Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

pa spominjao se afganistan......u konotaciji sa april...i jos stosta....,da sad ne trazim posto mi je trebao
sat vremena da se procitaju sranja u bullshit temi,al i ja se nerviram bezveze pa ovo je tema za sranja!!!   [ludak]
jin-jang

DebeliZmaj

afagnistan ?:) .. neshto sam propustio ...
da se nije odselila ili udala tamo ...
halal joj bila udaja ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

jebiga zmaju nisi sve citao... da ne kenjam vise,neda mi se!! citajte sest strana u nazad pa cete da naidjete i na ta sranja!!
jin-jang

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

CBRR1

ujko bob i pljuvacine su bile,onda sam ja panca ispravio kad koje slovo prelazi iz zezanja pa je on dodao citate pa sam ga zezao ispod avatara da ima pravopisnu gresku i hgtc se javio u vezi pravopisa i sada mi veliki srbi pljujemo na nacionalnoj osnovi na april... wtf bre...a ti debeli zmaju ne kenjaj vise smorio si!

DebeliZmaj

sta je sad problem ... vidish kako uchimo strane
rechi ... ;) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

mozda si u pravu nemam pojma,al svasta je napisano,i uglavnom me nerviraju preseravanja koja su iz godine u godinu sve veca kako se minus napolju pojacava....,u svakoj temi neko nekog napusava,pljuje,pocelo je i sa psovkama..,jebote CBRR1 pa tog nije bilo kad sam se ja upisao u ovaj razred,a kamoli iznosenja licnih stvari i prljavog vesa,mislim svakako da je prednost da nismo ustogljeni i poslovicno neosjetljivi kao na nekim forumima,al jebiga pocelo se pljuvati ozbiljno...,al kao sto sam jednom rekao poznajete se licno barem vi oko i u BG u,pa valjda vam je mozda to i normalno...,jebiga meni nije!! i nisam ja neki kulturni cikica,al brate nervira me....,ja ovo u neku ruku,ovaj forum dozivljavam kao neki vid porodice!!
jin-jang

CBRR1

mali zmaju slazem se sa tobom,ovo nije normalno pljuvacine i pljuvacine,i na forumu a i van njega,promenili se ljudi valjda ova kriza pa svi u kurcu i ponasaju se kako ne treba...

UFF

Citat: mali_zmaj poslato 16 Decembar, 2013, 21:55
mozda si u pravu nemam pojma,al svasta je napisano,i uglavnom me nerviraju preseravanja koja su iz godine u godinu sve veca kako se minus napolju pojacava....,u svakoj temi neko nekog napusava,pljuje,pocelo je i sa psovkama..,jebote CBRR1 pa tog nije bilo kad sam se ja upisao u ovaj razred,a kamoli iznosenja licnih stvari i prljavog vesa,mislim svakako da je prednost da nismo ustogljeni i poslovicno neosjetljivi kao na nekim forumima,al jebiga pocelo se pljuvati ozbiljno...,al kao sto sam jednom rekao poznajete se licno barem vi oko i u BG u,pa valjda vam je mozda to i normalno...,jebiga meni nije!! i nisam ja neki kulturni cikica,al brate nervira me....,ja ovo u neku ruku,ovaj forum dozivljavam kao neki vid porodice!!

nije bilo tako na pocetku
i jeste sve vise napusavanja
i tek ce da bude kako forum bude rastao, to je neizbezno
zato i moramo da smislimo resenje kako takve clanove da naucimo kulturi ili udaljimo sa foruma a da ne uvedemo cenzuru

zmiya

Po meni,ti se neæe nikad promeniti,i kad ih banuje¹,oni se vrate jo¹ gori..

Plazma Keks

hoces da kazes da sam ja sve gori i gori?

zmiya

Pa ne znam,banovan si mnogo puta ali mnogo ne obraæam pa¾nju,ne bode¹ oèi mnogo..Ustvari pravi problem su ovi koji napu¹avaju i vredjaju,na liènoj i svakoj drugoj osnovi..

mali_zmaj

nemam pojma,mene kad bi neko banovao par puta,valjda bi mi doslo iz guzice ....,pitao bih se sta ne valja,al valjda ljudi imaju zelju za konfrontacijom,sukobima sta li ga znam!! ja dolazim na forum da se jebeno opustim procaskam,nasmijem,a jebote ovdje rat kao u spansko tursko portugalskoj sapunici....  i ja ga jebeno idealizujem stvari.UFFe valjda ce se naci neka formula,a da nije max. cenzura,da neki ljudi shvate da kad tebi ili jos nekom pukne film,ima da nas nema,samo se dugme pritisne.... delete MM pa nek se napusavaju na BJB ako mogu,a mogu u kurcu!! to je to od mene veceras!! nemam volje vise!
jin-jang

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

CBRR1

moj auto najbolji moj motor tek,moje ovo,ja sve znamsujeta sujeta sujeta...

zmiya

Plazma mi sad skrenu misli,rekoh da vidim ko je  banovan najvi¹e..Ako se nisam zabrojao ovako izgleda:

Pit                    13
Debeli Zmaj      11
Borko Motorko 10
Mohikanac         8
Plazma               7


Izgleda da je ovaj 13. Pitu bio baksuzan..
Ustvari od sad ko dodje do 13 automatski trajna banana..   [zvizdi]

balcan girl

zajebi busolovac ja vozim kawasaki mozda nije najbolji al ja ga volim, auto nemam i ne treba mi, a da znam, znam jebem mu mater jedino mi zao sto ne znam vise :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Che

Citat: zmiya poslato 16 Decembar, 2013, 22:27
Izgleda da je ovaj 13. Pitu bio baksuzan..
Ustvari od sad ko dodje do 13 automatski trajna banana..   [zvizdi]

Sad ce Panco da se javi da ti skrene paznju da ne pominjes onog ko ne moze da ti odgovori!  [zena] [watching]

zmiya

Ne beri ti brigu za njega,on nije pomenut,samo je statistièki podatak..

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell