Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vlajko

Ajde Uffe zakupi neki lokalèiæ i kao svaki alkos otvori svoju kafanu da ima¹ bar gde da pije¹ sa drugarima kad veæ tolko voli¹ pivo.. glupo je na gajbi sa matorcima da instalira¹ toèilicu  :P

[dobarpost] a?
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Onaj kafiæ/hostel ¹to je MihajloBg otvorio je majka, ja bi ¾iveo na takvom mestu...:D

Panco.KV


Panco.KV


Ivan1979

Panco jel si mogao vecu sliku da stavis u potpis?

Jbt cim imas vise od tri posta na jednoj strani utrne mi prst od skrolovanja a slika nikako da se pomeri  ;D

Mada bolje da gledam sliku nego da citam proseravanja  kojima nije mesto ovde vec na PP.
Licne nesuglasice resavajte u cetri oka , ovako ste ko zene kada se posvadjaju na pijaci oko glavice kupusa  [facepalm]


Mada da vas nema morao bih nesto i da radim na poslu  ;D






lawyer

#3865
Citat: UFF poslato 06 Decembar, 2013, 02:56
ti mudonja iz nis sto nisi dosao na druzenje da bijes sve sa spiska kojima si poretio i batine obecavao street fajteru opasni : revoluciju, unclle boba, mene, debelog zmaja, nadalinu, kizu73... i koga si sve jos trebao ne pamtim vise sa previse si se njih zamerio
aj evo ja cu dam 100e za jagnje za sledece druzneje (datum kad tebi odgovara) ako obecas da ce da dodjes da se sa svima obracunas pa da zavlada mir na forumu vec jednom (trebao sam da poslusam ljude i da te banujem cim si se registrovao i svima ucinim uslugu)

Mislim, ovo je stvarno nedopustivo. Ako postoji razlog za srednjo¹kolsko re¹avanje problema, odnosno fizièki obraèun, bar da se iz toga izostave devojke, ¾ene i ne daj Bo¾e da neko nekome spomene porodicu. Dajte ljudi malo èojstva, veæ ako onlajn herojstva ima na pretek.  [neampojma]

Ako treba oprema za za¹tiu, mogu da sredim, a sigurno ima nas jo¹ koji se bavimo nekim oblikom borilaèkih ve¹tina, pa se lepo istresite i re¹ite vi¹ka negativne nergije i bez povreda nastavite svako svojim putem.

Ne mo¾e nam se svima sviðati ¹ta ko pi¹e, ko je kakav, ali budimo ljudi. Nadalinu sam video svega par puta u ¾ivotu i osim uzgrednog pozdrava nismo ni dve reèce progovorili. Ali bih i ovako neobave¹ten skoèio u odbranu bilo koje dame.  [bejzbolka]

Evo i slièke kako se ja re¹avam negativne energije...  [zvizdi]



Ivan1979

Odvalice te majstor kada ga pustis  [rofl]

lawyer

Eh da je mogao, ne bi ni bio u toj situaciji. ;)

Vlajko



Ima¹ orbove na fotci  [thumb_up]

Ja idem na neke plesove 5 ritmova, mrdanja i kontakt improvizacije.. tamo je toliko istresanje kojeèega.. i toliki deficit mu¹karaca da to nije prosto normalno.. ali niko i dalje nema OO da doðe na ne¹to od toga..  ;D

Ali va¾no da su virtualno svi mudonje  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Kengur


lawyer

#3870
Citat: Vlajko poslato 06 Decembar, 2013, 10:41


Ima¹ orbove na fotci  [thumb_up]


To je "do" :D Ima ga vi¹ka u prostoriji, pa obleæe okolo.

EDIT: Eto Vlajko, ako ti nedostaje neko za sparing, mogu da svrnem. ;) Jesam ne¹to vi¹i od tebe, al' smo po kila¾i tu negde.  [zvizdi] Samo doping  [joint] zabranjen!  [rofl] [rofl] [rofl]

Uncle Bob

Citat: DebeliZmaj poslato 06 Decembar, 2013, 05:56
nego kad je ta jagnjetina ... pit kao pit meni lichno nije bitan ...
kad je jagnjetina ?:) ....
smeshno .. totalno smeshno to pretnje fizichkim nasiljem, samo
pokazuju deficit inteligencije a suficit zelje da se neshto iskaze ...



Ba¹ tako ti bi da zbog tebe strada jedno ¹ilje¾e po¹to jagnjiæa vi¹e nema. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: Vlajko poslato 06 Decembar, 2013, 09:48
Vi¹e dru¾enja bi re¹ilo mnoge nesuglasice garantovano..

Ja bi uveo obavezan skup manijaka bar jednom meseèno.. a mo¾e i nedeljno..

Jedno vreme smo se ba¹ lepo dru¾ili u Balanseru.. zna se da je taj danu nedelji uvek okupljanje..pa ko mo¾e doðe.. posle je kuckanje mnogo bolje kada zna¹ sa kim prièa¹..

Ovako mislim za ovog Slaninara da je fin èovek.. a nikad ga nisam lièno upoznao.. mo¾da je te¾ak drkad¾ija  ;D
Eto vidi¹ i ja o tebi imam slièno u stvari suprotno mi¹ljenje.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: njanja poslato 06 Decembar, 2013, 09:49
Ako se olupam sa bancole dobice celo stado :D :D
Na taj naèin bolje da ne jededemo. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

Citat: Vlajko poslato 06 Decembar, 2013, 09:54
Ajde Uffe zakupi neki lokalèiæ i kao svaki alkos otvori svoju kafanu da ima¹ bar gde da pije¹ sa drugarima kad veæ tolko voli¹ pivo.. glupo je na gajbi sa matorcima da instalira¹ toèilicu  :P

[dobarpost] a?

ma uskoro cu da prestanem i sa pivom i alkoholom uopste
samo mi jos kafic treba pa da postanem pravi alkos i pijem po ceo dan  [thumb_down]

Uncle Bob

Citat: lawyer poslato 06 Decembar, 2013, 10:34
Citat: UFF poslato 06 Decembar, 2013, 02:56
ti mudonja iz nis sto nisi dosao na druzenje da bijes sve sa spiska kojima si poretio i batine obecavao street fajteru opasni : revoluciju, unclle boba, mene, debelog zmaja, nadalinu, kizu73... i koga si sve jos trebao ne pamtim vise sa previse si se njih zamerio
aj evo ja cu dam 100e za jagnje za sledece druzneje (datum kad tebi odgovara) ako obecas da ce da dodjes da se sa svima obracunas pa da zavlada mir na forumu vec jednom (trebao sam da poslusam ljude i da te banujem cim si se registrovao i svima ucinim uslugu)

Mislim, ovo je stvarno nedopustivo. Ako postoji razlog za srednjo¹kolsko re¹avanje problema, odnosno fizièki obraèun, bar da se iz toga izostave devojke, ¾ene i ne daj Bo¾e da neko nekome spomene porodicu. Dajte ljudi malo èojstva, veæ ako onlajn herojstva ima na pretek.  [neampojma]

Ako treba oprema za za¹tiu, mogu da sredim, a sigurno ima nas jo¹ koji se bavimo nekim oblikom borilaèkih ve¹tina, pa se lepo istresite i re¹ite vi¹ka negativne nergije i bez povreda nastavite svako svojim putem.

Ne mo¾e nam se svima sviðati ¹ta ko pi¹e, ko je kakav, ali budimo ljudi. Nadalinu sam video svega par puta u ¾ivotu i osim uzgrednog pozdrava nismo ni dve reèce progovorili. Ali bih i ovako neobave¹ten skoèio u odbranu bilo koje dame.  [bejzbolka]

Evo i slièke kako se ja re¹avam negativne energije...  [zvizdi]



Nije lo¹ taj tvoj naèin al,je mnogo znojav, ovako je eleganci. :-[ Naravno i ovo je samo demonstracija da ne bude zabune,èisto zbog nadle¾nih. [rofl]



VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

lawyer

Citat: Uncle Bob poslato 06 Decembar, 2013, 11:17
Citat: lawyer poslato 06 Decembar, 2013, 10:34
Citat: UFF poslato 06 Decembar, 2013, 02:56
ti mudonja iz nis sto nisi dosao na druzenje da bijes sve sa spiska kojima si poretio i batine obecavao street fajteru opasni : revoluciju, unclle boba, mene, debelog zmaja, nadalinu, kizu73... i koga si sve jos trebao ne pamtim vise sa previse si se njih zamerio
aj evo ja cu dam 100e za jagnje za sledece druzneje (datum kad tebi odgovara) ako obecas da ce da dodjes da se sa svima obracunas pa da zavlada mir na forumu vec jednom (trebao sam da poslusam ljude i da te banujem cim si se registrovao i svima ucinim uslugu)

Mislim, ovo je stvarno nedopustivo. Ako postoji razlog za srednjo¹kolsko re¹avanje problema, odnosno fizièki obraèun, bar da se iz toga izostave devojke, ¾ene i ne daj Bo¾e da neko nekome spomene porodicu. Dajte ljudi malo èojstva, veæ ako onlajn herojstva ima na pretek.  [neampojma]

Ako treba oprema za za¹tiu, mogu da sredim, a sigurno ima nas jo¹ koji se bavimo nekim oblikom borilaèkih ve¹tina, pa se lepo istresite i re¹ite vi¹ka negativne nergije i bez povreda nastavite svako svojim putem.

Ne mo¾e nam se svima sviðati ¹ta ko pi¹e, ko je kakav, ali budimo ljudi. Nadalinu sam video svega par puta u ¾ivotu i osim uzgrednog pozdrava nismo ni dve reèce progovorili. Ali bih i ovako neobave¹ten skoèio u odbranu bilo koje dame.  [bejzbolka]

Evo i slièke kako se ja re¹avam negativne energije...  [zvizdi]



Nije lo¹ taj tvoj naèin al,je mnogo znojav, ovako je eleganci. :-[ Naravno i ovo je samo demonstracija da ne bude zabune,èisto zbog nadle¾nih. [rofl]





Dobro bre, nisu pisali na temu utepuvanje, nego tepanje bre... ;) [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Panco.KV


mareskin

Citat: Ivan1979 poslato 06 Decembar, 2013, 10:33
Panco jel si mogao vecu sliku da stavis u potpis?

Jbt cim imas vise od tri posta na jednoj strani utrne mi prst od skrolovanja a slika nikako da se pomeri  ;D

Mada bolje da gledam sliku nego da citam proseravanja  kojima nije mesto ovde vec na PP.
Licne nesuglasice resavajte u cetri oka , ovako ste ko zene kada se posvadjaju na pijaci oko glavice kupusa  [facepalm]


Mada da vas nema morao bih nesto i da radim na poslu  ;D


Ja sam pre nekog vremena iskljuèio potpise. Smarali me animirani gifovi ispod svake poruke.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Panco.KV

Ja se prijatelja ne odricem