Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin


Da li je neko shvatio za¹to je "mihajlo bg" napisao onu poruku?
Nisam video da ga je neko provocirao.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 20 Decembar, 2013, 20:28

Da li je neko shvatio za¹to je "mihajlo bg" napisao onu poruku?
Nisam video da ga je neko provocirao.

[neampojma]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Hurricane

...valjda zbog one akcije..
jbga nemamo svi isti prag tolerancije...

mareskin

Citat: hurricane poslato 20 Decembar, 2013, 20:31
...valjda zbog one akcije..
jbga nemamo svi isti prag tolerancije...

Tolerancije na ¹ta?
Niko mu ni¹ta nije rekao tj. ja nisam video.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

valjda mu smeta sto ljude akcija ne zanima
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hurricane

..mo¾da op¹ti utisak, bem li ga..

mareskin

#4866
Citat: DebeliZmaj poslato 20 Decembar, 2013, 20:42
valjda mu smeta sto ljude akcija ne zanima


Novac je uplaćivan.
Kako je stekao taj utisak?

P.S. Sad sam pogledao.
Tema za pomoć je otvorena "17 Decembar, 2013, 22:54". Ja sam je video sutradan 18. decembra. Danas je 20. decembar to su realno 2 dana od kojih je sve eskaliralo do nebesa.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

mihajlo je revoltiran jer nema potpune informacije i reagovao je na pancovo pljuvanje na fb po forumu i skoro svim ljudima na njemu
to je jos juce popodne

Hurricane

..evo jedna pegla za FB

[povracanje]

krsta63

Decko, a sto ne kupis prvo opremu za motor. Dobru, najbolju ako ti nije lova problem.
Uvek gnjavim starim pricicama. 83. drug kupi novog MZ-a. Bio je tada oko 1700 maraka. I kupi kacigu, odelo, cizme, rukavice, Metzeler gume za jos toliko para. Svi se smejali. Kao mogao je da kupi veci motor, jebes opremu. Posle 5000 km nocu, po kisi, bez milosti ugradi MZ-a u Zastavu 101 koja se ugasila u vecoj bari. Pod punim gasom utera motor do zadnjeg sedista. Bilans, 101 na otpad, MZ na otpad, drug... eno ga, trenutno u Kanadi, ziv i zdrav.

metarex

Citat: enduro ctx poslato 20 Decembar, 2013, 20:21
  @ con 3 aj tebi da odgovorim posto si kulturan i fin na pitanje zasto Jamaha.
               Pa vizuelno mi je R 6 daleko najlepsi od svih erova a i uopste je Jamaha najzastupljenija kod nas od svih brendova,mada licno ne  bi imao nista ni protiv Suzane recimo gsx 750....koji mi se cini kao neki kompromis izmedju 600 i 1000.
               Vecinu ovde brine da li cu ja umeti da se snadjem sa R om pogotovu sa hiljadarkom.o nije tema niti sam bilo koga pitao za savet,licno mislim da mogu da ga kontrolisem jer nisam dileja da ga zabodem do daske pa sta mi bog da,mozes se skrljati i sa copero, ako si budala .
              E sad ako bi postojao neki kit da se doda sestotki to bi bila prava stvar ,da se na taj nacin pojaca za neki konjic to bi bilo ono pravo.....u svakom slucaju zima mi je za razmisljanje ,konsultacije i guglovanje i forumasenje.....

ok kad si mudonja [klanjam_se] mozes da zamenis/stavis bolju tecnu kompresiju. neko je vec u ovoj temi pisao o tome. najbolje bi bilo da se obratis revoluciji da ti to on potanko objasni. jbg majstor covek, zna sigurno vise od svih nas ovde. mislim da je i uff resto budzio... ja sam hteo da u svoje lomine sipam al izgleda da je to samo za novije generacije motora. moj ima samo 90 konjica iz 850 kuba...

6ica ti je bolji izbor jer koliko vidim, volis da vozis po krivinama a ona je kraca i agresivnija u krivinama od iljadarke. iljadarka je dobra za na autoput da je cepas 200 290...
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Bori¹a

hahaahah tako sam ja slatko pricao za 450mx motor... kao sta je to samo 60ks i 450cc to je bicikla..
kad sam seo bilo je 'bezte noge bicete posrane'

regoda

a ¹to neko od admina ne provjeri IP adresu da vidimo ko nas ovde lo¾i ? :)

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

BOKYBOY

Citat: enduro ctx poslato 20 Decembar, 2013, 20:21
 @ con 3 aj tebi da odgovorim posto si kulturan i fin na pitanje zasto Jamaha.
              Pa vizuelno mi je R 6 daleko najlepsi od svih erova a i uopste je Jamaha najzastupljenija kod nas od svih brendova,mada licno ne  bi imao nista ni protiv Suzane recimo gsx 750....koji mi se cini kao neki kompromis izmedju 600 i 1000.
              Vecinu ovde brine da li cu ja umeti da se snadjem sa R om pogotovu sa hiljadarkom.o nije tema niti sam bilo koga pitao za savet,licno mislim da mogu da ga kontrolisem jer nisam dileja da ga zabodem do daske pa sta mi bog da,mozes se skrljati i sa copero, ako si budala .
            E sad ako bi postojao neki kit da se doda sestotki to bi bila prava stvar ,da se na taj nacin pojaca za neki konjic to bi bilo ono pravo.....u svakom slucaju zima mi je za razmisljanje ,konsultacije i guglovanje i forumasenje.....

[facepalm] [facepalm] [facepalm]

ne...ne...odustajem...ne mogu vise ovo da citam...previse je za mene  [samoubistvo] ....dzaba  mi klincu govorimo  [blahblah]...decko,neka ti je Bog u pomoci  [pop] ...odlazim iz ove teme... [offtopic] ...ovo je tema za bulshit...

ЯЭВОЛУТИОН

jel mogu ja da peglam a nemam FB
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

Citat: enduro ctx poslato 20 Decembar, 2013, 20:21
E sad ako bi postojao neki kit da se doda sestotki


evo ti najbolji

enduro ctx

Citat: Bori¹a poslato 20 Decembar, 2013, 22:13
Citat: enduro ctx poslato 20 Decembar, 2013, 20:21
E sad ako bi postojao neki kit da se doda sestotki


evo ti najbolji

To da das mami da se igra a ovo je moto forum i tema je r 6 vs r 1.

enduro ctx

Citat: metarex poslato 20 Decembar, 2013, 21:24
Citat: enduro ctx poslato 20 Decembar, 2013, 20:21
  @ con 3 aj tebi da odgovorim posto si kulturan i fin na pitanje zasto Jamaha.
               Pa vizuelno mi je R 6 daleko najlepsi od svih erova a i uopste je Jamaha najzastupljenija kod nas od svih brendova,mada licno ne  bi imao nista ni protiv Suzane recimo gsx 750....koji mi se cini kao neki kompromis izmedju 600 i 1000.
               Vecinu ovde brine da li cu ja umeti da se snadjem sa R om pogotovu sa hiljadarkom.o nije tema niti sam bilo koga pitao za savet,licno mislim da mogu da ga kontrolisem jer nisam dileja da ga zabodem do daske pa sta mi bog da,mozes se skrljati i sa copero, ako si budala .
              E sad ako bi postojao neki kit da se doda sestotki to bi bila prava stvar ,da se na taj nacin pojaca za neki konjic to bi bilo ono pravo.....u svakom slucaju zima mi je za razmisljanje ,konsultacije i guglovanje i forumasenje.....

ok kad si mudonja [klanjam_se] mozes da zamenis/stavis bolju tecnu kompresiju. neko je vec u ovoj temi pisao o tome. najbolje bi bilo da se obratis revoluciji da ti to on potanko objasni. jbg majstor covek, zna sigurno vise od svih nas ovde. mislim da je i uff resto budzio... ja sam hteo da u svoje lomine sipam al izgleda da je to samo za novije generacije motora. moj ima samo 90 konjica iz 850 kuba...

6ica ti je bolji izbor jer koliko vidim, volis da vozis po krivinama a ona je kraca i agresivnija u krivinama od iljadarke. iljadarka je dobra za na autoput da je cepas 200 290...

                    To za kompresiju ne znam da ali sam cuo da moze da se nazad stavi 2 zuba vise i da i da se dobije bolji start i ubrzanje ...posto me ionako ne interesuje neke krajnje brzine.

eclipse4