Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Cekaj, ja ispade na kraju, Kengurova bitch, u stvari njegova mladja baba ali u isto vreme i keva koje je on preneo picajzle i triper??? I na sve to sam IZGUBLJEN U PORODILISTU!!!  [rofl] [rofl]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mali_zmaj

dvaput izgubljen!!  ;)
jin-jang

balcan girl

pa zar to nije prava meksicko-brazilska-spansko-indijsko-turska serija?? ja mislim da smo sve ispunili :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY

...sad jos da ukapira da je sam sebi majka i to je to...kraj serije... [vatromet]

balcan girl

pa to ne moze odmaaah :D mora da bude bar 3567890 epizoda da bi to shvatio :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY

Citat: balcan girl poslato 17 Decembar, 2013, 20:31
pa to ne moze odmaaah :D mora da bude bar 3567890 epizoda da bi to shvatio :D :D

...da...da...u pravu si...ne valja odmah,u prvih 10.000 ep.... ;D

UFF


zmiya


UFF


balcan girl

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa slow loris aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa steta sto ne moze da se cuva kao kucni ljubimaaac :D mnogo bi volela da imam jednog preslatki suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt

sto se ovaj mrsti.vidi kolka jaja ima

ЯЭВОЛУТИОН

balkan bi zbog toga da ga koristi kao kucnog ....hmmm...ljubmca...da pristedi na baterijama...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major


Kengur

Vidi stvarno kolka muda kod kengura :)

Major

Citat: Kengur poslato 18 Decembar, 2013, 11:58
Vidi stvarno kolka muda kod kengura :)

Ti si onda neki izrod ;D

balcan girl

aman bre pa da setam sa dambom ne bi nas razlikovali u picku materinu :D :D neeeeeee, hocu slow lorisaaaa :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

A ¹to ne mogu da se èuvaju kao kuæni ljubimci...?

Major

Citat: Laziæ poslato 18 Decembar, 2013, 13:10
A ¹to ne mogu da se èuvaju kao kuæni ljubimci...?

Ovo je jedan od dobrih razloga:

They are venomous – the only primate to be so – and are known as the ‘jungle gremlins’ because of their benign appearance coupled with a flesh-rotting poison, which can be fatal to humans.

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2089550/YouTube-sensation-slow-loris-look-adorable-kill-humans.html#ixzz2npAYaaRs