Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

da zoves nekog na telefon zbog napusavanja na forumu i da pretis porodicom moras da budes bolid. tezak. i za posmatranje si.

zmiya

Citat: WOLVERINE poslato 06 Decembar, 2013, 21:15
Idibreuludnicuitiigramatika...kucamnajebenomtelefonu...pakadkucnespogledajonposalje....

E ispravi me sad ..... :P :P  istisikaoonajCHEionispravlja....ustvarikrivi....

Pa ko te ispravlja sad,jebem te u te prste bagljave kobasièaste..

Panco.KV

Osavite coveka vise banovan i nije tu glupo je nesto komentarisati ako nemoze da i on kaze nesto



Petar Bozovic - Maksim Diskutant.mp4
[/quote]

mali_zmaj

Citat: WOLVERINE poslato 06 Decembar, 2013, 19:48
U tamo u Banjaluci dobrih picaka ko pleve... bio ja skoro u hotelu Vidovic kod gazda Jove nesto radio...pa to nemozes da radis kao covek...glava kao u noja...te tamo te vamo...te levo te desno...neznas koja od koje bolja... ziv bio brate preko Drine........
E druze,ima ribica kao u prièi,nekad kad u ljeto pro¹etam gradom i zapitam se,pa koji si se kurac o¾enio beno jedna,vidi¹ ¹ta ih hoda onako, polugole na vrelome ljetnom suncuuu... banja luka poznata po lijepim djevojkama morao sam sebe dresirati da kad vozim ne blejim u dupeta tamo vamo,jer umalo se par puta nisam nasadio na auto ispred sebe!!   [balavi]
jin-jang

Panco.KV

Citat: mali_zmaj poslato 06 Decembar, 2013, 22:35
Citat: WOLVERINE poslato 06 Decembar, 2013, 19:48
U tamo u Banjaluci dobrih picaka ko pleve... bio ja skoro u hotelu Vidovic kod gazda Jove nesto radio...pa to nemozes da radis kao covek...glava kao u noja...te tamo te vamo...te levo te desno...neznas koja od koje bolja... ziv bio brate preko Drine........
E druze,ima ribica kao u prièi,nekad kad u ljeto pro¹etam gradom i zapitam se,pa koji si se kurac o¾enio beno jedna,vidi¹ ¹ta ih hoda onako, polugole na vrelome ljetnom suncuuu... banja luka poznata po lijepim djevojkama morao sam sebe dresirati da kad vozim ne blejim u dupeta tamo vamo,jer umalo se par puta nisam nasadio na auto ispred sebe!!   [balavi]
letos dolazim da pijemo kafu

mkt

imate ignor dugme i cao]
ko nece da cita pitove postove ne mora i kraj price
jedan klik resava vase probleme

mali_zmaj

pancho doði,slobodno,pa æemo da se natakarimo u nekakvu ljetnu ba¹tu naruèimo kilu kafe i kakav dvogled i da blejimo kao manijaci!!
jin-jang

clutch&brake

Citat: mali_zmaj poslato 06 Decembar, 2013, 22:53
pancho doði,slobodno,pa æemo da se natakarimo u nekakvu ljetnu ba¹tu naruèimo kilu kafe i kakav dvogled i da blejimo kao manijaci!!

Moj predlog da probate da jebete a ne da gledate
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mkt poslato 06 Decembar, 2013, 22:48
imate ignor dugme i cao]
ko nece da cita pitove postove ne mora i kraj price
jedan klik resava vase probleme
Da ali se onda neki kreten nadje pametan i citira doticnog....i onda ignore gubi smisao.....ignore sluzi da ne bi citao baljezgarije i da usled citanje ne bi dosao u iskusenje da odgovoris....a onda neko citira pa moram da pretim sa dugmetom ignore....
Kad smo vec kod toga da me doticni nije zvao na TELEFON u 10 sati uvece, mi bi mogli da budemo u normalnim odnosima, bez obzira na sve.....ovako...obecanje
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

druze slobodni ste da doðete,muvate i poslije ako imate proðu i da se omrsite,ja ne smijem,mali je ovo grad,grad jeste al svako svakog zna kao na selu! najebaooo bi od ¾ene momentalno...  ;)
jin-jang

Panco.KV

Za mene licno je Smesno kada neko sere i nadmen je preko tastature a uzivo pickica.Kao dodji u Beogead pa ces da vidis....e ja KRETEN bih bas dosao izinata kao sto sam jednom prilikom i posao cisto da ga pljunem jel za bolje nije.Ovo je jadno i smesno lajati i praviti se pametan virtuelno.Licem u lice je pravo resenje.
BAR SAM JA ZA TO VEROVATNO STO SAM KRETEN JBG

Panco.KV


Panco.KV

Citat: mali_zmaj poslato 06 Decembar, 2013, 22:57
druze slobodni ste da doðete,muvate i poslije ako imate proðu i da se omrsite,ja ne smijem,mali je ovo grad,grad jeste al svako svakog zna kao na selu! najebaooo bi od ¾ene momentalno...  ;)
Nego da predjemo na temu kad je najbolje doci ono sega ito tako

Panco.KV

Nego jedno pitanje jel Lena Kovacevic cerka Dusana Kovacevica zna li ko

mareskin

Citat: Panco.KV poslato 06 Decembar, 2013, 23:22
Citat: mali_zmaj poslato 06 Decembar, 2013, 22:57
druze slobodni ste da doðete,muvate i poslije ako imate proðu i da se omrsite,ja ne smijem,mali je ovo grad,grad jeste al svako svakog zna kao na selu! najebaooo bi od ¾ene momentalno...  ;)
Nego da predjemo na temu kad je najbolje doci ono sega ito tako

Ima mnogo lepih devojèica tamo. Idem poslom relativno èesto do BIH.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

TEEfqd

a zamisli panco kad sam se ja pokacio sa pitom jer je shvatio neku banalnu stvar kao licnu uvredu upucenu njemu (nemam pametnija posla nego da se zajebavam sa pandurom/pekarom iz nisa, sta god da je)
nekoliko ljudi mi se obratilo jer u to vreme sam bio nov na forumu a konkretno sam dobio ovu poruku od jednog clana

Cao,
ne vredi da saljes Pit-u PP sa adresom nece uraditi nista znam iz iskustva.
Covek je verovatno u velikim zivotnim problemima i ne zna kako da se izbori sa njima,
pa pokusava na forumu da se olaksa. Naravno, srecsu ga ja negde na moto-skupu ili ... Tada ce shvatiti da je pogresio.
Najbolje je da ne reagujes na njega.

i nebitno, spusti se lopta dobili smo obojca bananu valjda i kraj je bio. i onda sam prestao da reagujem na njega.
za to vreme sam bio nemi posmatrac njegovih sranja, pa on je na svakih nedelju dana bio banovan zbog nekog drugog.
kao da trazi coveka da se svadja s njim namerno. sad mi molim te reci zato sto mi delujes kao pametan covek, da li je problem
u njemu ili svim ostalim ljudima? da budem iskren, ja pita kao coveka nisam upoznao, ali preko foruma sam ga shvatio
kao jednu budalu, potencijalno opasnu osobu sa kojom se ne treba kaciti. jos mi samo fali pekar iz nisa da mi dolazi na vrata
i preti preko telefona u zivotu. boli me ceo kurac

Boban_m

Citat: mareskin poslato 06 Decembar, 2013, 23:31
a mnogo lepih devojèica tamo. Idem poslom relativno èesto do BIH.
Svrati nekad na kafu kad budes blizu.

Lazic

Po moguæstvu do srpske nove godine...:P :-*

Boban_m

Da, zaboravio sam napomenuti ;D

mareskin

Citat: Boban_m poslato 06 Decembar, 2013, 23:35
Citat: mareskin poslato 06 Decembar, 2013, 23:31
a mnogo lepih devojèica tamo. Idem poslom relativno èesto do BIH.
Svrati nekad na kafu kad budes blizu.

Mo¾e  [thumb_up]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu