Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Uncle Bob poslato 22 Decembar, 2013, 23:16
Citat: mareskin poslato 22 Decembar, 2013, 23:03
Citat: DebeliZmaj poslato 22 Decembar, 2013, 22:59
elem ja samo rekoh da je skroz cool biti papuchar ;)


Ne zebu noge ;D

Iskusno,iskusno. ;D

Gde si video da neko nosi Kosmodisk bez papuèa?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

aleksandar-iskander-skender

Djuradj Kastriotic, iz porodice nizih plemica u Srbiji....pokatolicen pod prisilom kako bi dobio pomoc svete stolice....

Ime Skender je izvedenica od Aleksandros (na grckom zastinik ljudi) koju arapski narodi svedose na Iskander a Sipci na Skender....

da ne kenjamo o istoriji....Skenderbeg je bio vrhunski konjak u  vreme alabnskog komunizma.....sada je rubinov stari vinjak bolji...a rubinov vinjak je kurac za francuske konjake....time bih zakljucio moje izlaganje...

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Mislio sam da je skender od Skadar...:D Poslednji koji sam pio datirao je iz ranih 80-ih...:D

ЯЭВОЛУТИОН

recimo da je valjao do 85 ili 86.....posle toga djoka.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

neskez

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Decembar, 2013, 09:45
aleksandar-iskander-skender

Djuradj Kastriotic, iz porodice nizih plemica u Srbiji....pokatolicen pod prisilom kako bi dobio pomoc svete stolice....

Ime Skender je izvedenica od Aleksandros (na grckom zastinik ljudi) koju arapski narodi svedose na Iskander a Sipci na Skender....

da ne kenjamo o istoriji....Skenderbeg je bio vrhunski konjak u  vreme alabnskog komunizma.....sada je rubinov stari vinjak bolji...a rubinov vinjak je kurac za francuske konjake....time bih zakljucio moje izlaganje...
[klanjam_se]
Jel' vidis Lazicu sa kakvim se predznanjem ide u kafanu ?


Major


zmiya

Roze je za devojèice..
A plava za deèake..

CBRR1

skender je i sada vrh,ali ako imate nekoga da vam salje pravi a ne onaj sa Kosova sto se pravi po podrumima...meni drugar donosi  i isti je kso i uvek,cale nema problema ali ja imam averziju ka tom picu zato sto je shciperi...ali ruku na srce odlicno je ali odlicno...moj recept paprike u pavlaci naseckati za meze uz konjak dok se pece rostilj :)

ЯЭВОЛУТИОН

Ne bih da se nadjes uvredjenim.....ALI BRE SELJACINO IZ BORCE.....Konjak je digestiv a ne aperitiv....pije se nakon dobre klope a ne pre dobre klope...

http://en.wikipedia.org/wiki/Ap%C3%A9ritif_and_digestif
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

ma sta me boli kurac ko jos pije rakijestinu posle jela....ti kao pijes SELJACINO SA ORLOVACE pijes kurac...

bucko

Citat: neskez poslato 23 Decembar, 2013, 10:02
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Decembar, 2013, 09:45
aleksandar-iskander-skender

Djuradj Kastriotic, iz porodice nizih plemica u Srbiji....pokatolicen pod prisilom kako bi dobio pomoc svete stolice....

Ime Skender je izvedenica od Aleksandros (na grckom zastinik ljudi) koju arapski narodi svedose na Iskander a Sipci na Skender....

da ne kenjamo o istoriji....Skenderbeg je bio vrhunski konjak u  vreme alabnskog komunizma.....sada je rubinov stari vinjak bolji...a rubinov vinjak je kurac za francuske konjake....time bih zakljucio moje izlaganje...
[klanjam_se]
Jel' vidis Lazicu sa kakvim se predznanjem ide u kafanu ?


Sta ti je iskustvo! Wikiliks je mala beba.

Major


Major

Citat: mali_zmaj poslato 22 Decembar, 2013, 22:06
ubio me bog ako ja sta razumijem ,ovaj CTX se kao ne¹to iznapu¹avao sa boky boy_em. odjednom,pa i  neki panduri se spominju,ajd vi to lijepo meni objasnite da ne ¾ivim u ne znanju!! jel nakva interna zajebancija il je za crvenog bana!?  ;)

Sve to treba u bullshit da ide i resen problem ;)

UFF

Citat: MILJAN poslato 22 Decembar, 2013, 16:31
Citat: UFF poslato 20 Decembar, 2013, 15:18
a mene zvao danas da mi preti  [facepalm]
jbg nisam ni ocekivao nista drugo s'obzirom da sam isto cuo i od njegovog mnooogo dobrog drugara
eto sad mogu zajedno pod ruku pa nek otvore taj novi forum, mozda dodjemo i mi kod njih malo da ih drkamo :)
a za ban ako mu nije nesto jasno nek zove sszgo-a u dubai
Nije mi jasno zasto toliko znacaja pridaje forumu i zasto ga to sve toliko tangira...Deluje mi kao OK lik...Ali ima krace nerve od mene...NIsam sve procitao, zamorno je,....Ali cemu trajni Ban? E to je onda BJB... konacno ste se sveli na njihovu politiku...A taj forum je polu mrtav jer su mnogi clanovi otisli... Opusteno bre...Zima je cudo... Jedino SZGO greje testise na 30C zimi.. :)

ako nisi procitao sto onda postavljas pitanja?
da jesi onda bi znao da nije za trajni ban vec i brisanje profila i da ga uzivo svaki od clanova koji ga negde sretne napusi kurcem za takvo ponasanje na forumu
i nisam video da je sszgo napisao negde da ga je trajno banovao pa ne znam odakle ti onda ta informacija, ne postoji kod nas trajni ban, dobio je mozda na nekih 10 godina
posle toga moze slobodno da se vrati da pise dalje :)

Major

 :o :o :o

Nego cini li se ili je forum dosta mirniji  [zvizdi]

Hurricane

..sasvim prirodno

99% èlanova nema ni sa kim problema,

i nije zbog liènih problema uèlanjeno na forum,

veæ uglavnom zbog lepog dru¾enja, æaskanja o motorima i jo¹ nekim sporednim stvarima u na¹im ¾ivotima..


Uncle Bob

Citat: Major poslato 23 Decembar, 2013, 13:56
:o :o :o

Nego cini li se ili je forum dosta mirniji  [zvizdi]
O¹ da podgrejemo atmosferu.? ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major

Nema potrebe. Sasvim je u redu :)

Uncle Bob

Citat: Major poslato 23 Decembar, 2013, 14:27
Nema potrebe. Sasvim je u redu :)
Eto vidi¹ na¹ali¹ se i najebe¹. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic