Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

enduro ctx

Citat: Uncle Bob poslato 22 Decembar, 2013, 21:30
Citat: enduro ctx poslato 22 Decembar, 2013, 21:07
OKYBOY
Vikend bajker
***
Na mre¾i Na mre¾i

Motor:
Kawasaki Ninja ZX11
Facebook: Poseti
Poruke: 1009


...samo prave mudonje voze Ninje...


Pogledaj profil  Privatna poruka (Na mre¾i)
Odg: (Nema teme)
« Za: enduro ctx poslato: 21 Decembar, 2013, 14:34 »
Odgovori sa citatom  Odgovor  Ukloni ovu poruku 
dodji molim te some mali zvalavi,odavno nisam nikoga vezivao za radijator u 29-tom...dodji da vidis kako bije beogradska policija majmune mali.hoces broj telefona da se javis?neznas sa kim se kacis
Malo je kurtonski objavljivati p.p. inaèe ¹to bi bile p.p.? Isti si kao neki nego neæu da imenujem oti¹o je sarmu probo nije.


Na pogresnu se adresu obracas ...prvi je Boki pp objavio javno.I da skratimo ovu agoniju ....ovde ocete da se zajebavate i da ga nabijate a ja kad se zajebavam....recimo Bokiju sam reko cu napravim cevape od njega dobijam ozbiljne pretnje....jbl ga kako da se postavim.
          Njanja mi kaze da ste svi u stvari ok i da je treba da iskuliram sve ovo napusavanje i pretnje jer je valjda to vrsta inicijacije za prijem u mm.Pa ako je tako ajde istovarite se jos kolko  moze iznapusite me do kraja pa da zavrsimo sa tim. A samo sam pitao za razliku izmedju dva motora.
         

clutch&brake

Aj dodji onda do mene da ti ga istovarim i da zavrisimo :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Uncle Bob

Citat: enduro ctx poslato 22 Decembar, 2013, 21:36
Citat: Uncle Bob poslato 22 Decembar, 2013, 21:30
Citat: enduro ctx poslato 22 Decembar, 2013, 21:07
OKYBOY
Vikend bajker
***
Na mre¾i Na mre¾i

Motor:
Kawasaki Ninja ZX11
Facebook: Poseti
Poruke: 1009


...samo prave mudonje voze Ninje...


Pogledaj profil  Privatna poruka (Na mre¾i)
Odg: (Nema teme)
« Za: enduro ctx poslato: 21 Decembar, 2013, 14:34 »
Odgovori sa citatom  Odgovor  Ukloni ovu poruku 
dodji molim te some mali zvalavi,odavno nisam nikoga vezivao za radijator u 29-tom...dodji da vidis kako bije beogradska policija majmune mali.hoces broj telefona da se javis?neznas sa kim se kacis
Malo je kurtonski objavljivati p.p. inaèe ¹to bi bile p.p.? Isti si kao neki nego neæu da imenujem oti¹o je sarmu probo nije.


Na pogresnu se adresu obracas ...prvi je Boki pp objavio javno.I da skratimo ovu agoniju ....ovde ocete da se zajebavate i da ga nabijate a ja kad se zajebavam....recimo Bokiju sam reko cu napravim cevape od njega dobijam ozbiljne pretnje....jbl ga kako da se postavim.
          Njanja mi kaze da ste svi u stvari ok i da je treba da iskuliram sve ovo napusavanje i pretnje jer je valjda to vrsta inicijacije za prijem u mm.Pa ako je tako ajde istovarite se jos kolko  moze iznapusite me do kraja pa da zavrsimo sa tim. A samo sam pitao za razliku izmedju dva motora.
         
Jeste i kad su ti ljudi dobronamerno dali odgovore poèeo si da tovari¹ a bar ja neæu da te napu¹avam skoro sam zavr¹io terapiju pa ne bih jo¹ jedan krug. [panic] a i bilo bi skroz u redu da se izvini¹ ljudima koje si u zna¹ veæ èije ime izvreðao pa da idemo dalje duga je zima.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

enduro ctx

Pa aj ako ti cini zadovoljstvo,mada ne znam da li ce ctx da upali. [rofl]

enduro ctx

Citat: Uncle Bob poslato 22 Decembar, 2013, 21:41
Citat: enduro ctx poslato 22 Decembar, 2013, 21:36
Citat: Uncle Bob poslato 22 Decembar, 2013, 21:30
Citat: enduro ctx poslato 22 Decembar, 2013, 21:07
OKYBOY
Vikend bajker
***
Na mre¾i Na mre¾i

Motor:
Kawasaki Ninja ZX11
Facebook: Poseti
Poruke: 1009


...samo prave mudonje voze Ninje...


Pogledaj profil  Privatna poruka (Na mre¾i)
Odg: (Nema teme)
« Za: enduro ctx poslato: 21 Decembar, 2013, 14:34 »
Odgovori sa citatom  Odgovor  Ukloni ovu poruku 
dodji molim te some mali zvalavi,odavno nisam nikoga vezivao za radijator u 29-tom...dodji da vidis kako bije beogradska policija majmune mali.hoces broj telefona da se javis?neznas sa kim se kacis
Malo je kurtonski objavljivati p.p. inaèe ¹to bi bile p.p.? Isti si kao neki nego neæu da imenujem oti¹o je sarmu probo nije.


Na pogresnu se adresu obracas ...prvi je Boki pp objavio javno.I da skratimo ovu agoniju ....ovde ocete da se zajebavate i da ga nabijate a ja kad se zajebavam....recimo Bokiju sam reko cu napravim cevape od njega dobijam ozbiljne pretnje....jbl ga kako da se postavim.
          Njanja mi kaze da ste svi u stvari ok i da je treba da iskuliram sve ovo napusavanje i pretnje jer je valjda to vrsta inicijacije za prijem u mm.Pa ako je tako ajde istovarite se jos kolko  moze iznapusite me do kraja pa da zavrsimo sa tim. A samo sam pitao za razliku izmedju dva motora.
         
Jeste i kad su ti ljudi dobronamerno dali odgovore poèeo si da tovari¹ a bar ja neæu da te napu¹avam skoro sam zavr¹io terapiju pa ne bih jo¹ jedan krug. [panic] a i bilo bi skroz u redu da se izvini¹ ljudima koje si u zna¹ veæ èije ime izvreðao pa da idemo dalje duga je zima.


Aj da probam mada ne znam kako ce da zvuci i ilma li logike.
         Evo izvinjavam se Borisi sto mi je dao kurac kao kit.
         Izvinjavam se CBR sto mi je caleta nazvao debilom ili bolidom.
         Njanji da se izvinim sto je me je iznapusio najgore a da ga nisam pomenuo uopste ,,,Njanja slobodno mozes kadd oces da me iznapusis opusteno ako je takav fazon ovde.
         Boki boju necu da se izvinem jer mi je pretio i nije ukapirao salu....pa ako se izvine on meni i ja cu njemu.A i ne volim policajce.
         P.S. i obavestite me kad ce da prodje period inicijacije da mogu i ja nekog da iznapusavam opusteno,nije mi to stil ali ako se mora prilagodicu se.
         P.S.S. Ozbiljno sam mislio da kad kupi R a sve pozovem na druzenje u Ks na jagnjetinu .
       

mali_zmaj

hahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahhaahahhahahahahahahahahahahahahhahaha
janpi sam kao niko,ja i kum skand¾ijali nekog albanskog konjaka skenderbeg,znaci fla¹u,pomeli,i jebem im sunce velikoalbansko nije im lo¹ konjak!!  znaèi ako ¹ta budem srao na forumu ima da se pravdam na alkoholiziranost i navelikoalbansku pretenziju na na¹u nevinost i demokraciju!!!!    [rofl]    [plazi_se_2]   [cheers]
jin-jang

Gvozden


Uncle Bob

Citat: enduro ctx poslato 22 Decembar, 2013, 21:52
Citat: Uncle Bob poslato 22 Decembar, 2013, 21:41
Citat: enduro ctx poslato 22 Decembar, 2013, 21:36
Citat: Uncle Bob poslato 22 Decembar, 2013, 21:30
Citat: enduro ctx poslato 22 Decembar, 2013, 21:07
OKYBOY
Vikend bajker
***
Na mre¾i Na mre¾i

Motor:
Kawasaki Ninja ZX11
Facebook: Poseti
Poruke: 1009


...samo prave mudonje voze Ninje...


Pogledaj profil  Privatna poruka (Na mre¾i)
Odg: (Nema teme)
« Za: enduro ctx poslato: 21 Decembar, 2013, 14:34 »
Odgovori sa citatom  Odgovor  Ukloni ovu poruku 
dodji molim te some mali zvalavi,odavno nisam nikoga vezivao za radijator u 29-tom...dodji da vidis kako bije beogradska policija majmune mali.hoces broj telefona da se javis?neznas sa kim se kacis
Malo je kurtonski objavljivati p.p. inaèe ¹to bi bile p.p.? Isti si kao neki nego neæu da imenujem oti¹o je sarmu probo nije.


Na pogresnu se adresu obracas ...prvi je Boki pp objavio javno.I da skratimo ovu agoniju ....ovde ocete da se zajebavate i da ga nabijate a ja kad se zajebavam....recimo Bokiju sam reko cu napravim cevape od njega dobijam ozbiljne pretnje....jbl ga kako da se postavim.
          Njanja mi kaze da ste svi u stvari ok i da je treba da iskuliram sve ovo napusavanje i pretnje jer je valjda to vrsta inicijacije za prijem u mm.Pa ako je tako ajde istovarite se jos kolko  moze iznapusite me do kraja pa da zavrsimo sa tim. A samo sam pitao za razliku izmedju dva motora.
         
Jeste i kad su ti ljudi dobronamerno dali odgovore poèeo si da tovari¹ a bar ja neæu da te napu¹avam skoro sam zavr¹io terapiju pa ne bih jo¹ jedan krug. [panic] a i bilo bi skroz u redu da se izvini¹ ljudima koje si u zna¹ veæ èije ime izvreðao pa da idemo dalje duga je zima.


Aj da probam mada ne znam kako ce da zvuci i ilma li logike.
         Evo izvinjavam se Borisi sto mi je dao kurac kao kit.
         Izvinjavam se CBR sto mi je caleta nazvao debilom ili bolidom.
         Njanji da se izvinim sto je me je iznapusio najgore a da ga nisam pomenuo uopste ,,,Njanja slobodno mozes kadd oces da me iznapusis opusteno ako je takav fazon ovde.
         Boki boju necu da se izvinem jer mi je pretio i nije ukapirao salu....pa ako se izvine on meni i ja cu njemu.A i ne volim policajce.
         P.S. i obavestite me kad ce da prodje period inicijacije da mogu i ja nekog da iznapusavam opusteno,nije mi to stil ali ako se mora prilagodicu se.
         P.S.S. Ozbiljno sam mislio da kad kupi R a sve pozovem na druzenje u Ks na jagnjetinu .
       
Na Jagnjetinu samo ako doka¾e¹ da nije lajala pre klanja. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mali_zmaj

ubio me bog ako ja sta razumijem ,ovaj CTX se kao ne¹to iznapu¹avao sa boky boy_em. odjednom,pa i  neki panduri se spominju,ajd vi to lijepo meni objasnite da ne ¾ivim u ne znanju!! jel nakva interna zajebancija il je za crvenog bana!?  ;)
jin-jang

DebeliZmaj

skenderbeg .. .sjajno pitje :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

uuuuu zmaju,veliki,znaèi da mi ¾ena nije poslala par preteæih poruka po¹to sam odsutan danas od dva sata popodne oti¹lo bi to u piz.du mat....u ,jedva sam se dogegao do kuæe,sreæom kum blizu!"!!  :))
jin-jang

DebeliZmaj

:) ... vidish kako nije loshe biti papucha .. ja to uvek pricham ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

uuu kolega zmaju puniji,sve ti je to maè sa dvije o¹trice!!! ili poslu¹a¹ ¾enu pa doðe¹ kuæi poluodjavljen ili je ne poslu¹a¹ pa se ne sjeæa¹ dobar dio dana i razmi¹lja¹ gdje su ¾ena i djeca i ¹ta sam je to srao sinoæ i za¹to me glava boli i za¹to je ova tava ulubljena u ðubretu!! pa ti sad vidi hoæe¹ li se ¾eniti!!?!
jin-jang

DebeliZmaj

elem ja samo rekoh da je skroz cool biti papuchar ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

jin-jang

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 22 Decembar, 2013, 22:59
elem ja samo rekoh da je skroz cool biti papuchar ;)


Ne zebu noge ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 22 Decembar, 2013, 21:53
hahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahhaahahhahahahahahahahahahahahahhahaha
janpi sam kao niko,ja i kum skand¾ijali nekog albanskog konjaka skenderbeg,znaci fla¹u,pomeli,i jebem im sunce velikoalbansko nije im lo¹ konjak!!  znaèi ako ¹ta budem srao na forumu ima da se pravdam na alkoholiziranost i navelikoalbansku pretenziju na na¹u nevinost i demokraciju!!!!    [rofl]    [plazi_se_2]   [cheers]
Tek sad si upoznao skender bega, pa on je odvajkada bio veliki prijatelj Srba, ima èak i ulicu na sred Doræola...:D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell