Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

 a vi imate panca na fb?? stvarnooo????? svastaaaaaa
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!



zmiya

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Decembar, 2013, 22:04
jel mogu ja da peglam a nemam FB

Ko ima slike neka po¹alje,kreiramo æelavcu profil..

ЯЭВОЛУТИОН

ma napases mi se doticnih iz profila....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

A tek kaad ti dodam prijatelje..

con3

Uff-u je jedino ostalo da se obrati u DZZA

BOKYBOY

... i sexualno opredeljenje ( intrested in ) ...hehehe... ;D

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Havarisan

sutra idem malo da se provozam motorom  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

dzimika

Citat: zmiya poslato 20 Decembar, 2013, 23:10
A tek kaad ti dodam prijatelje..

mogao bi stvarno da mu napravis :D ako nista drugo kao reklamu za servis :D

balcan girl

i dodas sve nas za prijatelje tamo al njemu ne das sifru od profilaaaa :D :D da moze samo da gleda sta mu zvrljamo tamooo :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

gubi smisao ako ne gledam...zar ne....a necu gledati kako god.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

stavish da se profil ne vidi ako mu nisi u listi ...
i onda kachish njegove slike ...:))) tagujesh gde je bio ... :)))))
:))))))0 ....

nego ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zmiya

Otvoriæemo ovde temu: Novosti sa Freza fb profila..

clutch&brake

Samo otvorite celavom fb nalog... pa cemo da cekamo motore da servisira po mesec dana...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

CBRR1

ctx ili ko je vec,krajnje si iritantan,mnogo se razumes ti i za zadnje zube i tuki palac...aj kad kupis nesto baci slike i to je to...u klasi 600 najlepsi je gsxr a najbrza kawa kad je sateras u 20soma obrtaja...a litra sve je to isti rac neces iskoristiti ni 15 posto njenog kapaciteta jer si klasicni teletabis....

BOKYBOY

Citat: CBRR1 poslato 21 Decembar, 2013, 11:58
ctx ili ko je vec,krajnje si iritantan,mnogo se razumes ti i za zadnje zube i tuki palac...aj kad kupis nesto baci slike i to je to...u klasi 600 najlepsi je gsxr a najbrza kawa kad je sateras u 20soma obrtaja...a litra sve je to isti rac neces iskoristiti ni 15 posto njenog kapaciteta jer si klasicni teletabis....

... [dobarpost]...a ko izmisli ovo dugme ''ignorisi korisnika'' pozlatio mu se...(motor)

metarex

Citat: enduro ctx poslato 20 Decembar, 2013, 22:21
Citat: metarex poslato 20 Decembar, 2013, 21:24
Citat: enduro ctx poslato 20 Decembar, 2013, 20:21
  @ con 3 aj tebi da odgovorim posto si kulturan i fin na pitanje zasto Jamaha.
               Pa vizuelno mi je R 6 daleko najlepsi od svih erova a i uopste je Jamaha najzastupljenija kod nas od svih brendova,mada licno ne  bi imao nista ni protiv Suzane recimo gsx 750....koji mi se cini kao neki kompromis izmedju 600 i 1000.
               Vecinu ovde brine da li cu ja umeti da se snadjem sa R om pogotovu sa hiljadarkom.o nije tema niti sam bilo koga pitao za savet,licno mislim da mogu da ga kontrolisem jer nisam dileja da ga zabodem do daske pa sta mi bog da,mozes se skrljati i sa copero, ako si budala .
              E sad ako bi postojao neki kit da se doda sestotki to bi bila prava stvar ,da se na taj nacin pojaca za neki konjic to bi bilo ono pravo.....u svakom slucaju zima mi je za razmisljanje ,konsultacije i guglovanje i forumasenje.....

ok kad si mudonja [klanjam_se] mozes da zamenis/stavis bolju tecnu kompresiju. neko je vec u ovoj temi pisao o tome. najbolje bi bilo da se obratis revoluciji da ti to on potanko objasni. jbg majstor covek, zna sigurno vise od svih nas ovde. mislim da je i uff resto budzio... ja sam hteo da u svoje lomine sipam al izgleda da je to samo za novije generacije motora. moj ima samo 90 konjica iz 850 kuba...

6ica ti je bolji izbor jer koliko vidim, volis da vozis po krivinama a ona je kraca i agresivnija u krivinama od iljadarke. iljadarka je dobra za na autoput da je cepas 200 290...

                    To za kompresiju ne znam da ali sam cuo da moze da se nazad stavi 2 zuba vise i da i da se dobije bolji start i ubrzanje ...posto me ionako ne interesuje neke krajnje brzine.

dva zuba su ti malo. stavis 6+ pozadi i 3- napred i da te bog vidi. ako jos i kompresiju promenis... top speed ti pada al zato ubrzava ko metak. obrtni momenat ti raste ne nekih 688nm (pomnozis originalni sa 6 pa to puta 0,3 kod r6) i to je onda baba roga
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

metarex

Citat: Bori¹a poslato 20 Decembar, 2013, 22:13
Citat: enduro ctx poslato 20 Decembar, 2013, 20:21
E sad ako bi postojao neki kit da se doda sestotki


evo ti najbolji

borisa sto zajebavas coveka??? to nije lepo. njegova je odluka sta ce da kupi i koliko ce to da budzi. nemo si zavistan. mi smo tu da coveku pomognemo da se odluci a ne da mu odmazemo. aj sad da se lepo izvines [bejzbolka] da nebi bilo [prebicute]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo