Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

cek kako istina moze bude uvreda ? zar on nije poljubio bus ?:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

Citat: DebeliZmaj poslato 16 Decembar, 2013, 17:09
cek kako istina moze bude uvreda ? zar on nije poljubio bus ?:)

Pa to je istina kao ¹to sam i ja fasovao tri¹u.i znam sad æe razne nvo da ospu pljuvanje po meni al,nema veze istina je istina zato deco oprez.Il najbolje da sam æutao kurvinski pa da jo¹ neko dobije poklonèiæ  ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panco.KV

Evo ja se dobrovoljno javljam da proverim verodostojnost poklondavca trise pa nek zveknu 10 boci posle mora da se to rasvetli.Javljam se ko sveti ratnik za pravdu  :-[

CBRR1

debeli ti bi napravio rupu na busu,kao cvarakdjule... :) pamentni kazu budala te spusti na svoj nivo pa te dobije na iskustvu,bezim ja iz ove rasprave sa debelim...

Panco.KV

Gde si posao sad kad je najlepse  [clapp]

CBRR1

Citat: Panco.KV poslato 16 Decembar, 2013, 17:24
Gde si posao sad kad je najlepse  [clapp]
Srbski borce za srbski pravopis koji ne jebe sibilarizaciju i palatalizaciju :) prepravi ispod avatara nebih u Ne bih...ja i dalje mislim da je SrPski pravilno..! :)

Uncle Bob

Citat: Panco.KV poslato 16 Decembar, 2013, 17:19
Evo ja se dobrovoljno javljam da proverim verodostojnost poklondavca trise pa nek zveknu 10 boci posle mora da se to rasvetli.Javljam se ko sveti ratnik za pravdu  :-[
Si lood ima¹ ¾enu jbte evo mene bi bilo sramota da to uradi¹ nesvesno kao ¹to sam ja popljuvan kako me nije sramota pa o tome pi¹em na forumu ma najbolje da æutim pa nek se jo¹ neko zajebe,aj boli me qrasni za one iz Avganistana ¹to æe da fasuju al ti si na¹ ne bi bilo lepo. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panco.KV

Citat: CBRR1 poslato 16 Decembar, 2013, 17:29
Citat: Panco.KV poslato 16 Decembar, 2013, 17:24
Gde si posao sad kad je najlepse  [clapp]
Srbski borce za srbski pravopis koji ne jebe sibilarizaciju i palatalizaciju :) prepravi ispod avatara nebih u Ne bih...ja i dalje mislim da je SrPski pravilno..! :)
Ima sve sto tako pise blago cika VUKU

ЯЭВОЛУТИОН

i tema gde nema offa....sve sam bullshit...svaka cast!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

hpg

Panco, hteo sam da ti odgovorim jo¹ kad si postavio taj link o srbskom jeziku jo¹ onda, ali mi je bilo glupo da te teram da drugi put u istom danu koristi¹ univerzalni argument koji izleda mo¾e da se upotrebi u bilo kojoj raspravi: ti si okoreli anti Srbin, i veliki prozapadni ljubitelj (...). Sada je pro¹lo neko vreme, pa æu ti dati priliku da jo¹ jednom upotrebi¹ isti, mo¾e i sa copy-paste funkcijom ¹to se mene tièe.

(link)

U ovom tekstu se opet bez dokaza navode mitovi kao èinjenice, i tako ¹ire dalje. Prvo, voleo bih da vidim ta pisma koja je slao Mu¹ickom, nije moguæe da je autor teksta to izmislio. Ne bi on. Mo¾da se samo vodio po onom iz pesme "jer ako su lagali mene, i ja la¾em vas". Drugo, bilo bi dobro da vidimo to izdanje Rjeènika koji je napisan kao srbski, svako izdanje, pa i ono za ¹ta prozapadni ljubitelji tvrde da je prvo, ima napisano srpski. Verovatno u foto¹opu izmenjeno.
Ako èak i uzmemo na trenutak da su ovi nepostojeæi dokazi istiniti i da negde tamo postoje navedena izdanja i originalna pisma (u tajnim sefovima Beèa pretpostavljam, uklonjeno da bi se zamaglile oèi srbskom narodu nakon Berlinskog kongresa), mo¾emo zakljuèiti dve stvari:
1) Potpuno je logièno da neko kao ¹to je Lukijan Mu¹icki, dakle crkveni èovek  [pop] , bude protiv neke modernizacije, da kroz crkvena merila posmatra koji su to delovi reforme srp..bskog jezika prihvatljivi a koji ne, i slièno. To se do danas nije naroèito promenilo, pa se do sliènih primera i danas mo¾e doæi.
2) Vuk Karad¾iæ je i napisao Rjeènik da bi se jezik reformisao, uoblièio, dobio svoju gramatiku i iz narodnog (u kome se sigurno moglo èuti i "srbski") postao knji¾evni jezik. Zato danas imamo gramatiku i pravopisna pravila na kojima bi mogao da nam pozavidi ostatak sveta.

Na kraju, srpski jezik je pro¹ao kroz dve velike reforme (mnogo posle prvog izdanja Rjeènika) u razmaku od jednog veka, koje su srpski jezik stavili tu gde je danas, u istu kategoriju sa ostalim evropskim knji¾evnim jezicima. Svi koji ne priznaju te dogovore, slobodni su da osnuju Maticu srbsku, ili jo¹ bolje, Maticu crkvenoslovensku i po moguænosti Srbsku akademiju nauka i umetnosti u kojoj æe moæi jedni drugima da dele zvanja akademika, najpre naravno Jovanu I. Deretiæu. Zaslu¾io je.
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

hpg

DebeliZmaju, otkako sam se registrovao na forum ti si ovde bio mit o kome svi prièaju. I nikako da shvatim za¹to ljudi i dalje èitaju tvoje postove kada ih toliko nervira¹?
Sad mi je sinulo: ne vide ignore dugme. Pa ako bi bio ljubazan onoliko koliko si raskucan, da stavi¹ ovo u potpis, valjda je dovoljno vidljivo:



Tako æe svako ko ¾eli moæi da te ignori¹e, svetom æe zavladati mir i Zvezda æe biti prvak Evrope.
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

TEEfqd

debeli zmaj je jedini ontopic ovde :D

DebeliZmaj

Citat: redshadow poslato 16 Decembar, 2013, 18:45
debeli zmaj je jedini ontopic ovde :D

zaboravljaju ljudi da se nalaze u temi ``Tema u bullshit`` :) ...
navuchesh papane :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

TEEfqd

Citat: DebeliZmaj poslato 16 Decembar, 2013, 18:56
Citat: redshadow poslato 16 Decembar, 2013, 18:45
debeli zmaj je jedini ontopic ovde :D

zaboravljaju ljudi da se nalaze u temi ``Tema u bullshit`` :) ...
navuchesh papane :) ...

genijalno :D

Uncle Bob

Citat: DebeliZmaj poslato 16 Decembar, 2013, 18:56
Citat: redshadow poslato 16 Decembar, 2013, 18:45
debeli zmaj je jedini ontopic ovde :D

zaboravljaju ljudi da se nalaze u temi ``Tema u bullshit`` :) ...
navuchesh papane :) ...

[clapp]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mkt

piii breee ove zene samo neka sranja prave cc c  ;D ;D ;D ;D ;D

Panco.KV

Citat: hpg poslato 16 Decembar, 2013, 18:14
Panco, hteo sam da ti odgovorim jo¹ kad si postavio taj link o srbskom jeziku jo¹ onda, ali mi je bilo glupo da te teram da drugi put u istom danu koristi¹ univerzalni argument koji izleda mo¾e da se upotrebi u bilo kojoj raspravi: ti si okoreli anti Srbin, i veliki prozapadni ljubitelj (...). Sada je pro¹lo neko vreme, pa æu ti dati priliku da jo¹ jednom upotrebi¹ isti, mo¾e i sa copy-paste funkcijom ¹to se mene tièe.

(link)

U ovom tekstu se opet bez dokaza navode mitovi kao èinjenice, i tako ¹ire dalje. Prvo, voleo bih da vidim ta pisma koja je slao Mu¹ickom, nije moguæe da je autor teksta to izmislio. Ne bi on. Mo¾da se samo vodio po onom iz pesme "jer ako su lagali mene, i ja la¾em vas". Drugo, bilo bi dobro da vidimo to izdanje Rjeènika koji je napisan kao srbski, svako izdanje, pa i ono za ¹ta prozapadni ljubitelji tvrde da je prvo, ima napisano srpski. Verovatno u foto¹opu izmenjeno.
Ako èak i uzmemo na trenutak da su ovi nepostojeæi dokazi istiniti i da negde tamo postoje navedena izdanja i originalna pisma (u tajnim sefovima Beèa pretpostavljam, uklonjeno da bi se zamaglile oèi srbskom narodu nakon Berlinskog kongresa), mo¾emo zakljuèiti dve stvari:
1) Potpuno je logièno da neko kao ¹to je Lukijan Mu¹icki, dakle crkveni èovek  [pop] , bude protiv neke modernizacije, da kroz crkvena merila posmatra koji su to delovi reforme srp..bskog jezika prihvatljivi a koji ne, i slièno. To se do danas nije naroèito promenilo, pa se do sliènih primera i danas mo¾e doæi.
2) Vuk Karad¾iæ je i napisao Rjeènik da bi se jezik reformisao, uoblièio, dobio svoju gramatiku i iz narodnog (u kome se sigurno moglo èuti i "srbski") postao knji¾evni jezik. Zato danas imamo gramatiku i pravopisna pravila na kojima bi mogao da nam pozavidi ostatak sveta.

Na kraju, srpski jezik je pro¹ao kroz dve velike reforme (mnogo posle prvog izdanja Rjeènika) u razmaku od jednog veka, koje su srpski jezik stavili tu gde je danas, u istu kategoriju sa ostalim evropskim knji¾evnim jezicima. Svi koji ne priznaju te dogovore, slobodni su da osnuju Maticu srbsku, ili jo¹ bolje, Maticu crkvenoslovensku i po moguænosti Srbsku akademiju nauka i umetnosti u kojoj æe moæi jedni drugima da dele zvanja akademika, najpre naravno Jovanu I. Deretiæu. Zaslu¾io je.
Tako je

mali_zmaj

jebote stvarno mi niste jasni!! nema me dva dana na forumu i ova tema dobije ¹est strana!! pa koji vam je kurac??? uff je u pravu,liène stvari su liène!! ako je neko i pokupio tri¹u,picajzle ili ko zna ¹ta drugo sam je kriv,i valjda bi trebao ne da obavje¹tava èitav forum veæ treba tu osobu da obavjesti da se testira i lijeèi !!!  pa ovi veliki srbi i pravopisci... serete da ste veliki srbi....,pa nije srpstvo ili srbstvo pravopis ili to ¹to æe neko da proziva april na nacionalnoj osnovi!! ona je dosla na spski moto forum,ne da je se proziva veæ da se dru¾i!! motori braæo moja bri¹u granice!! pa valjda vam je to jasno!!  ja sam srbin i ponosim se time.srpstvo nije mrznja,vec saznanje ko si i ¹ta si!! rodjen sam u Puli i tata mi je bio komunista i partijac i bla,bla....,ali oduvjek sam znao ko sam i ¹ta sam,i znao sam ¹ta je bo¾iæ,srpska slava,koju slavu slavim... Aidu ne mrzim dok ne krene da èaèka gdje ne treba,dosta je mr¾nje ljudi! za mene je ona bajker prvo...,upoznao je nisam,kad je upoznam sudit cu o njoj...,ako bude jela govna ignorisat cu je....,ljudi ovo je virtualno,ali prednost ovoga je ¹to se mo¾e pretvoriti u ne¹to stvarno,a vi to sjebete izno¹enjem prljavog ve¹a... ba¹ mi je nekad ono uzreèica "srbi smo nismo ljudi" ili "nek crkne kom¹ijina krava" potpuno jasna!! jeste me izbili....... >:(
jin-jang

CBRR1

mali zmaju sta ti lupas svega ti,ko je pomenuo srpstvo mrznju na kontu april wtf...pricamo o pravopisu i palatalizaciji bla bla koje slovo prelazi u koje i kada..! sta ti ssda lupetas...picajzle i gluposti da ali koje bre srpstvo i april i tvoje piminjanje toga...

DebeliZmaj

pa da ali nisi pitao april dal nju mozda vredja pominjanje srpskog pravopisa
mozda se oseca ugrozenom ... zamisli josh krenemo tjirilicom kuckamo !...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell