom selu imaju jedni beteri gore na brdu iz kojih je u prosjeku ispadalo djete na dve godine,a apsolutno ih je boljeo djokica za tu djecu,nisi ih mogao natjerati da djecu u skolu posalju!! dok lokalnoj ginekologici nije pukao film i fino lagano podvezala majku,da ne radja jer je svakako izgledala kao da ima sezdeset godina a imala jedva cetrdeset!! zato donekle i shvatam debelog zmaja,i njegove komentare o kontrolisanju populacije,mada tesko je ljudima koji djece nemaju shvatiti nas koji imamo djecu,pa nas ti komentari malo i nerviraju!! samo nismo mi kinezi da nam treba kontrola populacije,jer cemo ionako izumrijeti,nego nam nazalost treba ta sirotinja da se stanca kad mi koji imamo necemo!! mene sprecava djete sa autizmom,sa kojim cu mozda ostati citav zivot i to je jedini razlog sto nemam troje djece!!barem!!
jin-jang

clutch&brake

Kada sam dosao na ovaj forum toliko je pozitivne energije bilo da sam plakao od smeha... cak se i moja"buduca bivsa" zena smejala samnom... nema vise humora sem crnog i poganih i izopacenih komentara... sta se jebeno desilo sa nasim glavama? Pa pogledajte samo kako ocenjujemo postove. Svaki drugi je u minusu sem onih koji su dobili krst od drugara... koji je kurac ovo vise
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

metarex

Citat: njanja poslato 25 Decembar, 2013, 20:47
Kada sam dosao na ovaj forum toliko je pozitivne energije bilo da sam plakao od smeha... cak se i moja"buduca bivsa" zena smejala samnom... nema vise humora sem crnog i poganih i izopacenih komentara... sta se jebeno desilo sa nasim glavama? Pa pogledajte samo kako ocenjujemo postove. Svaki drugi je u minusu sem onih koji su dobili krst od drugara... koji je kurac ovo vise

ja nisam tako dugo ovde kao ti njanjo al isto tako razmisljam. mozda je samo zima i dosada u pitanju. ja principijelno ne delim minuse jer mislim da je postenije reci sta mislis nego se kriti iza minusa. a da se nesto mora promeniti mora inace odosmo u kurac. a to bi iblo steta.
mozda nebi bilo lose uvesti jos po neko pravilo... mozda...
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

mali_zmaj

i ja sam njanja komentarisao nesto takvo  jedno dvadesetak strana unazad,ljudi si samo pucaju minuse,dodje im kao hobi,a o prijetnjama da ne govorim,ima lijepo ignore opcija i zdravo zivio!! sta kad recimo pukne film Lazicu ili Balcan supergirl,a oni su onako svjetla strana ovog foruma i odu,(a neka usijana glava ce ih kad tad iznapusavati bez razloga....),e jebali smo jeza u ledja!!!  da ne spominjem i druge dobre ljude i bajkere...,ne znam kakva je statistika ali cini mi se da se prije par godina puno vise ljudi prijavljivalo,a sad malo po malo......
jin-jang

BOKYBOY

...ja sam ovde malo duze...ali nije bilo ovako prosle zime...hocemo li docekati uopste zimu 2014-15... [neampojma]

TEEfqd

svaka zima isti kurac na moto forumima ako smem da primetim :D

Kanarinac

Citat: MILJAN poslato 25 Decembar, 2013, 19:48
Citat: Kanarinac poslato 25 Decembar, 2013, 19:40
Citat: MILJAN poslato 25 Decembar, 2013, 18:53
Citat: UFF poslato 24 Decembar, 2013, 21:10
Citat: MILJAN poslato 24 Decembar, 2013, 17:14
Citat: UFF poslato 24 Decembar, 2013, 02:16
Citat: MILJAN poslato 24 Decembar, 2013, 02:05
Citat: UFF poslato 23 Decembar, 2013, 13:35
Citat: MILJAN poslato 22 Decembar, 2013, 16:31
Citat: UFF poslato 20 Decembar, 2013, 15:18
a mene zvao danas da mi preti  [facepalm]
jbg nisam ni ocekivao nista drugo s'obzirom da sam isto cuo i od njegovog mnooogo dobrog drugara
eto sad mogu zajedno pod ruku pa nek otvore taj novi forum, mozda dodjemo i mi kod njih malo da ih drkamo :)
a za ban ako mu nije nesto jasno nek zove sszgo-a u dubai
Nije mi jasno zasto toliko znacaja pridaje forumu i zasto ga to sve toliko tangira...Deluje mi kao OK lik...Ali ima krace nerve od mene...NIsam sve procitao, zamorno je,....Ali cemu trajni Ban? E to je onda BJB... konacno ste se sveli na njihovu politiku...A taj forum je polu mrtav jer su mnogi clanovi otisli... Opusteno bre...Zima je cudo... Jedino SZGO greje testise na 30C zimi.. :)

ako nisi procitao sto onda postavljas pitanja?
da jesi onda bi znao da nije za trajni ban vec i brisanje profila i da ga uzivo svaki od clanova koji ga negde sretne napusi kurcem za takvo ponasanje na forumu
i nisam video da je sszgo napisao negde da ga je trajno banovao pa ne znam odakle ti onda ta informacija, ne postoji kod nas trajni ban, dobio je mozda na nekih 10 godina
posle toga moze slobodno da se vrati da pise dalje :)
Treba imati vremena da se procitaju sva naglabanja,,Ja bas i nemam...Napisao je szgo tako pa sam skapirao da je trajni ban...Nebitno...
Sta se primas mali? Rastu ti sekutici? Nervoza.. :)

jel to pokusaj da me uvredis ili izprovociras?  [facepalm]
niko se ne prima ovde vec ti odgovara na postavljeno pitanje
na sta bi ti trebao da kazes hvala jer si dobio odgovor

ali kapiram te jbg problemi sa tezinom, zena, deca, nervoza... :) mozda svaleri? :D
Odgovorio si postavljanjem pitanja:"ako nisi procitao sto onda postavljas pitanja?" PA reko, mo¾da si nervozan...Na ostala pitanja æu ti odgovoriti kada se vidimo...

nisam nervozan vec je glupo da postavljas pitanja o materiji koju nisi ni procitao nit se potrudio da je razumes, ali ti si neki pravnik pa ne znam sto ja tebi pricam ono sto bi sam vec trebao da znas?
Kakve veze imaju prava i pravnici sa forumom? Lo¹a ti je ta korelacija...  Nije ovaj forum sudska presuda pa da je detaljno prouèavam.Ti si ovo preozbiljno shvatio ili si malo nervozniji po prirodi....
Nisam napisao nigde da nisam proèitao i to si slagao..Nego da nisam sve jer mnogo brate neki kenjaju.... Strane i strane.-..Pa nemam ja 2 sata vremena da bih izvukao neku banalnost, koja bi bila si¾e problema... Video sam ¹ta je szgo napisao i skapirao da je trajni ban.. A ja toh deèka èak i ne zna (banovanog :) ) Samo sam se zaèudio koliko je liberalni MM forum oti¹ao u BJB fazon... I zato sam napisao da ako tako nastavite, biæe kao i na BJB...poluaktivan, smor forum... SVe mrtvaci... Oni aktivni su pobegli..
Tako da opusti se. Tvoj cenjeni forum niko nije napao atomskom bombom.Znam da nije tvoj forum ali se tako pona¹a¹..I posle æe ti biti ¾ao kad ti nekog leta neko zuzne ¹amarèinu, jer si mu pominjao porodicu, ¾enu, aludirao na ¹valeraj a zato ¹to je pomenuo MM forum u negativnom kontestu.....  [doh] Za to se od svakog dobija ¹amar da ti plombe izlete ne drugu stranu... A ti  nastavi---Ne èini¹ sebi pametno..A da ne kucam mnogo na forumu, ja æu ti to objasniti èim te budem video.Jer lak¹e je u¾ivo..Ovo kucanje zamara...Ali stvarno..Imam jaku ¾elju... pa vidimo se na leto...

Zar nisi ti pricao kako je ovo virtuelni svet i kako ti ovo nista ne shvatas ozbiljno i pitao si se kako neko moze da se svadja sa nekim preko foruma tj da se nadrka na nekog preko foruma. A ti sad ovde javno pretis uffu, iako si prvi krenuo sa prozivanjem za visinu itd, a on ti je samo vratio.
U pravu je Njanja bio kad je rekao da smo svi kolektivno otisli u kurac
Ja nisam nikome pretio.Malo si ti pobrkao loncice.Ja mu zelim sve najbolje.Zato i hocu da mu neke stvari pojasnim...A to sto ti vidis pretnju, tvoj je problem...
Edit
Sad vidim: koju visnu? u Srbiji se" mali" naziva neko ko je mladji i neiskusniji...A on nije kepec...
Miljane nema potrebe da mi ili nam potcenjujes inteligenciju. Vecina je shvatila sta si napisao izmedju redova. Mislim da nema potrebe za takvim stvarima ovde. A svima vama koji pretite bih roknuo trajnu bananu pa se cesite! Nisam dosao ovde da citam gomilu sranja i pretnje, nego da se odmorim i zajebavam.

MILJAN

Citat: Kanarinac poslato 25 Decembar, 2013, 21:22
Citat: MILJAN poslato 25 Decembar, 2013, 19:48
Citat: Kanarinac poslato 25 Decembar, 2013, 19:40
Citat: MILJAN poslato 25 Decembar, 2013, 18:53
Citat: UFF poslato 24 Decembar, 2013, 21:10
Citat: MILJAN poslato 24 Decembar, 2013, 17:14
Citat: UFF poslato 24 Decembar, 2013, 02:16
Citat: MILJAN poslato 24 Decembar, 2013, 02:05
Citat: UFF poslato 23 Decembar, 2013, 13:35
Citat: MILJAN poslato 22 Decembar, 2013, 16:31
Citat: UFF poslato 20 Decembar, 2013, 15:18
a mene zvao danas da mi preti  [facepalm]
jbg nisam ni ocekivao nista drugo s'obzirom da sam isto cuo i od njegovog mnooogo dobrog drugara
eto sad mogu zajedno pod ruku pa nek otvore taj novi forum, mozda dodjemo i mi kod njih malo da ih drkamo :)
a za ban ako mu nije nesto jasno nek zove sszgo-a u dubai
Nije mi jasno zasto toliko znacaja pridaje forumu i zasto ga to sve toliko tangira...Deluje mi kao OK lik...Ali ima krace nerve od mene...NIsam sve procitao, zamorno je,....Ali cemu trajni Ban? E to je onda BJB... konacno ste se sveli na njihovu politiku...A taj forum je polu mrtav jer su mnogi clanovi otisli... Opusteno bre...Zima je cudo... Jedino SZGO greje testise na 30C zimi.. :)

ako nisi procitao sto onda postavljas pitanja?
da jesi onda bi znao da nije za trajni ban vec i brisanje profila i da ga uzivo svaki od clanova koji ga negde sretne napusi kurcem za takvo ponasanje na forumu
i nisam video da je sszgo napisao negde da ga je trajno banovao pa ne znam odakle ti onda ta informacija, ne postoji kod nas trajni ban, dobio je mozda na nekih 10 godina
posle toga moze slobodno da se vrati da pise dalje :)
Treba imati vremena da se procitaju sva naglabanja,,Ja bas i nemam...Napisao je szgo tako pa sam skapirao da je trajni ban...Nebitno...
Sta se primas mali? Rastu ti sekutici? Nervoza.. :)

jel to pokusaj da me uvredis ili izprovociras?  [facepalm]
niko se ne prima ovde vec ti odgovara na postavljeno pitanje
na sta bi ti trebao da kazes hvala jer si dobio odgovor

ali kapiram te jbg problemi sa tezinom, zena, deca, nervoza... :) mozda svaleri? :D
Odgovorio si postavljanjem pitanja:"ako nisi procitao sto onda postavljas pitanja?" PA reko, možda si nervozan...Na ostala pitanja ću ti odgovoriti kada se vidimo...

nisam nervozan vec je glupo da postavljas pitanja o materiji koju nisi ni procitao nit se potrudio da je razumes, ali ti si neki pravnik pa ne znam sto ja tebi pricam ono sto bi sam vec trebao da znas?
Kakve veze imaju prava i pravnici sa forumom? Loša ti je ta korelacija...  Nije ovaj forum sudska presuda pa da je detaljno proučavam.Ti si ovo preozbiljno shvatio ili si malo nervozniji po prirodi....
Nisam napisao nigde da nisam pročitao i to si slagao..Nego da nisam sve jer mnogo brate neki kenjaju.... Strane i strane.-..Pa nemam ja 2 sata vremena da bih izvukao neku banalnost, koja bi bila siže problema... Video sam šta je szgo napisao i skapirao da je trajni ban.. A ja toh dečka čak i ne zna (banovanog :) ) Samo sam se začudio koliko je liberalni MM forum otišao u BJB fazon... I zato sam napisao da ako tako nastavite, biće kao i na BJB...poluaktivan, smor forum... SVe mrtvaci... Oni aktivni su pobegli..
Tako da opusti se. Tvoj cenjeni forum niko nije napao atomskom bombom.Znam da nije tvoj forum ali se tako ponašaš..I posle će ti biti žao kad ti nekog leta neko zuzne šamarčinu, jer si mu pominjao porodicu, ženu, aludirao na švaleraj a zato što je pomenuo MM forum u negativnom kontestu.....  [doh] Za to se od svakog dobija šamar da ti plombe izlete ne drugu stranu... A ti  nastavi---Ne činiš sebi pametno..A da ne kucam mnogo na forumu, ja ću ti to objasniti čim te budem video.Jer lakše je uživo..Ovo kucanje zamara...Ali stvarno..Imam jaku želju... pa vidimo se na leto...

Zar nisi ti pricao kako je ovo virtuelni svet i kako ti ovo nista ne shvatas ozbiljno i pitao si se kako neko moze da se svadja sa nekim preko foruma tj da se nadrka na nekog preko foruma. A ti sad ovde javno pretis uffu, iako si prvi krenuo sa prozivanjem za visinu itd, a on ti je samo vratio.
U pravu je Njanja bio kad je rekao da smo svi kolektivno otisli u kurac
Ja nisam nikome pretio.Malo si ti pobrkao loncice.Ja mu zelim sve najbolje.Zato i hocu da mu neke stvari pojasnim...A to sto ti vidis pretnju, tvoj je problem...
Edit
Sad vidim: koju visnu? u Srbiji se" mali" naziva neko ko je mladji i neiskusniji...A on nije kepec...
Miljane nema potrebe da mi ili nam potcenjujes inteligenciju. Vecina je shvatila sta si napisao izmedju redova. Mislim da nema potrebe za takvim stvarima ovde. A svima vama koji pretite bih roknuo trajnu bananu pa se cesite! Nisam dosao ovde da citam gomilu sranja i pretnje, nego da se odmorim i zajebavam.
Ko da je bitno...banana pretnja..ahahahhahaa..lele... Iz kog si ti filma..? Evo, necu da diskutujem vise..Praticu forum samo zbog nekih informacija....
Cave ab homine unius libri

TEEfqd

od kada sam postao clan motomanijaci foruma iz dana u dan ja sam trenirao sve vise i vise. hiljade skelova, hiljade trbusnjaka bezanje u taj neki zdrav razum :D

SSZGO

do daljnjeg zakljucavam ovu temu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Uncle Bob

Citat: DebeliZmaj poslato 27 Decembar, 2013, 21:12
experimenta radi ipak zajebah inspektora :) ...
sve je imao lazni korisnik i fb profil i aktivnu email adresu ...
i clanstvo na josh nekim forumima :)))) ...

Sjebo si Miljana?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM