Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panco.KV

ujko sta si to radio... da ne radimo i mi ili si po Srbski kad najeba ja najebite i vi  ;D

Uncle Bob

#4421
Citat: Dragana friz poslato 16 Decembar, 2013, 16:05
@Uncle Bob

kad otkuca¹ post ima¹ opciju da klikne¹ PREGLEDAJ  nije to za d¾abe ...onda proèita¹ ¹ta si napisao..pa se zapita¹ jel to prihvatljivo (onako ljudski)
A kao ljudski je i svi smo pufnasti da se preæuti ako od nekog mo¾e¹ da dobije¹ bole¹tinu a onda se izvinjavam nisam dovoljno evropejac pa ne gledam samo sebe evo javno se stidim. :-[  E da minusari poljubite me u glavicu. :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panco.KV

Reci bra da se ne cesemo uz kkkk  [watching]

CBRR1

Citat: Panco.KV poslato 16 Decembar, 2013, 16:23
ujko sta si to radio... da ne radimo i mi ili si po Srbski kad najeba ja najebite i vi  ;D





palatalizacija sibiralizacija srPski...:)  :)

Uncle Bob

Citat: April poslato 16 Decembar, 2013, 16:16

Nisam otisla s foruma, mada sam namjeravala.

Ovdje ima ljudi koje volim kao da su mi rod rodjeni i ne mislim da radi par pojedinaca trebam otici.
Samo su ignorisani s moje strane.

Uncle Bob - molim te, po ko zna koji put, ali evo sada i javno, da me vise ne kontaktiras ni da me pitas kako sam.
Ni preko foruma, ni preko e-maila, sms-a, telefona, ni preko drugih clanova foruma. Ni preko nekog drugog acc na fejsu.


I ne zelim da se raspravljam s ljudima koji su pisali razne stvari o meni.
To puno govori o njima puno govori, o meni nista.

O drago mi je da si prisutna nadam se da si zavr¹ila terapiju tako da neko od èlanova foruma neæe proæi kao ja a pitao sam te kako si kao ljudsko biæe mada vidim neki ne zaslu¾uju taj epitet a izmeðu redova takoðe se da videti da si sa odreðenim èlanovima aktivno bila u kontaktu.®elim vam svu sreæu. [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panco.KV

CBRR1 vec sam opismenjavao CHEa izgugluj ljubi te brat

Panco.KV

Citat: Uncle Bob poslato 16 Decembar, 2013, 16:30
Citat: April poslato 16 Decembar, 2013, 16:16

Nisam otisla s foruma, mada sam namjeravala.

Ovdje ima ljudi koje volim kao da su mi rod rodjeni i ne mislim da radi par pojedinaca trebam otici.
Samo su ignorisani s moje strane.

Uncle Bob - molim te, po ko zna koji put, ali evo sada i javno, da me vise ne kontaktiras ni da me pitas kako sam.
Ni preko foruma, ni preko e-maila, sms-a, telefona, ni preko drugih clanova foruma. Ni preko nekog drugog acc na fejsu.


I ne zelim da se raspravljam s ljudima koji su pisali razne stvari o meni.
To puno govori o njima puno govori, o meni nista.

O drago mi je da si prisutna nadam se da si zavr¹ila terapiju tako da neko od èlanova foruma neæe proæi kao ja a pitao sam te kako si kao ljudsko biæe mada vidim neki ne zaslu¾uju taj epitet a izmeðu redova takoðe se da videti da si sa odreðenim èlanovima aktivno bila u kontaktu.®elim vam svu sreæu. [cheers]
:o :o :o

balcan girl

da aida je moja devojkaaaa  :-* [srce] [ljubav] [ljubav] [ljubav] [ljubav] [ljubav] [ljubav] [srce] [srce] [srce] [srce]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

Citat: Panco.KV poslato 16 Decembar, 2013, 16:30
CBRR1 vec sam opismenjavao CHEa izgugluj ljubi te brat

ma znam cesto sam u SaBcu...pa covek svasta cuje... :)

DebeliZmaj

jagodinka ... jel mogu sad ja
jel mogu sad ja ... svashta neshto
bi napisao ...  [pop]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panco.KV



CITAT



Upamtite:

I SRBSKI I SERBSKI JE PRAVILNO, SAMO NIJE PRAVILNO SRPSKI !
kao sto nije ispravan ni danasnji takozvani " SRPSKI PRAVOPIS" !
Sve je to lako provjeriti i pronaci, izvolite, potrudite se malo !

--- Крај цитата ---

Ако је тако као што пишеш онда је неисправно СРБИЈА - наша држава се онда зове СЕРБИА.
Ако користиш руску граматику и језик у једном случају онда мораш и у другом.

Да појасним, једино на срПском језику се пише СРБИЈА, а на свим осталим Сербиа

Anonymous:
Tomislav je ukratko objasnio sve, ali samo za one koji razumiju srbpski i poznaju srbpsku gramatiku, dok onima koji tvrde na ovom forumu da srbpska nacija nepostoji, nego da samo postoji srbpski narod, njima se ovo pravilo u gramatici nemoze objasniti, jer i dalje nastoje da uniste sve sto je od srbpskog vitalnog nacionalnog interesa, sa zeljom da nas preorjentisu u narod manjie, i da popljuvamo srbpske nacionalne interese, bas onako kako to ove neznalice cine, i smatraju da su doslledne da nam drze predavanje iz srbpske gramatike, istorije i kulture. Eto kad je covjek uobrazen u svoje znanje kao amerikanac ili englz onda on nezna za ljucki moral, pa otuda poreba da nam drze predavanje, radi globlizacije i dolara-boga izroda srbpskog.

S.Sindjelich 2:
...stavr je u nerazumevnju:sta zanaci rec Srbska pilitika a sta srpski/jezik...ako englezu ili nemcu kazes da si Srbin, Oni nemoz da izracunaju da se malo razlikuje izmedju srbski/srpsku...molim, znaci da je u pitanju SRB.SRP...a ne gramatika srb/pskog jezika.

DebeliZmaj

evo sad pancho ovde pishe srbizme i
ako ima ovih ... drugih ... da li ih sad
to pancho pasivno vredja ?
zaobilazish pravilnik .. sram da te bidne
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panco.KV


DebeliZmaj

ma ti to sad izokola ustvari ... pa rasnoj i verskoj osnovi ...
priznaj ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

CBRR1

debeli napasi mi se ko zec kelerabe...uvreda...jokkkk

DebeliZmaj

ili kad kazesh nekom poljubish me u bulju ko cbbr autobus ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panco.KV

Cekaj nasa gramatika je mnogo slozena ovako...
Neka objasni Talijan Talijanu da se na Srbskom NECU kaze...OCU BOLI ME KKKK  [cheers]

Panco.KV

Citat: April poslato 16 Decembar, 2013, 16:16

Nisam otisla s foruma, mada sam namjeravala.

Ovdje ima ljudi koje volim kao da su mi rod rodjeni i ne mislim da radi par pojedinaca trebam otici.
Samo su ignorisani s moje strane.

Uncle Bob - molim te, po ko zna koji put, ali evo sada i javno, da me vise ne kontaktiras ni da me pitas kako sam.
Ni preko foruma, ni preko e-maila, sms-a, telefona, ni preko drugih clanova foruma. Ni preko nekog drugog acc na fejsu.


I ne zelim da se raspravljam s ljudima koji su pisali razne stvari o meni.
To puno govori o njima puno govori, o meni nista.

I kojima je alat mali to je problem svadja sta koji kkkk tu cile mile mala patka reci ko ga jjjj

Panco.KV

 
[/quote]  O drago mi je da si prisutna nadam se da si zavr¹ila terapiju tako da neko od èlanova foruma neæe proæi kao ja a pitao sam te kako si kao ljudsko biæe mada vidim neki ne zaslu¾uju taj epitet a izmeðu redova takoðe se da videti da si sa odreðenim èlanovima aktivno bila u kontaktu.®elim vam svu sreæu. [cheers]
[/quote] Nije nego si pokusao da zbrzis ...donekle posteno celjade ali nisi migao pa sad ti kriva ...April ja sam tuuu da pruzim sto nemogu,obecam sto ne ide ,i da te slazem kad treba javi seeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeee  :-*

Bishke

Citat: CBRR1 poslato 16 Decembar, 2013, 16:43
debeli napasi mi se ko zec kelerabe...uvreda...jokkkk

Citat: DebeliZmaj poslato 16 Decembar, 2013, 16:44
ili kad kazesh nekom poljubish me u bulju ko cbbr autobus ...

Vredjanje prelazi na novi nivo,indirektno pljuvanje :D
pazi te seeee
You should do one thing every day that scares you